AWAY 11 February, 2019 HOME
Alliance HT

6-0

FINAL
19:31 CEST
HC Dinamo
HC BISONS

1-2

FINAL
19:58 CEST
SKA from Neva
XK BATA

6-3

FINAL
19:19 CEST
HT Sea Devils
Long Way

1-3

FINAL
20:05 CEST
HC Virtuoso
HC Rhinos

6-5

FINAL
19:47 CEST
HC CORSAIR
Nearbird Fighters

10-2

FINAL
19:12 CEST
RED BEAVERS
HC ORBITA

5-1

FINAL
19:31 CEST
Night hunters
SOVIET MONSTARS

0-10

FINAL
19:37 CEST
Rusty Bulls
XK CEBEP

4-2

FINAL
21:18 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
EASHL Russian

0-6

FINAL
18:18 CEST
Severstal
Rusty Bulls

5-1

FINAL
20:09 CEST
SOVIET MONSTARS
HC Dinamo

1-3

FINAL
20:01 CEST
Alliance HT
HT Sea Devils

5-3

FINAL
19:52 CEST
XK BATA
RUSSIAN ROCKETS DTM

1-3

FINAL
20:37 CEST
XK CEBEP
HC Virtuoso

7-1

FINAL
20:35 CEST
Long Way
HC CORSAIR

6-1

FINAL
20:22 CEST
HC Rhinos
RED BEAVERS

1-16

FINAL
19:50 CEST
Nearbird Fighters
Severstal

7-4

FINAL
18:56 CEST
EASHL Russian
Night hunters

3-4

FINAL
20:04 CEST
HC ORBITA
SKA from Neva

4-3

FINAL
20:28 CEST
HC BISONS
ALARUSSE

3-1

FINAL
20:38 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

2-5

FINAL
20:12 CEST
ALARUSSE
AWAY 12 February, 2019 HOME
XK BATA

3-4

FINAL OT
17:51 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

3-0

FINAL
18:17 CEST
XK BATA
SKA from Neva

5-6

FINAL OT
19:39 CEST
XK BATA
ALARUSSE

10-0

FINAL
20:05 CEST
HC Rhinos
HC CORSAIR

2-3

FINAL OT
19:35 CEST
Nearbird Fighters
RED BEAVERS

1-2

FINAL
19:34 CEST
HC ORBITA
Night hunters

3-4

FINAL
19:39 CEST
SOVIET MONSTARS
RUSSIAN ROCKETS DTM

0-5

FINAL
19:28 CEST
Alliance HT
Long Way

2-4

FINAL
19:31 CEST
HC Dinamo
Severstal

5-2

FINAL
19:06 CEST
XK CEBEP
XK BATA

7-2

FINAL
20:11 CEST
SKA from Neva
Alliance HT

2-0

FINAL
20:01 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC Rhinos

1-3

FINAL
20:31 CEST
ALARUSSE
HC Dinamo

7-2

FINAL
20:00 CEST
Long Way
Nearbird Fighters

3-5

FINAL
20:05 CEST
HC CORSAIR
HC ORBITA

3-0

FINAL
20:05 CEST
RED BEAVERS
XK CEBEP

1-3

FINAL
18:32 CEST
Severstal
SOVIET MONSTARS

4-0

FINAL
20:11 CEST
Night hunters
AWAY 13 February, 2019 HOME
Rusty Bulls

6-0

FINAL
18:56 CEST
EASHL Russian
Night hunters

2-4

FINAL
19:39 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

2-4

PENDING
22:24 CEST
Night hunters
EASHL Russian

0-2

FINAL
19:23 CEST
Rusty Bulls
HT Sea Devils

2-1

FINAL OT
