AWAY 22 November, 2017 HOME
J P T J 20:00 CET Gotham Knights
White Trash

3-4

PENDING
21:37 CET
Nordic Stars
THE UNITED KNIGHTS

2-1

FINAL OT
19:57 CET
SIKA
Pata Hellalla

0-1

FINAL
20:22 CET
Lavetten
Bare Knuckles Hockey 20:00 CET Sypperstaars
Evolution

3-2

PENDING
16:34 CET
Baltic Sea Eagles
Falun Coal Miners

2-1

FINAL OT
21:04 CET
Shameful Knights
Bellizzi

7-0

PENDING
21:04 CET
AK 47
Alliance HT 20:00 CET Unlucky Boys HC
Nemesis

3-1

FINAL
21:34 CET
Banterfield Battalion
GHETTO FIREBIRDS 20:00 CET Squirt Hockey
Sypperstaars

3-2

FINAL
20:24 CET
Bare Knuckles Hockey
Lavetten

4-2

FINAL
20:45 CET
Pata Hellalla
Banterfield Battalion

8-2

FINAL
19:26 CET
Nemesis
Squirt Hockey

2-1

PENDING
16:50 CET
GHETTO FIREBIRDS
Nordic Stars

2-1

FINAL OT
21:22 CET
White Trash
AK 47

1-2

FINAL OT
20:50 CET
Bellizzi
Shameful Knights

3-4

FINAL
21:30 CET
Falun Coal Miners
Baltic Sea Eagles

0-1

PENDING
21:18 CET
Evolution
Gotham Knights 20:30 CET J P T J
Unlucky Boys HC

4-0

FINAL
08:27 CET
Alliance HT
SIKA

1-2

FINAL OT
20:25 CET
THE UNITED KNIGHTS
AWAY 23 November, 2017 HOME
Pata Hellalla

3-1

FINAL
21:10 CET
Lavetten
Nemesis

1-2

FINAL
22:29 CET
Banterfield Battalion
J P T J 20:00 CET Gotham Knights
THE UNITED KNIGHTS

3-4

FINAL OT
20:59 CET
SIKA
EN HUND

5-8

FINAL
19:34 CET
Inter Iceland
Alliance HT

1-2

PENDING
11:18 CET
Unlucky Boys HC
Evolution

2-1

PENDING
21:35 CET
Baltic Sea Eagles
Bare Knuckles Hockey 20:00 CET Sypperstaars
Falun Coal Miners

1-3

FINAL
20:27 CET
Shameful Knights
White Trash

1-0

PENDING
15:50 CET
Nordic Stars
Bellizzi 20:00 CET AK 47
GHETTO FIREBIRDS

2-6

FINAL
17:58 CET
Squirt Hockey
Gotham Knights 20:30 CET J P T J
Unlucky Boys HC

3-0

PENDING
11:25 CET
Alliance HT
Sypperstaars

5-4

FINAL OT
21:14 CET
Bare Knuckles Hockey
Baltic Sea Eagles

2-1

FINAL
20:32 CET
Evolution
Squirt Hockey

2-0

PENDING
16:58 CET
GHETTO FIREBIRDS
Banterfield Battalion

5-9

FINAL
22:57 CET
Nemesis
Nordic Stars

3-1

FINAL
21:19 CET
White Trash
Inter Iceland

11-3

FINAL
20:23 CET
EN HUND
Lavetten

0-1

FINAL
20:01 CET
Pata Hellalla
AK 47

1-0

FINAL
21:42 CET
Bellizzi
SIKA

3-2

FINAL OT
21:26 CET
THE UNITED KNIGHTS
Shameful Knights

1-3

FINAL
20:50 CET
Falun Coal Miners
AWAY 27 November, 2017 HOME
White Trash 20:00 CET Nordic Stars
Bare Knuckles Hockey

2-5

FINAL
20:48 CET
Sypperstaars
THE UNITED KNIGHTS

2-1

FINAL
21:57 CET
SIKA
Bellizzi

2-1

FINAL OT
21:19 CET
AK 47
J P T J

3-5

FINAL
20:18 CET
Gotham Knights
Evolution

3-1

FINAL
20:29 CET
Baltic Sea Eagles
Falun Coal Miners

2-1

FINAL OT
21:02 CET
Shameful Knights
Nemesis

4-3

FINAL OT
19:00 CET
Banterfield Battalion
Alliance HT

3-0

FINAL
20:11 CET
Unlucky Boys HC
GHETTO FIREBIRDS

5-1

FINAL
18:23 CET
Squirt Hockey
Pata Hellalla

4-1

PENDING
18:38 CET
Lavetten
EN HUND

5-6

FINAL
20:27 CET
Inter Iceland
SIKA

0-1

FINAL OT
21:34 CET
THE UNITED KNIGHTS
Squirt Hockey

0-5

FINAL
17:56 CET
GHETTO FIREBIRDS
Banterfield Battalion

5-3

FINAL
22:02 CET
Nemesis
Sypperstaars

4-5

FINAL
21:02 CET
Bare Knuckles Hockey
Gotham Knights

1-2

FINAL
19:52 CET
J P T J
Shameful Knights 20:30 CET Falun Coal Miners
AK 47

3-2

FINAL
20:48 CET
Bellizzi
Nordic Stars

1-8

FINAL
22:23 CET
White Trash
Baltic Sea Eagles

3-2

FINAL OT
20:56 CET
Evolution
Lavetten

0-2

PENDING
18:51 CET
Pata Hellalla
Inter Iceland

0-1

FINAL
20:53 CET
EN HUND
Unlucky Boys HC

0-1

FINAL OT
19:56 CET
Alliance HT
Pata Hellalla 21:00 CET Lavetten
Falun Coal Miners 21:00 CET Shameful Knights
Bellizzi

