AWAY 6 January, 2019 HOME
Stayhard Stallions

1-0

FINAL
10:03 CET
United Crew
United Crew

4-2

FINAL
10:13 CET
Stayhard Stallions
AWAY 7 January, 2019 HOME
Blackdawgs

3-2

FINAL OT
19:32 CET
Vesa Pompa HC
Dystopia

2-1

FINAL OT
19:32 CET
Cheers Hockey
Varissuon Toverit

0-5

PENDING
07:48 CET
Last Period
HighCoast Eagles

2-4

FINAL
20:39 CET
The Dudes
Czech Infamous

3-4

FINAL
20:17 CET
HC Bad Boys
Night hunters

1-5

FINAL
19:34 CET
LammasLauma
Albatrossi

1-4

PENDING
21:04 CET
Prowlers
Vesa Pompa HC

3-4

PENDING
13:21 CET
Blackdawgs
HC Bad Boys

0-1

PENDING
19:39 CET
Czech Infamous
Last Period

6-0

PENDING
07:41 CET
Varissuon Toverit
Oton Letkutemppu

3-2

FINAL
21:53 CET
EV Fuessen eSports
Cheers Hockey

3-1

FINAL
20:04 CET
Dystopia
The Dudes

8-2

FINAL
20:11 CET
HighCoast Eagles
LammasLauma

7-4

FINAL
20:08 CET
Night hunters
Suomen Sonnit

0-1

FINAL
21:18 CET
Old Farts
Uncle Dens

19-0

FINAL
20:43 CET
Varissuon Toverit
EV Fuessen eSports

3-2

FINAL
22:08 CET
Oton Letkutemppu
Prowlers

11-1

PENDING
21:08 CET
Albatrossi
N0 Name

1-2

FINAL OT
20:32 CET
Mighty French Roosters
Old Farts

2-1

FINAL OT
20:59 CET
Suomen Sonnit
RENEGATS ECL

1-7

FINAL
23:33 CET
Perttilan Kommandot
Varissuon Toverit

1-8

FINAL
21:16 CET
Uncle Dens
Mighty French Roosters

2-3

FINAL
21:15 CET
N0 Name
Perttilan Kommandot

4-2

FINAL
21:41 CET
RENEGATS ECL
Kanadan Majavat

4-1

FINAL
21:23 CET
Red Devils HC
Red Devils HC

1-3

FINAL
21:46 CET
Kanadan Majavat
AWAY 8 January, 2019 HOME
Saucer Hockey

3-1

FINAL
18:40 CET
Kaukosen Luistin
Kaukosen Luistin

2-3

FINAL
19:38 CET
Saucer Hockey
Ice Aliens HC

1-3

FINAL
19:44 CET
Puck Panthers
HC Bad Boys

5-2

FINAL
19:30 CET
EV Fuessen eSports
Elamam Kiekko

6-1

FINAL
21:09 CET
Scrubs of Sweden
Nearbird Fighters

3-1

FINAL
19:27 CET
Russian Lightning
Poston Fruits

2-3

FINAL
19:28 CET
Beast Hockey
North Pole Huskies

2-3

FINAL OT
19:32 CET
FarmiNaattori
Finnish Hockey Legends

3-1

FINAL
19:21 CET
Campo De Juego
Savo Bears

2-8

FINAL
20:21 CET
Club Savage
HC Slapshot

2-3

FINAL
19:28 CET
Blueline Bandits HC
DingleDangles

3-1

FINAL
19:28 CET
KulmalaHengaus
Kouvola Screaming Eagles

0-1

FINAL
18:27 CET
The Everblades
Sons of Baron

7-1

FINAL
20:36 CET
Midnight Owls
Chatbox

5-0

FINAL
19:26 CET
SKA Hokurit
Scrubs of Sweden

0-8

FINAL
20:12 CET
North Pole Huskies
Rusty Bulls

2-0

FINAL
19:26 CET
NoCanDo
Beast Hockey

0-3

FINAL
19:56 CET
Poston Fruits
KulmalaHengaus

3-2

FINAL OT
19:57 CET
DingleDangles
Nordic Nosebleed

0-1

FINAL OT
19:59 CET
Me Carvoset
SKA Hokurit

5-4

FINAL
19:51 CET
Chatbox
Russian Lightning

1-4

FINAL
19:57 CET
Nearbird Fighters
EV Fuessen eSports

1-4

FINAL
19:55 CET
HC Bad Boys
The Everblades

1-3

FINAL
18:52 CET
Kouvola Screaming Eagles
SKA

2-0

FINAL
19:52 CET
Unknown Ice Breakers
Puck Panthers

8-3

FINAL
20:13 CET
Ice Aliens HC
Blueline Bandits HC

5-1

FINAL
20:04 CET
HC Slapshot
HighCoast Eagles

3-13

FINAL
20:01 CET
Vesa Pompa HC
Campo De Juego

3-2

FINAL
19:48 CET
Finnish Hockey Legends
Midnight Owls

1-2

FINAL OT
21:06 CET
Sons of Baron
North Pole Huskies

6-0

FINAL
20:24 CET
Scrubs of Sweden
NoCanDo

2-4

FINAL
19:55 CET
Rusty Bulls
Scrubs of Sweden

0-6

FINAL
20:56 CET
Elamam Kiekko
FarmiNaattori

2-1

PENDING
20:16 CET
North Pole Huskies
Club Savage

1-2

PENDING
14:21 CET
Savo Bears
Vesa Pompa HC

8-3

FINAL
20:33 CET
HighCoast Eagles
Niederrhein Canucks

1-6

FINAL
20:34 CET
Dynamic
SKA from Neva

6-7

FINAL
20:38 CET
Western Express
Unknown Ice Breakers

2-6

FINAL
20:18 CET
SKA
Me Carvoset

4-0

FINAL
20:26 CET
Nordic Nosebleed
Night hunters

1-4

FINAL
20:26 CET
Stayhard Stallions
HC Finlandia

4-1

FINAL
20:45 CET
Western Dynasty
Western Dynasty

0-3

FINAL
20:17 CET
HC Finlandia
Czech Infamous

2-3

FINAL
20:26 CET
EV Fuessen eSports
Stayhard Stallions

4-1

FINAL
20:59 CET
Night hunters
Korpens Finest

1-3

FINAL
20:51 CET
We Kings
K A R H U T

3-4

FINAL
10:56 CET
Red Light Zone
Dynamic

9-2

FINAL
21:02 CET
Niederrhein Canucks
EV Fuessen eSports

10-2

FINAL
21:13 CET
Czech Infamous
Western Express

10-1

FINAL
21:15 CET
SKA from Neva
Red Light Zone

3-2

FINAL
11:12 CET
K A R H U T
UnderRated Lekstuga

3-1

FINAL
21:33 CET
Rising Phantoms HC
We Kings

0-2

FINAL
21:19 CET
Korpens Finest
Rising Phantoms HC

2-1

PENDING
20:08 CET
UnderRated Lekstuga
AWAY 9 January, 2019 HOME
HC Bad Boys

3-2

FINAL OT
18:03 CET
Kouvola Screaming Eagles
Kouvola Screaming Eagles

0-1

FINAL
18:27 CET
HC Bad Boys
DEG eSports

2-5

FINAL
22:45 CET
K A R H U T
Chatbox

0-1

FINAL
19:28 CET
EV Fuessen eSports
Cheers Hockey

4-1

FINAL
19:36 CET
DingleDangles
Dynamic

6-1

FINAL
19:55 CET
Slapshot Club Germany
NoCanDo

8-2

FINAL
19:19 CET
HC Slapshot
Blackdawgs

5-1

FINAL
19:41 CET
Redline Bandits HC
The Everblades

0-5

FINAL
19:30 CET
Oton Letkutemppu
Club Savage

0-3

FINAL
20:09 CET
Kanadan Majavat
FarmiNaattori

4-2

FINAL
19:36 CET
Savo Bears
Reaperr

4-1

FINAL
17:29 CET
Sons of Baron
KulmalaHengaus

2-3

FINAL OT
19:29 CET
Finnish Hockey Legends
Midnight Owls

0-1

FINAL
20:50 CET
Ice Aliens HC
Kaukosen Luistin

0-1

FINAL
19:21 CET
Rusty Bulls
Campo De Juego

4-2

FINAL
20:37 CET
SKA from Neva
Last Period

2-1

FINAL OT
19:25 CET
Nearbird Fighters
Finnish Hockey Legends

0-1

FINAL
19:55 CET
KulmalaHengaus
Rusty Bulls

0-6

FINAL
19:51 CET
Kaukosen Luistin
HC Slapshot

0-8

FINAL
19:50 CET
NoCanDo
Ice Aliens HC

7-2

FINAL
21:21 CET
Midnight Owls
Savo Bears

1-6

FINAL
20:06 CET
FarmiNaattori
SKA from Neva

2-9

FINAL
21:10 CET
Campo De Juego
Redline Bandits HC

1-4

PENDING
20:17 CET
Blackdawgs
Sons of Baron

4-0

FINAL
18:13 CET
Reaperr
Oton Letkutemppu

2-1

FINAL
19:55 CET
The Everblades
Perttilan Kommandot

3-1

FINAL
19:47 CET
SKA
K A R H U T

1-0

FINAL OT
21:31 CET
DEG eSports
Kanadan Majavat

4-5

FINAL
20:35 CET
Club Savage
EV Fuessen eSports

12-5

FINAL
20:00 CET
Chatbox
DingleDangles

1-4

FINAL
20:02 CET
Cheers Hockey
Nearbird Fighters

2-1

FINAL OT
20:07 CET
Last Period
Slapshot Club Germany

0-8

FINAL
20:19 CET
Dynamic
Russian Lightning

0-7

FINAL
20:22 CET
Old Farts
Prowlers

3-2

FINAL OT
21:05 CET
UnderRated Lekstuga
Czech Infamous

2-4

FINAL
20:45 CET
DEG eSports
Stayhard Stallions

1-3

FINAL
20:29 CET
Suomen Sonnit
SKA

0-1

FINAL
20:10 CET
Perttilan Kommandot