20:07 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

5-3

FINAL
20:45 CEST
HT Sea Devils
AWAY 14 February, 2019 HOME
HC Rhinos

3-1

FINAL
19:43 CEST
HT Sea Devils
Nearbird Fighters

1-0

FINAL
19:28 CEST
ALARUSSE
HC ORBITA

7-2

FINAL
20:01 CEST
HC CORSAIR
SOVIET MONSTARS

3-4

FINAL OT
19:02 CEST
RED BEAVERS
EASHL Russian

2-1

FINAL
19:59 CEST
Night hunters
Alliance HT

3-2

FINAL OT
20:34 CEST
Severstal
HC BISONS

1-2

FINAL
19:21 CEST
Long Way
HC Dinamo

1-7

FINAL
20:14 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC Virtuoso

6-0

FINAL
19:36 CEST
HC BISONS
Long Way

1-2

FINAL OT
20:01 CEST
HC BISONS
HT Sea Devils

0-1

PENDING
20:15 CEST
HC Rhinos
Night hunters

0-4

FINAL
20:44 CEST
EASHL Russian
ALARUSSE

0-3

FINAL
19:57 CEST
Nearbird Fighters
Severstal

0-1

FINAL
20:59 CEST
Alliance HT
HC CORSAIR

2-3

FINAL OT
20:34 CEST
HC ORBITA
RED BEAVERS

6-4

FINAL
19:43 CEST
SOVIET MONSTARS
RUSSIAN ROCKETS DTM

4-5

FINAL OT
20:00 CEST
HC Dinamo
Russian Lightning

4-2

FINAL
19:54 CEST
SKA from Neva
HC BISONS

1-12

FINAL
20:19 CEST
HC Virtuoso
SKA from Neva

1-2

FINAL OT
20:26 CEST
Russian Lightning
AWAY 17 February, 2019 HOME
XK CEBEP

0-3

FINAL
18:52 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

3-0

FINAL
19:24 CEST
XK CEBEP
AWAY 18 February, 2019 HOME
SKA from Neva

2-3

FINAL
20:08 CEST
HC Rhinos
ALARUSSE

1-3

FINAL
19:08 CEST
HC ORBITA
HC CORSAIR

4-3

FINAL OT
20:17 CEST
SOVIET MONSTARS
HC BISONS

0-6

FINAL
19:29 CEST
XK BATA
RED BEAVERS

2-0

FINAL
19:42 CEST
EASHL Russian
HT Sea Devils

0-7

FINAL
19:13 CEST
Nearbird Fighters
Night hunters

3-5

FINAL
19:46 CEST
XK CEBEP
HC Dinamo

1-2

FINAL
18:54 CEST
Rusty Bulls
RUSSIAN ROCKETS DTM

0-3

PENDING
20:49 CEST
Long Way
Severstal

5-2

FINAL
19:34 CEST
HC Dinamo
HC Rhinos

4-1

FINAL
20:37 CEST
SKA from Neva
Rusty Bulls

1-0

FINAL OT
20:45 CEST
HC Dinamo
XK BATA

3-2

FINAL OT
19:56 CEST
HC BISONS
Nearbird Fighters

3-0

FINAL
19:58 CEST
HT Sea Devils
HC ORBITA

1-3

FINAL
19:43 CEST
ALARUSSE
SOVIET MONSTARS

2-4

FINAL
20:50 CEST
HC CORSAIR
HC Dinamo

4-2

FINAL
20:07 CEST
Severstal
EASHL Russian

1-4

FINAL
19:11 CEST
RED BEAVERS
XK CEBEP

3-2

FINAL
20:30 CEST
Night hunters
Long Way

0-2

FINAL
10:43 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
AWAY 19 February, 2019 HOME
SOVIET MONSTARS