4-3

FINAL OT
20:25 CET
AK 47
THE UNITED KNIGHTS

2-5

FINAL
20:54 CET
SIKA
Nemesis

2-5

FINAL
19:52 CET
Banterfield Battalion
GHETTO FIREBIRDS

1-2

FINAL OT
17:27 CET
Squirt Hockey
Bare Knuckles Hockey

4-2

FINAL
20:02 CET
Sypperstaars
White Trash

0-4

FINAL
20:51 CET
Nordic Stars
Alliance HT

2-3

FINAL OT
19:46 CET
Unlucky Boys HC
EN HUND

5-0

FINAL
21:18 CET
Inter Iceland
J P T J

2-5

FINAL
19:26 CET
Gotham Knights
Evolution

1-3

FINAL
19:26 CET
Baltic Sea Eagles
AWAY 28 November, 2017 HOME
Inter Iceland

6-0

FINAL
19:20 CET
EN HUND
EN HUND 20:30 CET Inter Iceland
AWAY 29 November, 2017 HOME
Falun Coal Miners

3-2

FINAL OT
21:01 CET
Nordic Stars
Evolution

0-2

FINAL
19:48 CET
Inter Iceland
Pata Hellalla

2-1

FINAL
21:16 CET
Gotham Knights
THE UNITED KNIGHTS 20:00 CET Unlucky Boys HC
Nordic Stars

4-0

FINAL
23:30 CET
Falun Coal Miners
Gotham Knights

2-1

FINAL
20:54 CET
Pata Hellalla
Inter Iceland

2-3

FINAL OT
16:40 CET
Evolution
Unlucky Boys HC

3-2

FINAL OT
21:19 CET
THE UNITED KNIGHTS
AWAY 30 November, 2017 HOME
Pata Hellalla

2-3

FINAL
21:04 CET
Gotham Knights
Falun Coal Miners

4-0

FINAL
21:54 CET
Nordic Stars
THE UNITED KNIGHTS 20:00 CET Unlucky Boys HC
Evolution

4-1

FINAL
15:13 CET
Inter Iceland
Gotham Knights

1-2

FINAL
20:36 CET
Pata Hellalla
Inter Iceland

4-6

FINAL
19:26 CET
Evolution
Unlucky Boys HC 20:30 CET THE UNITED KNIGHTS
Nordic Stars

1-2

FINAL
20:30 CET
Falun Coal Miners
AWAY 4 December, 2017 HOME
Evolution 20:00 CET Inter Iceland
THE UNITED KNIGHTS

0-8

FINAL
21:47 CET
Unlucky Boys HC
Pata Hellalla

1-0

FINAL
22:19 CET
Gotham Knights
Falun Coal Miners

2-4

FINAL
21:23 CET
Nordic Stars
Nordic Stars

1-2

FINAL
21:27 CET
Falun Coal Miners
Inter Iceland

6-7

FINAL
20:29 CET
Evolution
Unlucky Boys HC

4-1

FINAL
20:20 CET
THE UNITED KNIGHTS
Gotham Knights

0-1

PENDING
21:32 CET
Pata Hellalla
Evolution

0-2

FINAL
20:54 CET
Inter Iceland
Falun Coal Miners

2-3

FINAL OT
20:31 CET
Nordic Stars
THE UNITED KNIGHTS

1-2

FINAL
20:53 CET
Unlucky Boys HC
Pata Hellalla

0-2

FINAL
20:27 CET
Gotham Knights
AWAY 6 December, 2017 HOME
Pata Hellalla

2-3

FINAL
19:53 CET
Evolution
Falun Coal Miners

2-1

PENDING
20:00 CET
Unlucky Boys HC
Evolution

3-0

FINAL
20:16 CET
Pata Hellalla
Unlucky Boys HC

2-1

PENDING
20:29 CET
Falun Coal Miners
AWAY 7 December, 2017 HOME
Pata Hellalla

0-3

PENDING
19:33 CET
Evolution
Falun Coal Miners

4-3

PENDING
20:55 CET
Unlucky Boys HC
Evolution

1-0

PENDING
20:05 CET
Pata Hellalla
Unlucky Boys HC 20:30 CET Falun Coal Miners
AWAY 11 December, 2017 HOME
Pata Hellalla 20:00 CET Evolution
Falun Coal Miners 20:00 CET Unlucky Boys HC
Unlucky Boys HC 20:30 CET Falun Coal Miners
Evolution 20:30 CET Pata Hellalla
Falun Coal Miners 21:00 CET Unlucky Boys HC
Pata Hellalla 21:00 CET Evolution