Elamam Kiekko

6-0

FINAL
20:27 CET
Polarbears HC
Blueline Bandits HC

8-3

PENDING
23:28 CET
Niederrhein Canucks
EV Fuessen eSports

1-3

FINAL
20:29 CET
Korpens Finest
Mighty French Roosters

2-5

FINAL
20:32 CET
Poston Fruits
Old Farts

10-2

FINAL
20:50 CET
Russian Lightning
Korpens Finest

3-5

FINAL
20:58 CET
EV Fuessen eSports
Polarbears HC

0-9

FINAL
20:58 CET
Elamam Kiekko
Red Devils HC

4-1

FINAL
20:59 CET
RENEGATS ECL
DEG eSports

6-5

FINAL OT
22:45 CET
Czech Infamous
Suomen Sonnit

1-3

FINAL
20:54 CET
Stayhard Stallions
Niederrhein Canucks

0-2

FINAL
20:49 CET
Blueline Bandits HC
UnderRated Lekstuga

2-4

PENDING
12:27 CET
Prowlers
Poston Fruits

2-3

FINAL
20:58 CET
Mighty French Roosters
Red Light Zone

2-1

FINAL
21:50 CET
Czech Infamous
RENEGATS ECL

3-5

FINAL
21:34 CET
Red Devils HC
Puck Panthers

3-0

FINAL
21:34 CET
N0 Name
Czech Infamous

2-6

FINAL
23:01 CET
Red Light Zone
N0 Name

7-2

FINAL
22:06 CET
Puck Panthers
AWAY 10 January, 2019 HOME
Oton Letkutemppu

0-1

FINAL
20:08 CET
HC Bad Boys
Me Carvoset

2-1

FINAL OT
19:47 CET
Western Dynasty
Dynamic

8-2

FINAL
22:27 CET
HC Slapshot
Western Dynasty

0-3

FINAL
20:12 CET
Me Carvoset
Slapshot Club Germany

1-7

PENDING
20:28 CET
Blueline Bandits HC
HC Bad Boys

3-2

FINAL
19:43 CET
Oton Letkutemppu
HC Slapshot

0-13

FINAL
22:50 CET
Dynamic
DingleDangles

0-5

PENDING
23:21 CET
HC Finlandia
HC Finlandia

5-0

PENDING
20:12 CET
DingleDangles
Pink Panthers HC

4-5

FINAL OT
20:42 CET
Nordic Nosebleed
Blueline Bandits HC

3-1

FINAL
21:02 CET
Slapshot Club Germany
Beast Hockey

0-1

FINAL
20:50 CET
Albatrossi
Nordic Nosebleed

2-1

FINAL OT
21:24 CET
Pink Panthers HC
SKA Hokurit

2-4

FINAL
20:58 CET
We Kings
Albatrossi

1-7

FINAL
21:18 CET
Beast Hockey
We Kings

3-4

FINAL OT
21:27 CET
SKA Hokurit
LammasLauma

1-0

FINAL
21:42 CET
Atomic Hamsters HC
Atomic Hamsters HC

2-1

FINAL
22:18 CET
LammasLauma
Atomic Hamsters HC

3-4

FINAL
22:45 CET
Suomen Sonnit
Suomen Sonnit

1-2

FINAL
22:02 CET
Atomic Hamsters HC
AWAY 11 January, 2019 HOME
The Dudes

2-0

FINAL
19:41 CET
Saucer Hockey
Saucer Hockey

2-3

FINAL
20:11 CET
The Dudes
AWAY 12 January, 2019 HOME
SKA Hokurit

4-2

FINAL
20:37 CET
Korpens Finest
Korpens Finest

3-0

FINAL
21:04 CET
SKA Hokurit
AWAY 13 January, 2019 HOME
SKA

2-1

FINAL
15:21 CET
Red Devils HC
Red Devils HC

5-1

PENDING
14:30 CET
SKA
HC Finlandia

2-3

FINAL
18:30 CET
Dystopia
HC Bad Boys

1-3

FINAL
18:35 CET
SKA Hokurit
SKA Hokurit

2-3

FINAL
19:01 CET
HC Bad Boys
Dystopia

2-0

FINAL
18:13 CET
HC Finlandia
Varissuon Toverit

1-4

FINAL
19:26 CET
United Crew
UnderRated Lekstuga

1-2

FINAL OT
19:38 CET
Beast Hockey
Stayhard Stallions

0-4

FINAL
19:22 CET
LammasLauma
SKA from Neva

0-5

FINAL
20:49 CET
KulmalaHengaus
Poston Fruits

1-2

FINAL
19:29 CET
Puck Panthers
Western Express

2-3

FINAL
20:45 CET
Campo De Juego
N0 Name

4-1

FINAL
19:56 CET
Midnight Owls
Finnish Hockey Legends

3-2

FINAL
19:30 CET
Cheers Hockey
Nearbird Fighters

3-2

FINAL
19:32 CET
Uncle Dens
Niederrhein Canucks

7-4

FINAL
19:35 CET
NoCanDo
Savo Bears

5-1

FINAL
20:02 CET
Scrubs of Sweden
Dystopia

5-4

FINAL OT
19:43 CET
Me Carvoset
HighCoast Eagles

1-9

FINAL
19:35 CET
Blackdawgs
Ice Aliens HC

2-3

FINAL OT
19:12 CET
Reaperr
Kanadan Majavat

3-4

FINAL OT
20:34 CET
FarmiNaattori
Saucer Hockey

3-4

FINAL
18:25 CET
Vesa Pompa HC
Redline Bandits HC

1-12

FINAL
19:41 CET
Dynamic
RENEGATS ECL

1-5

FINAL
19:31 CET
Club Savage
Kouvola Screaming Eagles

3-2

FINAL
19:29 CET
Red Light Zone
Dynamic

11-3

FINAL
20:14 CET
Redline Bandits HC
NoCanDo

4-8

FINAL
20:10 CET
Niederrhein Canucks
Blackdawgs

10-0

FINAL
20:07 CET
HighCoast Eagles
Puck Panthers

2-0

FINAL
19:56 CET
Poston Fruits
Beast Hockey

1-0

FINAL
20:09 CET
UnderRated Lekstuga
Reaperr

6-2

FINAL
19:43 CET
Ice Aliens HC
Midnight Owls

0-7

FINAL
20:28 CET
N0 Name
Vesa Pompa HC

5-3

FINAL
18:52 CET
Saucer Hockey
LammasLauma

3-1

FINAL
19:48 CET
Stayhard Stallions
SKA Hokurit

2-1

FINAL
23:10 CET
K A R H U T
FarmiNaattori

1-0

FINAL
21:08 CET
Kanadan Majavat
Campo De Juego

0-1

FINAL OT
21:16 CET
Western Express
KulmalaHengaus

4-1

FINAL
20:37 CET
SKA from Neva
Club Savage

8-0

FINAL
20:02 CET
RENEGATS ECL
Scrubs of Sweden

0-5

FINAL
19:37 CET
Savo Bears
Red Light Zone

1-3

FINAL
19:56 CET
Kouvola Screaming Eagles
Me Carvoset

2-6

FINAL
00:24 CET
Dystopia
Cheers Hockey

0-6

FINAL
19:55 CET
Finnish Hockey Legends
Uncle Dens

3-5

FINAL
20:07 CET
Nearbird Fighters
United Crew

3-0

FINAL
19:51 CET
Varissuon Toverit
Old Farts

2-1

FINAL OT
20:44 CET
Last Period
K A R H U T

1-3

FINAL
22:51 CET
SKA Hokurit
Polarbears HC

3-2

FINAL OT
20:37 CET
Unknown Ice Breakers
Western Dynasty

3-2

FINAL
21:09 CET
Pink Panthers HC
Atomic Hamsters HC

4-1

FINAL
21:02 CET
Stayhard Stallions
Last Period

1-0

FINAL
21:09 CET
Old Farts
Unknown Ice Breakers

1-3

FINAL
21:05 CET
Polarbears HC
Stayhard Stallions

4-1

FINAL
21:31 CET
Atomic Hamsters HC
Pink Panthers HC

3-4

FINAL OT
21:41 CET
Western Dynasty
Rising Phantoms HC

2-7

FINAL
21:36 CET
Prowlers
Prowlers

3-2

FINAL OT
22:18 CET
Rising Phantoms HC
AWAY 14 January, 2019 HOME
SKA

1-4

FINAL
17:11 CET
FarmiNaattori
FarmiNaattori

4-3

FINAL OT
17:35 CET
SKA
Blueline Bandits HC

5-2

PENDING
18:42 CET
Redline Bandits HC
HC Slapshot

3-4

FINAL
19:28 CET
Kaukosen Luistin
Rusty Bulls

1-4

FINAL
19:31 CET
The Dudes
We Kings

0-2

FINAL
19:25 CET
Chatbox
North Pole Huskies

3-5

FINAL
19:37 CET
Elamam Kiekko
Slapshot Club Germany

5-2

PENDING
20:02 CET
Redline Bandits HC
Korpens Finest

4-7

FINAL
19:59 CET
The Everblades
HC Finlandia

2-3

FINAL OT
20:03 CET
Finnish Hockey Legends
Elamam Kiekko

8-3

FINAL
20:07 CET
North Pole Huskies
Kaukosen Luistin

6-2

FINAL
19:56 CET
HC Slapshot
Russian Lightning

1-3

FINAL
19:52 CET
Last Period
The Dudes

1-0

FINAL
19:54 CET
Rusty Bulls
Chatbox

1-4

FINAL
19:48 CET
We Kings
Finnish Hockey Legends

2-1

FINAL
20:28 CET
HC Finlandia
Prowlers

3-1

FINAL
20:23 CET
Ice Aliens HC
Vesa Pompa HC

3-4

FINAL
20:25 CET
Rusty Bulls
The Everblades

2-3

FINAL OT
20:28 CET
Korpens Finest
Last Period

4-2

FINAL
20:16 CET
Russian Lightning
Rusty Bulls

2-5

FINAL
20:54 CET
Vesa Pompa HC
Ice Aliens HC

0-5

FINAL
20:54 CET
Prowlers