2-3

FINAL OT
19:26 CEST
ALARUSSE
HC ORBITA

4-1

FINAL
19:28 CEST
HT Sea Devils
Nearbird Fighters

6-3

FINAL
20:10 CEST
SKA from Neva
HC Rhinos

0-3

FINAL
20:03 CEST
HC Virtuoso
Long Way

0-5

PENDING
15:12 CEST
XK BATA
EASHL Russian

0-2

FINAL
19:11 CEST
HC CORSAIR
XK CEBEP

5-0

FINAL
19:15 CEST
RED BEAVERS
RUSSIAN ROCKETS DTM

4-3

FINAL OT
19:50 CEST
Severstal
Alliance HT

10-2

FINAL
19:40 CEST
Night hunters
RED BEAVERS

1-2

FINAL OT
19:46 CEST
XK CEBEP
XK BATA

3-2

FINAL
19:54 CEST
Long Way
HC Virtuoso

6-3

FINAL
20:34 CEST
HC Rhinos
SKA from Neva

0-1

FINAL
20:35 CEST
Nearbird Fighters
HT Sea Devils

1-6

FINAL
19:57 CEST
HC ORBITA
Night hunters

1-5

FINAL
20:11 CEST
Alliance HT
ALARUSSE

6-2

PENDING
19:54 CEST
SOVIET MONSTARS
HC CORSAIR

2-1

FINAL
20:16 CEST
EASHL Russian
Severstal

1-2

FINAL OT
20:18 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
Russian Lightning

8-2

FINAL
20:33 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-9

FINAL
20:02 CEST
Russian Lightning
AWAY 21 February, 2019 HOME
HC Virtuoso

5-3

FINAL
11:20 CEST
Nearbird Fighters
Long Way

1-2

FINAL
18:54 CEST
Severstal
HC CORSAIR

3-2

FINAL
20:56 CEST
XK CEBEP
SKA from Neva

2-3

FINAL OT
20:04 CEST
HC ORBITA
ALARUSSE

6-0

FINAL
19:31 CEST
EASHL Russian
Rusty Bulls

2-3

PENDING
19:40 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
XK BATA

2-3

FINAL
19:38 CEST
Russian Lightning
RED BEAVERS

0-7

FINAL
19:29 CEST
Alliance HT
HC BISONS

0-2

FINAL
19:55 CEST
HC Rhinos
HT Sea Devils

0-1

PENDING
21:00 CEST
SOVIET MONSTARS
Russian Lightning

1-2

FINAL
21:16 CEST
XK BATA
Nearbird Fighters

5-3

FINAL
09:45 CEST
HC Virtuoso
HC ORBITA

3-2

FINAL OT
20:37 CEST
SKA from Neva
HC Rhinos

2-4

FINAL
20:29 CEST
HC BISONS
SOVIET MONSTARS

5-4

PENDING
13:46 CEST
HT Sea Devils
EASHL Russian

0-10

FINAL
20:05 CEST
ALARUSSE
XK CEBEP

4-2

FINAL
20:39 CEST
HC CORSAIR
Severstal

2-1

FINAL
19:21 CEST
Long Way
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-1

FINAL OT
20:12 CEST
Rusty Bulls
Alliance HT

7-0

FINAL
20:02 CEST
RED BEAVERS
AWAY 24 February, 2019 HOME
Severstal

1-7

FINAL
18:59 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

2-4

FINAL
19:32 CEST
Severstal
AWAY 25 February, 2019 HOME
Nearbird Fighters

3-1

FINAL
20:23 CEST
HC BISONS
Russian Lightning

2-3

FINAL OT
19:58 CEST
Long Way
HC Rhinos

2-4

PENDING
19:33 CEST
XK BATA
SOVIET MONSTARS

3-1

FINAL
19:56 CEST
SKA from Neva
EASHL Russian

2-1

FINAL OT
19:21 CEST
HT Sea Devils
XK CEBEP

0-8

FINAL
20:05 CEST
ALARUSSE
HC ORBITA

5-3

FINAL
20:44 CEST
HC Virtuoso
Rusty Bulls

2-0

FINAL
19:28 CEST
XK BATA
Alliance HT

5-2

FINAL
19:58 CEST
HC CORSAIR
HC Dinamo

0-1

FINAL
19:06 CEST
RED BEAVERS
RUSSIAN ROCKETS DTM

1-3

FINAL
19:45 CEST
Night hunters
XK BATA

3-0

PENDING
20:07 CEST
HC Rhinos
SKA from Neva

2-7

FINAL
20:26 CEST
SOVIET MONSTARS
Night hunters

2-0

FINAL
20:17 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC BISONS

1-4

FINAL
20:49 CEST
Nearbird Fighters
XK BATA

2-1

FINAL
19:53 CEST
Rusty Bulls
HC Virtuoso

4-1

FINAL
21:20 CEST
HC ORBITA
HC CORSAIR

3-9

FINAL
20:26 CEST
Alliance HT
HT Sea Devils

3-4

FINAL
20:01 CEST
EASHL Russian
ALARUSSE

5-2

FINAL
19:35 CEST
XK CEBEP
RED BEAVERS

3-5

FINAL
20:10 CEST
HC Dinamo
Rusty Bulls

0-3

FINAL
20:51 CEST
Alliance HT
Alliance HT

3-1

FINAL
21:14 CEST
Rusty Bulls
AWAY 26 February, 2019 HOME
Night hunters

1-7

FINAL
19:38 CEST
Severstal
Rusty Bulls

2-0

FINAL
19:31 CEST
Long Way
HC BISONS

3-7

FINAL
19:37 CEST
HC ORBITA
HT Sea Devils

1-2

FINAL
19:28 CEST
XK CEBEP
SKA from Neva

4-0

FINAL
19:34 CEST
EASHL Russian
XK BATA

5-4

FINAL
19:30 CEST
Nearbird Fighters
RED BEAVERS

4-3

FINAL
19:37 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC Virtuoso

2-0

FINAL
19:28 CEST
SOVIET MONSTARS
HC CORSAIR

1-3

FINAL
19:42 CEST
HC Dinamo
Russian Lightning

3-1

FINAL
20:02 CEST
HC Rhinos
ALARUSSE

2-5

FINAL
19:38 CEST
Alliance HT
HC ORBITA

8-0

FINAL
20:11 CEST
HC BISONS
SOVIET MONSTARS

1-8

FINAL
19:56 CEST
HC Virtuoso
HC Rhinos

2-7

FINAL
20:33 CEST
Russian Lightning
Nearbird Fighters

2-1

FINAL
19:56 CEST
XK BATA
EASHL Russian

1-3

FINAL
20:07 CEST
SKA from Neva
Long Way

5-4

FINAL OT
20:30 CEST
Russian Lightning
Alliance HT

4-1

FINAL
20:03 CEST
ALARUSSE
HC Dinamo

4-0

FINAL
20:14 CEST
HC CORSAIR
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-1

FINAL
20:05 CEST
RED BEAVERS
Severstal

3-1

FINAL
20:07 CEST
Night hunters
Long Way

1-3

FINAL
20:00 CEST
Rusty Bulls
XK CEBEP

2-3

FINAL OT
20:11 CEST
HT Sea Devils
AWAY 27 February, 2019 HOME
Long Way

3-1

FINAL
19:36 CEST
Night hunters
Night hunters

2-3

FINAL
20:05 CEST
Long Way
AWAY 28 February, 2019 HOME
XK CEBEP

1-5

FINAL
20:16 CEST
SKA from Neva
Nearbird Fighters

3-0

FINAL
19:25 CEST
Russian Lightning
EASHL Russian

4-5

FINAL OT
18:42 CEST
HC Virtuoso
SOVIET MONSTARS

3-8

FINAL
20:47 CEST
HC BISONS
Rusty Bulls

3-4

FINAL OT
19:33 CEST
Night hunters
Long Way

2-3

FINAL
19:56 CEST
HC Rhinos
Severstal

4-3

FINAL OT
19:08 CEST
RED BEAVERS
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-1