AWAY 15 January, 2019 HOME
Rusty Bulls

4-0

FINAL
19:41 CET
HighCoast Eagles
Midnight Owls

0-7

FINAL
20:07 CET
Poston Fruits
KulmalaHengaus

2-8

FINAL
19:27 CET
Western Express
Uncle Dens

0-1

FINAL
20:14 CET
Old Farts
Cheers Hockey

6-0

FINAL
20:25 CET
SKA from Neva
Russian Lightning

6-0

FINAL
19:53 CET
Night hunters
United Crew

3-5

FINAL
19:26 CET
Nearbird Fighters
Unknown Ice Breakers

3-6

FINAL
21:17 CET
Elamam Kiekko
Reaperr

2-1

FINAL
19:57 CET
N0 Name
Me Carvoset

5-1

FINAL
19:24 CET
DingleDangles
Red Light Zone

1-2

PENDING
20:58 CET
Oton Letkutemppu
Club Savage

3-4

FINAL OT
19:30 CET
SKA
The Everblades

1-5

FINAL
19:26 CET
Chatbox
Scrubs of Sweden

0-6

FINAL
19:39 CET
Kanadan Majavat
HC Bad Boys

1-5

FINAL
19:59 CET
Korpens Finest
North Pole Huskies

3-2

FINAL
19:26 CET
Savo Bears
Pink Panthers HC

1-2

FINAL OT
19:31 CET
Dystopia
K A R H U T

3-1

FINAL
20:04 CET
Czech Infamous
The Dudes

8-1

FINAL
19:38 CET
HC Slapshot
Kanadan Majavat

8-1

FINAL
20:07 CET
Scrubs of Sweden
Savo Bears

2-3

FINAL
19:53 CET
North Pole Huskies
SKA

4-3

FINAL OT
20:07 CET
Club Savage
Elamam Kiekko

3-2

FINAL
21:45 CET
Unknown Ice Breakers
NoCanDo

7-4

PENDING
20:00 CET
Slapshot Club Germany
SKA from Neva

0-11

FINAL
21:00 CET
Cheers Hockey
Western Dynasty

2-3

FINAL OT
20:28 CET
Nordic Nosebleed
Chatbox

4-0

FINAL
19:57 CET
The Everblades
Kaukosen Luistin

6-2

FINAL
19:58 CET
Niederrhein Canucks
HC Slapshot

0-3

FINAL
20:12 CET
The Dudes
Old Farts

4-1

FINAL
20:44 CET
Uncle Dens
HighCoast Eagles

0-2

FINAL
20:08 CET
Rusty Bulls
Night hunters

1-5

FINAL
20:27 CET
Russian Lightning
Nearbird Fighters

2-1

FINAL
19:51 CET
United Crew
Korpens Finest

3-1

FINAL
20:24 CET
HC Bad Boys
Oton Letkutemppu

7-3

FINAL
20:33 CET
Red Light Zone
Dystopia

0-1

FINAL
20:14 CET
Pink Panthers HC
Czech Infamous

0-2

FINAL
20:16 CET
K A R H U T
Western Express

4-0

FINAL
19:51 CET
KulmalaHengaus
DingleDangles

4-0

FINAL
19:51 CET
Me Carvoset
Poston Fruits

7-0

FINAL
20:44 CET
Midnight Owls
N0 Name

3-2

FINAL
20:25 CET
Reaperr
Mighty French Roosters

2-4

FINAL
20:28 CET
UnderRated Lekstuga
Niederrhein Canucks

4-6

FINAL
20:24 CET
Kaukosen Luistin
EV Fuessen eSports

2-3

FINAL
20:20 CET
SKA Hokurit
Perttilan Kommandot

5-3

FINAL
20:24 CET
Polarbears HC
FarmiNaattori

2-1

FINAL
20:24 CET
RENEGATS ECL
Finnish Hockey Legends

2-1

FINAL
20:22 CET
Me Carvoset
Slapshot Club Germany

4-3

PENDING
20:33 CET
NoCanDo
Suomen Sonnit

6-5

FINAL OT
20:51 CET
LammasLauma
Me Carvoset

5-4

FINAL OT
20:59 CET
Finnish Hockey Legends
SKA Hokurit

2-5

FINAL
20:49 CET
EV Fuessen eSports
UnderRated Lekstuga

3-9

FINAL
21:00 CET
Mighty French Roosters
RENEGATS ECL

2-5

FINAL
20:51 CET
FarmiNaattori
Polarbears HC

1-4

FINAL
20:53 CET
Perttilan Kommandot
LammasLauma

2-1

FINAL OT
21:26 CET
Suomen Sonnit
SKA Hokurit

6-2

FINAL
22:27 CET
Czech Infamous
Beast Hockey

4-3

FINAL OT
17:01 CET
Rising Phantoms HC
Rising Phantoms HC

1-2

FINAL
22:24 CET
Beast Hockey
Czech Infamous

3-6

FINAL
21:53 CET
SKA Hokurit
AWAY 16 January, 2019 HOME
Suomen Sonnit

5-0

FINAL
18:27 CET
Varissuon Toverit
NoCanDo

4-5

FINAL
18:25 CET
Dynamic
Varissuon Toverit

2-4

FINAL
18:53 CET
Suomen Sonnit
Dynamic

5-2

FINAL
18:54 CET
NoCanDo
HC Slapshot

1-3

FINAL
19:55 CET
Vesa Pompa HC
N0 Name

4-1

PENDING
20:30 CET
Sons of Baron
Dystopia

5-2

PENDING
20:47 CET
Nordic Nosebleed
Kouvola Screaming Eagles

1-5

FINAL
20:56 CET
K A R H U T
DingleDangles

3-2

FINAL
19:35 CET
Pink Panthers HC
Campo De Juego

3-4

FINAL OT
20:49 CET
KulmalaHengaus
Redline Bandits HC

1-4

PENDING
19:44 CET
NoCanDo
Western Express

0-3

FINAL
20:16 CET
Cheers Hockey
SKA Hokurit

6-4

FINAL
19:26 CET
The Everblades
Night hunters

0-4

FINAL
19:36 CET
Last Period
Albatrossi

4-0

PENDING
17:53 CET
Midnight Owls
Chatbox

1-0

FINAL OT
19:21 CET
HC Bad Boys
Kanadan Majavat

2-3

FINAL
20:40 CET
North Pole Huskies
Elamam Kiekko

1-2

FINAL
18:56 CET
Savo Bears
Dynamic

7-4

FINAL
19:30 CET
Blueline Bandits HC
Nearbird Fighters

0-1

FINAL
19:23 CET
Suomen Sonnit
RENEGATS ECL

2-0

FINAL
19:32 CET
Scrubs of Sweden
Blackdawgs

2-3

FINAL OT
19:50 CET
Saucer Hockey
Nordic Nosebleed

1-5

FINAL
21:13 CET
Dystopia
North Pole Huskies

3-4

FINAL
21:05 CET
Kanadan Majavat
Suomen Sonnit

3-5

FINAL
19:50 CET
Nearbird Fighters
Midnight Owls

1-2

FINAL OT
18:22 CET
Albatrossi
Vesa Pompa HC

6-2

FINAL
19:26 CET
HC Slapshot
KulmalaHengaus

4-3

FINAL
20:15 CET
Campo De Juego
Blueline Bandits HC

2-8

FINAL
20:11 CET
Dynamic
NoCanDo

8-3

PENDING
20:16 CET
Redline Bandits HC
Last Period

3-2

FINAL
20:02 CET
Night hunters
Saucer Hockey

0-5

FINAL
20:18 CET
Blackdawgs
HC Bad Boys

1-2

FINAL OT
20:00 CET
Chatbox
Pink Panthers HC

0-1

FINAL
19:59 CET
DingleDangles
Savo Bears

0-2

FINAL
19:22 CET
Elamam Kiekko
Sons of Baron

2-7

PENDING
20:59 CET
N0 Name
K A R H U T

3-4

FINAL OT
21:08 CET
Kouvola Screaming Eagles
Cheers Hockey

1-2

FINAL OT
19:47 CET
Western Express
Scrubs of Sweden

0-2

FINAL
19:58 CET
RENEGATS ECL
The Everblades

0-2

FINAL
19:53 CET
SKA Hokurit
Varissuon Toverit

3-11

FINAL
20:38 CET
LammasLauma
Unknown Ice Breakers

2-1

FINAL OT
20:38 CET
Perttilan Kommandot
Polarbears HC

4-3

FINAL OT
20:37 CET
Red Devils HC
Niederrhein Canucks

3-2

FINAL OT
20:44 CET
The Dudes
UnderRated Lekstuga

0-1

PENDING
20:40 CET
Puck Panthers
Old Farts

3-2

FINAL OT
20:39 CET
United Crew
Prowlers

4-2

FINAL
20:31 CET
Beast Hockey
We Kings

3-8

FINAL
20:23 CET
EV Fuessen eSports
Korpens Finest

4-1

FINAL
20:45 CET
Red Light Zone
United Crew

2-4

FINAL
21:06 CET
Old Farts
Red Devils HC

4-3

FINAL
21:06 CET
Polarbears HC
EV Fuessen eSports

3-4

FINAL
20:49 CET
We Kings
Perttilan Kommandot

5-2

FINAL
21:05 CET
Unknown Ice Breakers
LammasLauma

3-2

PENDING
12:31 CET
Varissuon Toverit
Red Light Zone

4-1

FINAL
21:09 CET
Korpens Finest
The Dudes

3-0

FINAL
21:09 CET
Niederrhein Canucks
Beast Hockey

1-2

FINAL OT
21:05 CET
Prowlers
Puck Panthers

4-3

FINAL OT
21:12 CET
UnderRated Lekstuga
Rising Phantoms HC

1-2

FINAL
11:16 CET
Mighty French Roosters
Mighty French Roosters

2-0

FINAL
22:02 CET
Rising Phantoms HC
AWAY 17 January, 2019 HOME
K A R H U T

0-3

FINAL
18:55 CET
Oton Letkutemppu
Vesa Pompa HC

10-5

FINAL
19:21 CET
Blueline Bandits HC
Oton Letkutemppu

2-1

FINAL
18:30 CET
K A R H U T
Blueline Bandits HC

3-4

FINAL OT
18:52 CET
Vesa Pompa HC
Poston Fruits

3-2

FINAL
19:35 CET
Reaperr
The Dudes

2-3

FINAL
19:44 CET
Vesa Pompa HC
HighCoast Eagles

1-6

FINAL
19:24 CET
Saucer Hockey
Saucer Hockey

6-0

FINAL
19:52 CET
HighCoast Eagles
Reaperr

5-1

FINAL
20:00 CET
Poston Fruits
Slapshot Club Germany

2-3

FINAL OT
20:12 CET
Kaukosen Luistin
Vesa Pompa HC

4-2

FINAL
20:06 CET
The Dudes
SKA from Neva

2-6

FINAL
20:34 CET
HC Finlandia
SKA from Neva

0-7

FINAL
21:44 CET
Pink Panthers HC
Albatrossi

0-2

FINAL
20:29 CET
Mighty French Roosters
Kaukosen Luistin

6-3

FINAL
20:42 CET
Slapshot Club Germany
Puck Panthers

0-1

FINAL OT
20:44 CET
Albatrossi
Mighty French Roosters

3-2

FINAL
20:55 CET
Albatrossi
HC Finlandia

10-2

FINAL
21:07 CET
SKA from Neva
Albatrossi

1-2

PENDING
21:20 CET
Puck Panthers
Pink Panthers HC

4-3

FINAL
22:10 CET
SKA from Neva
Sons of Baron

5-4

FINAL OT
20:58 CET
Ice Aliens HC
Ice Aliens HC

2-8

FINAL
21:27 CET
Sons of Baron
AWAY 18 January, 2019 HOME
Savo Bears

3-2

FINAL
19:46 CET
Perttilan Kommandot
Perttilan Kommandot

6-2

FINAL
20:20 CET
Savo Bears
Atomic Hamsters HC

5-1

FINAL
20:50 CET
Night hunters
Night hunters

3-7

FINAL
21:20 CET
Atomic Hamsters HC
AWAY 20 January, 2019 HOME
Dynamic

5-4

FINAL OT
18:41 CET
Blackdawgs
Varissuon Toverit

4-3

FINAL OT
19:56 CET
Stayhard Stallions
Blackdawgs

2-1

FINAL
19:17 CET
Dynamic
Blackdawgs

5-0

FINAL
21:00 CET
Blueline Bandits HC
Savo Bears

1-3

FINAL
19:29 CET
Kanadan Majavat
North Pole Huskies

7-0

PENDING
20:40 CET
RENEGATS ECL
Suomen Sonnit

5-0

FINAL
20:26 CET
Night hunters
Scrubs of Sweden

1-9

FINAL
19:25 CET
SKA
DEG eSports

3-2

FINAL
19:22 CET
Kouvola Screaming Eagles
Red Light Zone

5-7

FINAL
18:22 CET
Chatbox
Reaperr

4-1

PENDING
18:10 CET
Albatrossi
Midnight Owls

3-4

PENDING
19:41 CET
UnderRated Lekstuga
Sons of Baron

3-4

FINAL
19:34 CET
Poston Fruits
Club Savage

2-1

FINAL
19:38 CET
Polarbears HC
Uncle Dens

5-1

FINAL
19:34 CET
Russian Lightning
Cheers Hockey

2-1

FINAL OT
20:04 CET
Campo De Juego
HighCoast Eagles

2-1

FINAL OT
19:20 CET
HC Slapshot
Nordic Nosebleed

1-3

FINAL
20:30 CET
DingleDangles
Kaukosen Luistin

8-0

FINAL
19:40 CET
Redline Bandits HC
DingleDangles

1-3

FINAL
20:59 CET
Nordic Nosebleed
Poston Fruits

6-2

FINAL
20:12 CET
Sons of Baron
Western Dynasty

2-11

FINAL
21:09 CET
Dystopia
Dystopia

6-1

FINAL
21:39 CET
Western Dynasty
Russian Lightning

7-4

FINAL
20:11 CET
Uncle Dens
Chatbox

5-1

FINAL
18:49 CET
Red Light Zone
Kanadan Majavat

2-1

FINAL OT
20:09 CET
Savo Bears
Night hunters

0-7

FINAL
20:26 CET
Suomen Sonnit
RENEGATS ECL

2-3

FINAL
21:09 CET
North Pole Huskies
SKA

7-3

FINAL
19:51 CET
Scrubs of Sweden
Red Devils HC

3-0

FINAL
19:59 CET
Unknown Ice Breakers
Polarbears HC

2-1

FINAL
20:10 CET
Club Savage
Redline Bandits HC

1-6

FINAL
20:12 CET
Kaukosen Luistin
HC Slapshot

4-2

FINAL
19:49 CET
HighCoast Eagles
Blueline Bandits HC

0-5

FINAL
21:00 CET
Blackdawgs
UnderRated Lekstuga

5-4

FINAL
20:09 CET
Midnight Owls
Albatrossi

1-6

FINAL
18:45 CET
Reaperr
Kouvola Screaming Eagles

4-3

FINAL
19:59 CET
DEG eSports
Campo De Juego

0-4

FINAL
20:47 CET
Cheers Hockey
Stayhard Stallions

9-0

FINAL
20:23 CET
Varissuon Toverit
SKA from Neva

3-11

FINAL
20:39 CET
Me Carvoset
Nordic Nosebleed

5-3

FINAL
19:50 CET
Western Dynasty
HC Finlandia

3-2

FINAL
20:50 CET
Western Express
DEG eSports 21:00 CET Korpens Finest
Me Carvoset

7-0

FINAL
21:05 CET
SKA from Neva
Ice Aliens HC

1-5

FINAL
20:29 CET
N0 Name
Vesa Pompa HC

3-4

FINAL OT
20:23 CET
Niederrhein Canucks
Mighty French Roosters

0-2

FINAL
20:26 CET
Prowlers
Unknown Ice Breakers

2-3

FINAL OT
20:50 CET
Red Devils HC
Atomic Hamsters HC

3-1

FINAL
20:50 CET
Varissuon Toverit
N0 Name

7-3

FINAL
21:09 CET
Ice Aliens HC
Niederrhein Canucks

2-3

FINAL OT
20:58 CET
Vesa Pompa HC
Prowlers

3-2

PENDING
20:53 CET
Mighty French Roosters
Korpens Finest

1-5

FINAL
21:07 CET
DEG eSports
DEG eSports

0-5

FINAL
21:00 CET
Korpens Finest
Western Express

1-0

FINAL
21:16 CET
HC Finlandia
Varissuon Toverit

2-8

FINAL
21:17 CET
Atomic Hamsters HC
Puck Panthers

2-1

FINAL
21:30 CET
Rising Phantoms HC
Rising Phantoms HC

4-5

FINAL OT
22:07 CET
Puck Panthers
AWAY 21 January, 2019 HOME
The Everblades

1-2

FINAL
19:21 CET
We Kings
Campo De Juego

5-3

FINAL
19:29 CET
HC Finlandia
Pink Panthers HC

3-2

FINAL OT
20:05 CET
Finnish Hockey Legends
The Dudes

1-2

FINAL OT
19:56 CET
Slapshot Club Germany
Russian Lightning

0-6

FINAL
19:55 CET
Stayhard Stallions
EV Fuessen eSports

3-0

FINAL
19:58 CET
K A R H U T
We Kings

6-4

FINAL
19:55 CET
The Everblades
Perttilan Kommandot

2-4

FINAL
19:58 CET
Elamam Kiekko
Finnish Hockey Legends

7-2

FINAL
20:37 CET
Pink Panthers HC
HC Finlandia

5-1

FINAL
20:01 CET
Campo De Juego
Slapshot Club Germany

1-5

FINAL
20:34 CET
The Dudes
Polarbears HC

2-5

FINAL
19:57 CET
FarmiNaattori
Prowlers

4-2

FINAL
20:30 CET
Puck Panthers
K A R H U T

4-2

FINAL
20:33 CET
EV Fuessen eSports
FarmiNaattori

2-3

FINAL
20:25 CET
Polarbears HC
Elamam Kiekko

2-6

FINAL
20:25 CET
Perttilan Kommandot
Stayhard Stallions

8-0

FINAL
20:26 CET
Russian Lightning
Albatrossi

5-4

PENDING
20:42 CET
Sons of Baron
Puck Panthers

1-2

FINAL
20:57 CET
Prowlers
Sons of Baron

1-3

PENDING
21:11 CET
Albatrossi
AWAY 22 January, 2019 HOME
KulmalaHengaus

2-0

FINAL
19:20 CET
Cheers Hockey
RENEGATS ECL

2-7

FINAL
19:33 CET
Savo Bears
Western Express

3-6

FINAL
19:54 CET
Me Carvoset
HC Slapshot

1-2

FINAL OT
19:32 CET
Saucer Hockey
Rusty Bulls

1-2

FINAL OT
19:38 CET
Blackdawgs
Redline Bandits HC

3-4

PENDING
19:45 CET
The Dudes
UnderRated Lekstuga

6-1

FINAL
19:28 CET
Reaperr
Kanadan Majavat

0-2

FINAL
19:55 CET
Elamam Kiekko
Oton Letkutemppu

7-3

FINAL
20:15 CET
Czech Infamous
Dynamic

6-5

FINAL
19:26 CET
Kaukosen Luistin
SKA Hokurit

2-3

FINAL
20:34 CET
Red Light Zone
We Kings

4-1

FINAL
19:27 CET
HC Bad Boys
Dystopia

5-4

FINAL
19:26 CET
DingleDangles
Blueline Bandits HC

3-9

FINAL
19:24 CET
NoCanDo
EV Fuessen eSports

7-1

PENDING
20:01 CET
The Everblades
Reaperr

5-2

FINAL
19:53 CET
UnderRated Lekstuga
HC Bad Boys

0-2

FINAL
19:54 CET
We Kings
Saucer Hockey

2-1

FINAL