FINAL
19:36 CEST
HC CORSAIR
HC Dinamo

2-1

FINAL OT
19:36 CEST
ALARUSSE
Alliance HT

9-1

PENDING
20:35 CEST
HT Sea Devils
HC ORBITA

4-1

FINAL
20:06 CEST
XK BATA
Russian Lightning

1-0

FINAL
19:51 CEST
Nearbird Fighters
HC Rhinos

4-1

FINAL
20:25 CEST
Long Way
XK BATA

2-4

FINAL
19:37 CEST
HC ORBITA
HC BISONS

2-3

PENDING
20:16 CEST
SOVIET MONSTARS
HT Sea Devils

0-8

FINAL
20:10 CEST
Alliance HT
HC Virtuoso

8-4

FINAL
19:55 CEST
Russian Lightning
ALARUSSE

6-1

FINAL
20:10 CEST
HC Dinamo
HC CORSAIR

3-5

FINAL
20:04 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RED BEAVERS

3-6

FINAL
19:39 CEST
Severstal
Night hunters

2-9

FINAL
20:09 CEST
Rusty Bulls
HC Virtuoso

4-1

FINAL
19:12 CEST
EASHL Russian
SKA from Neva

1-2

FINAL
20:54 CEST
XK CEBEP
Russian Lightning

3-4

FINAL OT
20:29 CEST
HC Virtuoso
AWAY 4 March, 2019 HOME
HC Virtuoso

3-0

FINAL
18:04 CEST
XK CEBEP
HC BISONS

0-1

FINAL
19:27 CEST
EASHL Russian
HC Rhinos

1-6

PENDING
19:59 CEST
Nearbird Fighters
XK BATA

9-3

PENDING
19:37 CEST
SOVIET MONSTARS
Russian Lightning

1-0

FINAL OT
19:50 CEST
HC ORBITA
RED BEAVERS

0-5

PENDING
19:07 CEST
Rusty Bulls
SKA from Neva

2-3

FINAL
20:39 CEST
Alliance HT
HT Sea Devils

3-5

PENDING
19:58 CEST
HC Dinamo
ALARUSSE

3-2

FINAL OT
19:51 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC CORSAIR

0-3

PENDING
19:28 CEST
Severstal
XK CEBEP

2-3

FINAL
17:26 CEST
HC Virtuoso
Severstal

1-3

FINAL
03:46 CEST
HC CORSAIR
Nearbird Fighters

3-2

PENDING
20:27 CEST
HC Rhinos
EASHL Russian

1-2

PENDING
19:52 CEST
HC BISONS
HC ORBITA

1-2

PENDING
20:33 CEST
Russian Lightning
Alliance HT

8-0

FINAL
21:12 CEST
SKA from Neva
SOVIET MONSTARS

3-4

PENDING
20:11 CEST
XK BATA
HC Dinamo

7-2

PENDING
16:53 CEST
HT Sea Devils
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-4