20:05 CET
HC Slapshot
The Everblades

2-8

PENDING
19:26 CET
EV Fuessen eSports
Blackdawgs

3-0

FINAL
20:01 CET
Rusty Bulls
Red Light Zone

4-5

FINAL
20:29 CET
SKA Hokurit
The Dudes

3-0

FINAL
20:13 CET
Redline Bandits HC
DingleDangles

1-2

FINAL
19:53 CET
Dystopia
Me Carvoset

5-2

FINAL
19:29 CET
Western Express
NoCanDo

4-2

FINAL
19:54 CET
Blueline Bandits HC
Kaukosen Luistin

1-4

FINAL
19:50 CET
Dynamic
Cheers Hockey

6-1

FINAL
19:50 CET
KulmalaHengaus
Finnish Hockey Legends

3-2

FINAL OT
19:54 CET
Nordic Nosebleed
Czech Infamous

1-11

FINAL
20:09 CET
Oton Letkutemppu
Elamam Kiekko

1-0

FINAL OT
20:24 CET
Kanadan Majavat
Savo Bears

1-7

PENDING
20:00 CET
RENEGATS ECL
Old Farts

2-3

FINAL
20:36 CET
Stayhard Stallions
Me Carvoset

4-3

FINAL OT
20:23 CET
Campo De Juego
Niederrhein Canucks

4-1

FINAL
20:35 CET
HighCoast Eagles
Nordic Nosebleed

0-1

FINAL
20:19 CET
Finnish Hockey Legends
Nearbird Fighters

4-0

FINAL
20:31 CET
Atomic Hamsters HC
DingleDangles

2-3

FINAL
20:42 CET
Western Dynasty
Korpens Finest

0-1

FINAL
20:22 CET
K A R H U T
Beast Hockey

0-1

FINAL OT
20:31 CET
Mighty French Roosters
Perttilan Kommandot

0-2

FINAL
20:32 CET
Red Devils HC
Unknown Ice Breakers

2-1

FINAL OT
20:46 CET
Club Savage
Campo De Juego

1-7

FINAL
20:47 CET
Me Carvoset
HighCoast Eagles

2-4

FINAL
21:09 CET
Niederrhein Canucks
Western Dynasty

5-0

PENDING
11:23 CET
DingleDangles
K A R H U T

2-1

FINAL
20:47 CET
Korpens Finest
Rising Phantoms HC

1-5

FINAL
21:03 CET
Midnight Owls
Mighty French Roosters

3-2

FINAL OT
21:16 CET
Beast Hockey
Club Savage

3-1

FINAL
21:21 CET
Unknown Ice Breakers
Stayhard Stallions

0-4

FINAL
21:03 CET
Old Farts
Red Devils HC

2-7

FINAL
20:59 CET
Perttilan Kommandot
Atomic Hamsters HC

1-2

FINAL
21:04 CET
Nearbird Fighters
Poston Fruits

3-2

FINAL
21:31 CET
Ice Aliens HC
Midnight Owls

6-2

FINAL
21:35 CET
Rising Phantoms HC
Ice Aliens HC

1-6

FINAL
22:02 CET
Poston Fruits
AWAY 23 January, 2019 HOME
Savo Bears

4-2

FINAL
19:55 CET
SKA
Rusty Bulls

3-1

FINAL
19:29 CET
HC Slapshot
NoCanDo

3-6

FINAL
19:29 CET
Blackdawgs
Red Light Zone

5-6

FINAL
19:32 CET
We Kings
DEG eSports

4-6

FINAL
19:22 CET
SKA Hokurit
K A R H U T

1-2

FINAL OT
19:35 CET
Chatbox
HC Finlandia

1-3

FINAL
19:28 CET
KulmalaHengaus
Uncle Dens

9-2

FINAL
19:55 CET
Night hunters
Kouvola Screaming Eagles

3-1

FINAL
19:28 CET
Oton Letkutemppu
Nordic Nosebleed

4-2

FINAL
19:59 CET
SKA from Neva
Kaukosen Luistin

3-4

FINAL OT
19:24 CET
Blueline Bandits HC
Puck Panthers

6-1

FINAL
21:30 CET
Beast Hockey
N0 Name

1-2

FINAL OT
21:25 CET
Poston Fruits
Saucer Hockey

4-2

FINAL
19:57 CET
Niederrhein Canucks
HC Slapshot

1-2

FINAL
19:59 CET
Rusty Bulls
SKA

2-5

FINAL
19:27 CET
Savo Bears
KulmalaHengaus

1-2

FINAL
19:54 CET
HC Finlandia
SKA from Neva

0-3

FINAL
20:29 CET
Nordic Nosebleed
HighCoast Eagles

3-2

FINAL
20:24 CET
Slapshot Club Germany
Night hunters

2-1

FINAL OT
20:31 CET
Uncle Dens
We Kings

6-5

FINAL
20:05 CET
Red Light Zone
Poston Fruits

1-2

FINAL
21:55 CET
N0 Name
Blackdawgs

5-4

FINAL OT
20:01 CET
NoCanDo
SKA Hokurit

4-2

FINAL
19:49 CET
DEG eSports
Chatbox

2-1

FINAL
20:02 CET
K A R H U T
Blueline Bandits HC

0-2

FINAL
19:58 CET
Kaukosen Luistin
Suomen Sonnit

6-1

FINAL
19:55 CET
Russian Lightning
Oton Letkutemppu

3-4

FINAL OT
20:09 CET
Kouvola Screaming Eagles
Beast Hockey

1-4

FINAL
22:23 CET
Puck Panthers
We Kings

5-0

FINAL
21:34 CET
Czech Infamous
Red Devils HC

2-3

FINAL OT
20:33 CET
Elamam Kiekko
Scrubs of Sweden

0-5

FINAL
20:26 CET
Polarbears HC
EV Fuessen eSports

2-3

FINAL OT
20:41 CET
Kouvola Screaming Eagles
Old Farts

5-4

PENDING
20:39 CET
LammasLauma
Slapshot Club Germany

3-2

FINAL OT
21:38 CET
HighCoast Eagles
The Dudes

1-4

FINAL
20:25 CET
Dynamic
Niederrhein Canucks

2-1

FINAL
20:25 CET
Saucer Hockey
Midnight Owls

3-4

FINAL
20:52 CET
Prowlers
Russian Lightning

1-5

FINAL
20:20 CET
Suomen Sonnit
Chatbox

9-2

FINAL
20:59 CET
DEG eSports
Club Savage

0-4

FINAL
20:36 CET
Perttilan Kommandot
Perttilan Kommandot

4-3

FINAL OT
21:12 CET
Club Savage
Elamam Kiekko

3-2

FINAL
20:59 CET
Red Devils HC
Kanadan Majavat

0-1

FINAL
21:28 CET
RENEGATS ECL
Czech Infamous

0-5

FINAL
21:25 CET
We Kings
Vesa Pompa HC

4-0

FINAL
21:29 CET
Redline Bandits HC
Dynamic

1-0

FINAL
20:47 CET
The Dudes
DEG eSports

1-6

FINAL
20:33 CET
Chatbox
LammasLauma

2-3

FINAL OT
21:10 CET
Old Farts
SKA

0-3

FINAL
20:55 CET
North Pole Huskies
Kouvola Screaming Eagles

4-2

FINAL
21:07 CET
EV Fuessen eSports
Polarbears HC

8-3

FINAL
20:52 CET
Scrubs of Sweden
Prowlers

8-5

PENDING
21:26 CET
Midnight Owls
RENEGATS ECL

0-2

FINAL
22:08 CET
Kanadan Majavat
North Pole Huskies

2-3

FINAL
21:22 CET
SKA
Redline Bandits HC

0-7

FINAL
22:01 CET
Vesa Pompa HC
AWAY 24 January, 2019 HOME
Saucer Hockey

2-1

FINAL OT
19:28 CET
Rusty Bulls
Vesa Pompa HC

1-4

FINAL
20:06 CET
Slapshot Club Germany
Rusty Bulls

1-4

FINAL
19:56 CET
Saucer Hockey
Russian Lightning

4-3

FINAL
19:52 CET
United Crew
Stayhard Stallions

1-2

FINAL OT
20:00 CET
Nearbird Fighters
FarmiNaattori

1-2

FINAL
20:05 CET
Unknown Ice Breakers
DEG eSports

2-5

FINAL
19:55 CET
Oton Letkutemppu
Slapshot Club Germany

1-4

FINAL
20:31 CET
Vesa Pompa HC
Unknown Ice Breakers

2-1

FINAL
20:28 CET
FarmiNaattori
Oton Letkutemppu

3-2

FINAL OT
20:29 CET
DEG eSports
Reaperr

2-3

FINAL OT
20:34 CET
Rising Phantoms HC
Nearbird Fighters

4-3

FINAL
20:25 CET
Stayhard Stallions
United Crew

2-5

FINAL
20:18 CET
Russian Lightning
Polarbears HC

1-2

FINAL OT
20:27 CET
North Pole Huskies
Ice Aliens HC

3-0

FINAL
20:53 CET
Albatrossi
Redline Bandits HC

1-2

PENDING
21:47 CET
Slapshot Club Germany
North Pole Huskies

3-5

FINAL
20:59 CET
Polarbears HC
Rising Phantoms HC

1-8

PENDING
21:20 CET
Reaperr
Albatrossi

6-5

FINAL OT
21:23 CET
Ice Aliens HC
AWAY 25 January, 2019 HOME
Night hunters

3-10

FINAL
20:13 CET
United Crew
United Crew

4-1

PENDING
20:41 CET
Night hunters
Sons of Baron

3-6

FINAL
20:49 CET
UnderRated Lekstuga
UnderRated Lekstuga

3-2

FINAL OT
20:24 CET
Sons of Baron
AWAY 26 January, 2019 HOME
Western Dynasty

1-0

FINAL
20:18 CET
Finnish Hockey Legends
Finnish Hockey Legends

1-2

FINAL
20:50 CET
Western Dynasty
AWAY 27 January, 2019 HOME
Finnish Hockey Legends

1-2

FINAL OT
18:54 CET
Dystopia
Western Express

3-0

FINAL
19:22 CET
Nordic Nosebleed
Niederrhein Canucks

2-3

FINAL OT
19:45 CET
Rusty Bulls
SKA from Neva

5-4

PENDING
20:38 CET
Western Dynasty
UnderRated Lekstuga

4-2

FINAL
19:26 CET
Ice Aliens HC
NoCanDo

1-6

FINAL
19:23 CET
Kaukosen Luistin
Red Devils HC

2-7

FINAL
19:28 CET
Club Savage
SKA

5-6

PENDING
19:39 CET
Kanadan Majavat
Elamam Kiekko

3-1

FINAL
20:28 CET
RENEGATS ECL
Redline Bandits HC

3-2

FINAL
19:26 CET
HighCoast Eagles
Dynamic

7-1

FINAL
19:23 CET
Vesa Pompa HC
Unknown Ice Breakers

3-1

FINAL
20:28 CET
Scrubs of Sweden
Uncle Dens

2-0

FINAL
19:58 CET
United Crew
The Everblades

2-1

FINAL
19:25 CET
HC Bad Boys
Night hunters

4-3

FINAL OT
19:50 CET
Varissuon Toverit
Korpens Finest

1-2

FINAL
19:27 CET
Kouvola Screaming Eagles
Dystopia

1-0

FINAL
19:22 CET
Finnish Hockey Legends
Blueline Bandits HC

2-3

FINAL
19:25 CET
The Dudes
Cheers Hockey

0-5

FINAL
19:36 CET
HC Finlandia
Blackdawgs

7-2

FINAL
19:29 CET
HC Slapshot
Kouvola Screaming Eagles

1-2

FINAL
19:50 CET
Korpens Finest
HighCoast Eagles

0-3

FINAL
19:59 CET
Redline Bandits HC
Vesa Pompa HC

2-3

FINAL
19:50 CET
Dynamic
Russian Lightning

1-4

FINAL
20:06 CET
LammasLauma
Rusty Bulls

3-1

FINAL
20:13 CET
Niederrhein Canucks
United Crew

3-2

FINAL
20:23 CET
Uncle Dens
HC Bad Boys

0-1

FINAL OT
19:56 CET
The Everblades
Varissuon Toverit

2-4

PENDING
20:56 CET
Night hunters
HC Finlandia

0-1

FINAL
20:02 CET
Cheers Hockey
Ice Aliens HC

1-4

FINAL
19:53 CET
UnderRated Lekstuga
HC Slapshot

2-11

FINAL
19:58 CET
Blackdawgs
Kaukosen Luistin

9-2

FINAL
19:54 CET
NoCanDo
The Dudes

7-2

FINAL
19:52 CET
Blueline Bandits HC
Kanadan Majavat

2-7

FINAL
20:10 CET
SKA
Scrubs of Sweden

4-6

FINAL
21:03 CET
Unknown Ice Breakers
Western Dynasty

5-1

FINAL
21:16 CET
SKA from Neva
Nordic Nosebleed

0-3

FINAL
19:48 CET
Western Express
RENEGATS ECL

3-4

FINAL
20:57 CET
Elamam Kiekko
Club Savage

3-4

FINAL
19:56 CET
Red Devils HC
EV Fuessen eSports

6-5

FINAL OT
20:40 CET
Red Light Zone
Czech Infamous

2-1

FINAL
20:53 CET
Kouvola Screaming Eagles
Perttilan Kommandot

6-0

FINAL
20:19 CET
FarmiNaattori
LammasLauma

2-3

FINAL OT
20:32 CET
Russian Lightning
Prowlers

2-3

FINAL
20:48 CET
Reaperr
Redline Bandits HC

3-4

PENDING
15:49 CET
Blueline Bandits HC
Kouvola Screaming Eagles

2-3

PENDING
22:32 CET
Czech Infamous
FarmiNaattori

0-5

FINAL
20:47 CET
Perttilan Kommandot
Reaperr

2-3

FINAL
21:11 CET
Prowlers
Red Light Zone

3-4

FINAL
21:09 CET
EV Fuessen eSports
Rising Phantoms HC

3-2

FINAL
22:43 CET
Sons of Baron
Chatbox

2-1

PENDING
22:42 CET
Czech Infamous
Czech Infamous

2-3

FINAL OT
22:24 CET
Chatbox
Sons of Baron

5-4

FINAL OT
22:34 CET
Rising Phantoms HC
AWAY 28 January, 2019 HOME
Rusty Bulls

2-1

FINAL
19:33 CET
Slapshot Club Germany
Campo De Juego

2-3

FINAL
19:19 CET
Pink Panthers HC
KulmalaHengaus

6-4

FINAL
19:27 CET
Me Carvoset
Blackdawgs

0-1

FINAL
19:23 CET
Kaukosen Luistin
Last Period

1-2

FINAL
19:25 CET
Uncle Dens
Kaukosen Luistin

3-4

FINAL
19:47 CET
Blackdawgs
Slapshot Club Germany

1-0

FINAL
20:13 CET
Rusty Bulls
Me Carvoset

2-5

FINAL
19:53 CET
KulmalaHengaus
Pink Panthers HC

2-3

FINAL OT
19:54 CET
Campo De Juego
Uncle Dens

0-1

FINAL
19:51 CET
Last Period
United Crew

0-1

FINAL
20:23 CET
Last Period
Pink Panthers HC

5-4

FINAL OT
20:33 CET
Western Express
Atomic Hamsters HC

2-3

FINAL
20:25 CET
Old Farts
Albatrossi

1-2

PENDING
20:42 CET
N0 Name
Western Express

4-2

FINAL
20:58 CET
Pink Panthers HC
N0 Name

2-3

FINAL OT
21:20 CET
Albatrossi
Last Period

3-2

FINAL OT
21:04 CET
United Crew
Old Farts

3-0

FINAL
20:51 CET
Atomic Hamsters HC
Sons of Baron

1-4

FINAL
21:23 CET
Prowlers
Prowlers

3-2

FINAL OT
21:54 CET
Sons of Baron
AWAY 29 January, 2019 HOME
FarmiNaattori

2-3

FINAL OT
19:47 CET
Red Devils HC
DingleDangles

1-2

FINAL
19:19 CET
Finnish Hockey Legends
Nordic Nosebleed

2-1

FINAL
19:57 CET
Campo De Juego
Red Light Zone

1-5

FINAL
19:32 CET
The Everblades
K A R H U T

2-1

FINAL OT
19:28 CET
We Kings
HC Slapshot

3-4

FINAL OT
19:32 CET
Niederrhein Canucks
The Dudes

6-2

FINAL
19:24 CET
NoCanDo
Reaperr

4-2

FINAL
19:54 CET
Beast Hockey
Kouvola Screaming Eagles

3-6

FINAL
19:25 CET
Chatbox
Pink Panthers HC

2-0

FINAL
19:52 CET
KulmalaHengaus
Elamam Kiekko

2-4

FINAL
19:35 CET
Club Savage
N0 Name

5-3

FINAL
21:11 CET
UnderRated Lekstuga
RENEGATS ECL

3-2

FINAL
21:30 CET
SKA
Me Carvoset

0-3

FINAL
19:28 CET
Cheers Hockey
Western Dynasty

2-5

FINAL
20:31 CET
Western Express
Savo Bears

0-5

FINAL
21:00 CET
Polarbears HC
The Everblades

2-5

FINAL
20:00 CET
Red Light Zone
Western Express

2-3

FINAL
20:57 CET
Western Dynasty
Cheers Hockey

2-0

FINAL
19:52 CET
Me Carvoset
Campo De Juego

3-2

FINAL
20:24 CET
Nordic Nosebleed
KulmalaHengaus

2-3

PENDING
20:36 CET
Pink Panthers HC
Finnish Hockey Legends

2-1

FINAL OT
19:50 CET
DingleDangles
Chatbox

2-0

FINAL
19:47 CET
Kouvola Screaming Eagles
Polarbears HC

5-0

FINAL
21:00 CET
Savo Bears
We Kings

4-2

FINAL
19:59 CET
K A R H U T
Red Devils HC

2-7

FINAL
20:17 CET
FarmiNaattori
North Pole Huskies

3-5

FINAL
19:57 CET
Unknown Ice Breakers
SKA

4-3

PENDING
21:58 CET
RENEGATS ECL
Club Savage

3-2

FINAL OT
20:19 CET
Elamam Kiekko
NoCanDo

1-0

FINAL
19:51 CET
The Dudes
Suomen Sonnit

0-1

FINAL
20:00 CET
Uncle Dens
UnderRated Lekstuga

0-3

FINAL
21:36 CET
N0 Name
Beast Hockey

2-6

FINAL
20:21 CET
Reaperr
Dynamic

10-2

FINAL
19:54 CET
HighCoast Eagles
Niederrhein Canucks

6-0

FINAL
20:04 CET
HC Slapshot
Polarbears HC

6-3

FINAL
19:57 CET
Kanadan Majavat
HighCoast Eagles

2-9

FINAL
20:26 CET
Dynamic
Dystopia

9-4

FINAL
20:36 CET
SKA from Neva
Kanadan Majavat

1-0

FINAL
20:20 CET
Polarbears HC
Uncle Dens

2-5

FINAL
20:32 CET
Suomen Sonnit
Scrubs of Sweden

1-7

FINAL
20:27 CET
Perttilan Kommandot
Unknown Ice Breakers

0-4

FINAL
20:20 CET