FINAL
20:30 CEST
ALARUSSE
AWAY 5 March, 2019 HOME
SOVIET MONSTARS

2-1

PENDING
20:13 CEST
Russian Lightning
XK CEBEP

5-2

PENDING
19:41 CEST
HC BISONS
Night hunters

2-1

FINAL OT
20:28 CEST
RED BEAVERS
HC ORBITA

3-1

PENDING
20:04 CEST
HC Rhinos
Rusty Bulls

4-0

FINAL
19:32 CEST
HC CORSAIR
Severstal

2-3

FINAL
20:10 CEST
ALARUSSE
Nearbird Fighters

2-1

FINAL OT
21:23 CEST
Long Way
RUSSIAN ROCKETS DTM

6-1

PENDING
19:55 CEST
HT Sea Devils
EASHL Russian

2-3

FINAL OT
19:39 CEST
XK BATA
HC Dinamo

4-5

FINAL OT
20:03 CEST
SKA from Neva
Alliance HT

0-2

FINAL
19:22 CEST
HC Virtuoso
HC Rhinos

1-6

PENDING
20:42 CEST
HC ORBITA
Russian Lightning

3-1

PENDING
20:42 CEST
SOVIET MONSTARS
Long Way

2-8

PENDING
20:10 CEST
Nearbird Fighters
XK BATA

2-1

FINAL
20:06 CEST
EASHL Russian
HC BISONS

1-3

PENDING
19:06 CEST
XK CEBEP
RED BEAVERS

1-4

PENDING
20:58 CEST
Night hunters
HC CORSAIR

2-0

FINAL
20:01 CEST
Rusty Bulls
ALARUSSE

5-2

FINAL
20:40 CEST
Severstal
HT Sea Devils

0-9

PENDING
20:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
SKA from Neva

1-2

PENDING
20:50 CEST
HC Dinamo
HC Virtuoso

1-4

FINAL
19:49 CEST
Alliance HT
AWAY 6 March, 2019 HOME
Rusty Bulls

6-4

FINAL
19:03 CEST
RED BEAVERS
ALARUSSE

4-0

FINAL
19:55 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

2-4

FINAL
20:24 CEST
ALARUSSE
AWAY 7 March, 2019 HOME
HC Rhinos

3-1

FINAL
21:11 CEST
SOVIET MONSTARS
HC CORSAIR

4-2

FINAL
19:18 CEST
Night hunters
XK BATA

6-2

FINAL
19:28 CEST
XK CEBEP
Nearbird Fighters

1-2

PENDING
19:33 CEST
HC ORBITA
HT Sea Devils

0-7

PENDING
20:00 CEST
Severstal
Russian Lightning

1-2

FINAL
20:00 CEST
EASHL Russian
SKA from Neva

2-1

PENDING
21:01 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC Virtuoso

4-3

FINAL
19:51 CEST
HC Dinamo
HC BISONS

3-4

PENDING
20:21 CEST
Alliance HT
SOVIET MONSTARS

3-1

PENDING
20:41 CEST
HC Rhinos
HC ORBITA

1-3

PENDING
21:14 CEST
Nearbird Fighters
EASHL Russian

2-3

FINAL OT
20:31 CEST
Russian Lightning
Severstal

3-0

PENDING
19:28 CEST
HT Sea Devils
XK CEBEP

2-6

FINAL
20:05 CEST
XK BATA
Night hunters

0-4

FINAL
19:50 CEST
HC CORSAIR
RUSSIAN ROCKETS DTM

5-1

PENDING
20:13 CEST
SKA from Neva
HC Dinamo

1-4

FINAL
20:19 CEST
HC Virtuoso
Alliance HT

5-1

PENDING
19:53 CEST
HC BISONS
AWAY 11 March, 2019 HOME
Night hunters

1-5

FINAL
19:33 CEST
ALARUSSE
XK CEBEP

0-6

PENDING
19:35 CEST
Russian Lightning
EASHL Russian

1-3

FINAL
19:37 CEST
HC Rhinos
SOVIET MONSTARS

3-2

PENDING
19:34 CEST
Nearbird Fighters
Long Way

2-4

FINAL
19:31 CEST
HC ORBITA
RED BEAVERS

3-7

PENDING
20:08 CEST
HC CORSAIR
Rusty Bulls

8-0

PENDING
19:34 CEST
HT Sea Devils
HC Dinamo

4-1

PENDING
19:41 CEST
HC BISONS
Severstal

5-2

FINAL
19:30 CEST
SKA from Neva
Alliance HT

7-2

PENDING
19:40 CEST
XK BATA
RUSSIAN ROCKETS DTM

1-2

PENDING
20:14 CEST
HC Virtuoso
HC ORBITA

3-0

FINAL
20:05 CEST
Long Way
Nearbird Fighters

3-2

FINAL
20:03 CEST
SOVIET MONSTARS
XK BATA

0-8

PENDING
20:07 CEST
Alliance HT
HC Rhinos

2-3

FINAL OT
20:14 CEST
EASHL Russian
SKA from Neva

0-2

FINAL
09:42 CEST
Severstal
Russian Lightning

3-4

PENDING