North Pole Huskies
Oton Letkutemppu

0-2

FINAL
20:42 CET
Korpens Finest
Perttilan Kommandot

9-1

FINAL
20:55 CET
Scrubs of Sweden
SKA from Neva

1-11

PENDING
21:13 CET
Dystopia
Korpens Finest

1-2

FINAL OT
21:13 CET
Oton Letkutemppu
Ice Aliens HC

0-3

FINAL
21:38 CET
Rising Phantoms HC
Rising Phantoms HC

6-3

FINAL
22:13 CET
Ice Aliens HC
AWAY 30 January, 2019 HOME
SKA Hokurit

5-6

FINAL
18:31 CET
Kouvola Screaming Eagles
Kouvola Screaming Eagles

3-2

FINAL OT
19:07 CET
SKA Hokurit
NoCanDo

7-6

PENDING
19:13 CET
Vesa Pompa HC
Club Savage

2-1

FINAL OT
18:36 CET
FarmiNaattori
Niederrhein Canucks

2-3

FINAL
19:28 CET
Blackdawgs
HC Bad Boys

2-5

FINAL
19:31 CET
Red Light Zone
Blueline Bandits HC

2-0

FINAL
19:24 CET
HighCoast Eagles
Beast Hockey

2-0

FINAL
20:55 CET
Sons of Baron
Mighty French Roosters

1-2

FINAL
20:27 CET
Reaperr
Chatbox

4-5

FINAL
19:23 CET
Oton Letkutemppu
The Everblades

1-0

FINAL
19:22 CET
DEG eSports
Vesa Pompa HC

2-10

FINAL
19:41 CET
NoCanDo
Nearbird Fighters

4-1

FINAL
20:09 CET
Night hunters
Campo De Juego

5-4

FINAL
20:28 CET
Western Dynasty
SKA from Neva

0-3

FINAL
20:00 CET
DingleDangles
Unknown Ice Breakers

2-5

FINAL
19:25 CET
Savo Bears
Western Express

1-4

FINAL
19:28 CET
Dystopia
Slapshot Club Germany

4-3

FINAL OT
19:48 CET
HC Slapshot
KulmalaHengaus

0-2

FINAL
19:25 CET
Nordic Nosebleed
UnderRated Lekstuga

1-4

FINAL
19:22 CET
Poston Fruits
DingleDangles

2-1

FINAL OT
20:36 CET
SKA from Neva
DEG eSports

2-3

FINAL OT
19:55 CET
The Everblades
Reaperr

3-6

FINAL
20:58 CET
Mighty French Roosters
Sons of Baron

1-2

FINAL
21:21 CET
Beast Hockey
Western Dynasty

1-2

FINAL
20:54 CET
Campo De Juego
Atomic Hamsters HC

3-4

FINAL OT
20:03 CET
Russian Lightning
Red Light Zone

3-1

FINAL
19:55 CET
HC Bad Boys
Blackdawgs

4-3

FINAL
20:00 CET
Niederrhein Canucks
Oton Letkutemppu

5-1

FINAL
19:47 CET
Chatbox
Pink Panthers HC

3-2

FINAL OT
21:26 CET
Cheers Hockey
HighCoast Eagles

5-2

FINAL
19:54 CET
Blueline Bandits HC
FarmiNaattori

2-4

FINAL
19:05 CET
Club Savage
Night hunters

2-3

FINAL OT
19:34 CET
Nearbird Fighters
Savo Bears

5-4

FINAL OT
20:19 CET
Unknown Ice Breakers
Dystopia

3-2

FINAL
19:57 CET
Western Express
HC Slapshot

1-2

FINAL
20:18 CET
Slapshot Club Germany
Old Farts

7-2

FINAL
19:55 CET
Night hunters
Nordic Nosebleed

5-2

FINAL
19:54 CET
KulmalaHengaus
Poston Fruits

0-1

FINAL
19:49 CET
UnderRated Lekstuga
Redline Bandits HC

0-1

PENDING
20:00 CET
Rusty Bulls
Perttilan Kommandot

3-1

FINAL
20:34 CET
North Pole Huskies
United Crew

1-3

FINAL
20:41 CET
Suomen Sonnit
Night hunters

2-9

FINAL
20:33 CET
Old Farts
We Kings

6-5

FINAL OT
21:31 CET
DEG eSports
Russian Lightning

1-2

FINAL
20:29 CET
Atomic Hamsters HC
Red Devils HC

7-0

FINAL
20:32 CET
Scrubs of Sweden
Rusty Bulls

5-1

PENDING
20:46 CET
Redline Bandits HC
LammasLauma

1-2

FINAL OT
20:37 CET
Nearbird Fighters
DEG eSports

3-4

FINAL
20:57 CET
We Kings
Scrubs of Sweden

2-7

FINAL
21:01 CET
Red Devils HC
North Pole Huskies

1-2

FINAL
21:04 CET
Perttilan Kommandot
Suomen Sonnit

4-1

FINAL
21:07 CET
United Crew
Last Period

2-1

FINAL
21:00 CET
Atomic Hamsters HC
Nearbird Fighters

5-4

FINAL
21:09 CET
LammasLauma
Rising Phantoms HC

1-3

FINAL
21:32 CET
N0 Name
Atomic Hamsters HC

1-2

FINAL OT
21:30 CET
Last Period
N0 Name

2-1

FINAL
22:03 CET
Rising Phantoms HC
AWAY 31 January, 2019 HOME
Beast Hockey

7-3

FINAL
20:31 CET
Midnight Owls
Kaukosen Luistin

2-3

FINAL
19:53 CET
The Dudes
Poston Fruits

4-3

FINAL OT
19:25 CET
Albatrossi
Uncle Dens

2-6

FINAL
19:33 CET
LammasLauma
Varissuon Toverit

0-6

PENDING
19:35 CET
Nearbird Fighters
Midnight Owls

4-7

FINAL
21:09 CET
Beast Hockey
Albatrossi

2-1

FINAL
19:52 CET
Poston Fruits
LammasLauma

1-2

FINAL
19:59 CET
Uncle Dens
The Dudes

3-2

FINAL OT
20:25 CET
Kaukosen Luistin
Nearbird Fighters

12-3

PENDING
20:11 CET
Varissuon Toverit
HC Finlandia

2-0

FINAL
19:56 CET
Me Carvoset
Finnish Hockey Legends

4-3

FINAL
19:57 CET
SKA from Neva
SKA from Neva

1-3

FINAL
20:22 CET
Finnish Hockey Legends
North Pole Huskies

7-1

FINAL
20:25 CET
Red Devils HC
Cheers Hockey

3-0

FINAL
20:54 CET
Pink Panthers HC
Me Carvoset

4-1

FINAL
20:21 CET
HC Finlandia
DEG eSports

7-8

FINAL OT
20:33 CET
EV Fuessen eSports
Czech Infamous

3-1

FINAL
20:47 CET
Korpens Finest
EV Fuessen eSports

5-2

FINAL
21:07 CET
DEG eSports
Red Devils HC

3-5

FINAL
20:56 CET
North Pole Huskies
Korpens Finest

2-1

FINAL OT
21:30 CET
Czech Infamous
AWAY 1 February, 2019 HOME
LammasLauma

4-2

FINAL
20:45 CET
United Crew
United Crew

4-3

FINAL OT
21:11 CET
LammasLauma
AWAY 3 February, 2019 HOME
Vesa Pompa HC

5-4

FINAL OT
17:57 CET
Kaukosen Luistin
Kaukosen Luistin

3-2

FINAL
18:26 CET
Vesa Pompa HC
Rusty Bulls

3-5

FINAL
18:26 CET
Dynamic
Dynamic

4-2

FINAL
18:50 CET
Rusty Bulls
HC Finlandia

3-4

FINAL
19:27 CET
Nordic Nosebleed
DEG eSports

4-1

FINAL
19:50 CET
HC Bad Boys
DingleDangles

3-4

FINAL
19:50 CET
Western Express
N0 Name

1-2

FINAL
20:30 CET
Prowlers
Kouvola Screaming Eagles

6-3

FINAL
19:32 CET
We Kings
Western Dynasty 20:00 CET KulmalaHengaus
K A R H U T

1-0

FINAL
19:33 CET
The Everblades
Nearbird Fighters

0-4

FINAL
20:28 CET
Old Farts
HC Slapshot

5-2

FINAL
19:34 CET
Redline Bandits HC
Albatrossi

1-5

FINAL
20:28 CET
UnderRated Lekstuga
FarmiNaattori

1-2

FINAL OT
19:43 CET
Elamam Kiekko
Sons of Baron

0-3

FINAL
19:29 CET
Mighty French Roosters
The Dudes

1-2

FINAL
10:58 CET
Blackdawgs
Niederrhein Canucks

5-0

FINAL
21:00 CET
Slapshot Club Germany
Kanadan Majavat

1-2

FINAL
20:07 CET
Unknown Ice Breakers
Reaperr

5-9

FINAL
19:44 CET
Puck Panthers
Atomic Hamsters HC

1-2

FINAL
19:30 CET
Uncle Dens
Nordic Nosebleed

3-1

FINAL
19:56 CET
HC Finlandia
Slapshot Club Germany

0-5

FINAL
21:00 CET
Niederrhein Canucks
HC Bad Boys

7-1

FINAL
19:21 CET
DEG eSports
KulmalaHengaus 20:30 CET Western Dynasty
Redline Bandits HC

0-5

FINAL
21:00 CET
HC Slapshot
Western Express

5-0

PENDING
20:59 CET
DingleDangles
Mighty French Roosters

1-0

PENDING
18:40 CET
Sons of Baron
Prowlers

2-3

FINAL OT
21:03 CET
N0 Name
The Everblades

0-2

FINAL
19:59 CET
K A R H U T
Unknown Ice Breakers

2-4

FINAL
20:36 CET
Kanadan Majavat
Old Farts

2-1

FINAL
20:56 CET
Nearbird Fighters
Uncle Dens

1-4

FINAL
19:57 CET
Atomic Hamsters HC
Elamam Kiekko

4-3

FINAL
20:10 CET
FarmiNaattori
We Kings

4-1

FINAL
19:58 CET
Kouvola Screaming Eagles
Blackdawgs

3-4

FINAL
20:08 CET
The Dudes
Puck Panthers

3-4

PENDING
20:31 CET
Reaperr
UnderRated Lekstuga

3-1

FINAL
20:03 CET
Albatrossi
Red Light Zone

3-2

FINAL
20:28 CET
DEG eSports
RENEGATS ECL

0-4

FINAL
20:25 CET
Polarbears HC
Dystopia

3-2

FINAL
20:23 CET
Campo De Juego
Poston Fruits

5-1

FINAL
20:30 CET
Rising Phantoms HC
United Crew

3-2

FINAL OT
20:29 CET
Atomic Hamsters HC
Mighty French Roosters

2-4

FINAL
21:01 CET
Puck Panthers
Campo De Juego

3-2

FINAL OT
20:50 CET
Dystopia
DEG eSports

6-2

FINAL
20:58 CET
Red Light Zone
Polarbears HC

4-3

FINAL
20:54 CET
RENEGATS ECL
Rising Phantoms HC

1-2

FINAL OT
21:12 CET
Poston Fruits
Atomic Hamsters HC

3-4

FINAL
20:53 CET
United Crew
Puck Panthers

0-6

PENDING
16:41 CET
Mighty French Roosters
AWAY 4 February, 2019 HOME
Slapshot Club Germany

5-4

FINAL
17:27 CET
Saucer Hockey
Saucer Hockey

3-0

FINAL
17:54 CET
Slapshot Club Germany
Dynamic

0-5

FINAL
21:00 CET
Saucer Hockey
Saucer Hockey

5-0

FINAL
21:00 CET
Dynamic
NoCanDo

1-4

FINAL
18:55 CET
Saucer Hockey
Russian Lightning

6-2

PENDING
19:38 CET
Varissuon Toverit
Pink Panthers HC

3-6

FINAL
19:52 CET
Me Carvoset
Saucer Hockey

9-2

FINAL
19:24 CET
NoCanDo
Oton Letkutemppu

6-0

PENDING
05:46 CET
SKA Hokurit
Uncle Dens

1-2

FINAL OT
20:33 CET
Stayhard Stallions
Me Carvoset

2-1

FINAL
19:28 CET
Pink Panthers HC
SKA Hokurit

0-3

FINAL
19:53 CET
Oton Letkutemppu
Stayhard Stallions

1-6

FINAL
20:30 CET
Uncle Dens
Varissuon Toverit

3-5

FINAL
20:08 CET
Russian Lightning
Slapshot Club Germany

0-10

PENDING
20:34 CET
Blackdawgs
Slapshot Club Germany

0-10

PENDING
20:34 CET
Blackdawgs
Ice Aliens HC

3-5

FINAL
20:49 CET
Beast Hockey
Midnight Owls

1-4

FINAL
20:39 CET
Mighty French Roosters
Prowlers

6-2

FINAL
20:25 CET
Poston Fruits
Old Farts

9-2

FINAL
20:39 CET
Varissuon Toverit
Poston Fruits

1-4

FINAL
20:54 CET
Prowlers
Varissuon Toverit

3-6

FINAL
21:06 CET
Old Farts
Mighty French Roosters

3-2

FINAL
21:09 CET
Midnight Owls
Blackdawgs

11-1

FINAL
21:02 CET
Slapshot Club Germany
AWAY 5 February, 2019 HOME
SKA

2-0

FINAL
18:47 CET
Elamam Kiekko
Elamam Kiekko

4-5

FINAL OT
19:15 CET
SKA
FarmiNaattori

12-0

FINAL
19:26 CET
Scrubs of Sweden
Midnight Owls

4-8

FINAL
20:36 CET
Reaperr
Cheers Hockey

5-2

FINAL
19:28 CET
Western Dynasty
Campo De Juego

4-1

FINAL
20:28 CET
DingleDangles
The Everblades 20:00 CET Czech Infamous
Beast Hockey

3-2

FINAL
21:28 CET
N0 Name
Western Express

7-2

FINAL
19:28 CET
Finnish Hockey Legends
Blueline Bandits HC

0-5

FINAL
21:00 CET
Rusty Bulls
Club Savage

2-4

FINAL
19:34 CET
North Pole Huskies
Red Devils HC

5-0

FINAL
21:00 CET
Savo Bears
Polarbears HC

2-3

FINAL OT
19:53 CET
SKA
Kaukosen Luistin

9-1

FINAL
19:54 CET
HighCoast Eagles
We Kings

0-1

FINAL
19:23 CET
Oton Letkutemppu
Puck Panthers

2-0

FINAL
20:48 CET
Sons of Baron
Unknown Ice Breakers

3-2

PENDING
20:31 CET
RENEGATS ECL
KulmalaHengaus

2-7

FINAL
19:25 CET
Dystopia
Savo Bears

0-5

FINAL
21:00 CET
Red Devils HC
Western Dynasty

2-7

FINAL
20:03 CET
Cheers Hockey
SKA

5-4

FINAL
20:18 CET
Polarbears HC
Rusty Bulls

5-0

FINAL
21:00 CET
Blueline Bandits HC
Oton Letkutemppu

0-4

FINAL
19:45 CET
We Kings
Czech Infamous 20:30 CET The Everblades
N0 Name

0-2

FINAL
21:55 CET
Beast Hockey
Finnish Hockey Legends

2-1

FINAL OT
19:58 CET
Western Express
Sons of Baron

2-6

FINAL
21:13 CET
Puck Panthers
HighCoast Eagles

1-10

FINAL
20:28 CET
Kaukosen Luistin
Scrubs of Sweden

0-12

FINAL
19:56 CET
FarmiNaattori
North Pole Huskies

6-2

FINAL
21:43 CET
Club Savage
RENEGATS ECL

2-8

PENDING
21:01 CET
Unknown Ice Breakers
Dystopia

5-1

FINAL
19:53 CET
KulmalaHengaus
DingleDangles

2-4

FINAL
20:59 CET
Campo De Juego
Albatrossi 20:30 CET Rising Phantoms HC
Reaperr

10-5

FINAL
21:07 CET
Midnight Owls
Mighty French Roosters

6-2

FINAL
20:10 CET
Ice Aliens HC
Korpens Finest

3-2

FINAL OT
20:34 CET
Chatbox
LammasLauma

2-3

FINAL OT
20:40 CET
Last Period
Perttilan Kommandot

2-0

FINAL
20:25 CET
Kanadan Majavat
Nordic Nosebleed

5-1

FINAL
21:04 CET
Cheers Hockey
Scrubs of Sweden

2-8

FINAL
20:38 CET
Club Savage
Ice Aliens HC

2-5

FINAL
20:41 CET
Mighty French Roosters
Last Period

4-1

FINAL
21:03 CET
LammasLauma
Chatbox

3-4

FINAL OT
21:03 CET
Korpens Finest
Club Savage

10-1

FINAL
21:08 CET
Scrubs of Sweden
Kanadan Majavat

1-2

FINAL
20:52 CET
Perttilan Kommandot
Cheers Hockey

2-3

FINAL OT
21:39 CET
Nordic Nosebleed
Redline Bandits HC

2-3

FINAL
20:55 CET
Niederrhein Canucks
Niederrhein Canucks

6-1

PENDING
21:30 CET
Redline Bandits HC
AWAY 6 February, 2019 HOME
Last Period

2-1

FINAL OT
19:35 CET
Suomen Sonnit
HighCoast Eagles

3-5

PENDING
15:57 CET
NoCanDo
Pink Panthers HC

0-1

FINAL OT
19:36 CET
HC Finlandia
Puck Panthers

5-0

FINAL
21:00 CET
Midnight Owls
Beast Hockey

4-2

FINAL
19:56 CET
Ice Aliens HC
HC Bad Boys

2-1

FINAL
19:52 CET
K A R H U T
Midnight Owls

0-5

FINAL
21:00 CET
Puck Panthers
HC Finlandia

3-4

FINAL
20:32 CET
Pink Panthers HC
Redline Bandits HC

4-7

FINAL
19:59 CET
Saucer Hockey
Suomen Sonnit

4-3

FINAL
20:00 CET
Last Period
NoCanDo

4-2

FINAL
20:18 CET
HighCoast Eagles
Saucer Hockey

5-1

FINAL
20:29 CET
Redline Bandits HC
Stayhard Stallions

1-6

FINAL
20:29 CET
Last Period
K A R H U T

2-1

FINAL
20:21 CET
HC Bad Boys
Last Period

5-4

FINAL OT
21:00 CET
Stayhard Stallions
AWAY 7 February, 2019 HOME
Saucer Hockey

5-0

FINAL
21:00 CET
Blueline Bandits HC
Rising Phantoms HC 21:30 CET Albatrossi
Blueline Bandits HC

0-5

FINAL
21:00 CET
Saucer Hockey