20:10 CEST
XK CEBEP
HT Sea Devils

0-5

PENDING
20:03 CEST
Rusty Bulls
HC Virtuoso

5-0

PENDING
20:47 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
ALARUSSE

3-2

FINAL
20:05 CEST
Night hunters
HC CORSAIR

7-2

FINAL
19:36 CEST
RED BEAVERS
HC BISONS

2-3

PENDING
20:14 CEST
HC Dinamo
AWAY 12 March, 2019 HOME
ALARUSSE

6-2

FINAL
20:08 CEST
RED BEAVERS
HT Sea Devils

1-4

PENDING
19:38 CEST
Night hunters
HC Rhinos

1-4

PENDING
06:22 CEST
XK CEBEP
SKA from Neva

2-3

PENDING
20:00 CEST
Rusty Bulls
HC Virtuoso

4-5

FINAL
18:43 CEST
Severstal
Nearbird Fighters

5-2

FINAL
19:25 CEST
EASHL Russian
HC BISONS

1-2

PENDING
19:42 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC ORBITA

3-1

PENDING
21:01 CEST
SOVIET MONSTARS
Russian Lightning

2-6

FINAL
20:26 CEST
Alliance HT
Long Way

1-2

FINAL
19:26 CEST
HC CORSAIR
XK CEBEP

6-4

FINAL
19:05 CEST
HC Rhinos
EASHL Russian

1-5

FINAL
19:53 CEST
Nearbird Fighters
SOVIET MONSTARS

2-3

PENDING
20:25 CEST
HC ORBITA
HC CORSAIR

4-2

PENDING
19:56 CEST
Long Way
RED BEAVERS

1-6

PENDING
20:50 CEST
ALARUSSE
Alliance HT

3-2

FINAL
15:14 CEST
Russian Lightning
RUSSIAN ROCKETS DTM

6-0

PENDING
20:14 CEST
HC BISONS
Severstal

2-3

FINAL OT
07:29 CEST
HC Virtuoso
Rusty Bulls

4-2

PENDING
20:33 CEST
SKA from Neva
Night hunters

4-0

PENDING
12:12 CEST
HT Sea Devils
AWAY 13 March, 2019 HOME
RED BEAVERS

3-2

FINAL OT
18:59 CEST
Long Way
Long Way

1-0

FINAL
19:27 CEST
RED BEAVERS
AWAY 14 March, 2019 HOME
Night hunters

2-3

FINAL OT
20:11 CEST
SKA from Neva
RED BEAVERS

2-1

PENDING
19:57 CEST
HT Sea Devils
EASHL Russian

0-3

FINAL
19:34 CEST
HC ORBITA
HC CORSAIR

4-1

PENDING
20:06 CEST
ALARUSSE
XK CEBEP

0-2

PENDING
19:24 CEST
Nearbird Fighters
SOVIET MONSTARS

3-4

PENDING
20:20 CEST
Long Way
Rusty Bulls

1-2

FINAL
18:28 CEST
HC Virtuoso
Severstal

2-1

PENDING
19:56 CEST
HC BISONS
Alliance HT

9-0

FINAL
20:35 CEST
HC Rhinos
HC Dinamo

2-4

FINAL
20:05 CEST
Russian Lightning
HC BISONS

1-8

PENDING
19:27 CEST
Severstal
Long Way

2-0

PENDING
20:44 CEST
SOVIET MONSTARS
HC ORBITA

2-1

FINAL
20:27 CEST
EASHL Russian
HT Sea Devils

0-5

PENDING
21:22 CEST
RED BEAVERS
Nearbird Fighters

5-3

PENDING
19:56 CEST
XK CEBEP
HC Rhinos

0-10

FINAL
21:08 CEST
Alliance HT
ALARUSSE

6-0

FINAL
20:56 CEST
HC CORSAIR
HC Virtuoso

2-6

FINAL
18:53 CEST
Rusty Bulls
SKA from Neva

2-3

FINAL
20:46 CEST
Night hunters
Russian Lightning

5-0

FINAL
20:35 CEST
HC Dinamo
AWAY 18 March, 2019 HOME
HT Sea Devils

1-3

PENDING
18:33 CEST
HC CORSAIR
HC Virtuoso

6-1

FINAL
20:35 CEST
Night hunters
HC BISONS

0-3

FINAL
19:45 CEST
Rusty Bulls
ALARUSSE

5-0

FINAL
19:55 CEST
Long Way
XK BATA

4-5

FINAL OT
19:36 CEST
Severstal
Russian Lightning

3-2

FINAL
19:28 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC ORBITA

2-1

FINAL
20:33 CEST
XK CEBEP
HC Rhinos

3-2

FINAL OT
19:40 CEST
HC Dinamo
Nearbird Fighters

2-3

PENDING
19:33 CEST
Alliance HT
SOVIET MONSTARS

1-5

PENDING
20:04 CEST
EASHL Russian
SKA from Neva

1-4

FINAL
20:07 CEST
RED BEAVERS
Long Way

1-4

FINAL
20:20 CEST
ALARUSSE
XK CEBEP

4-3

FINAL OT
19:56 CEST
HC ORBITA
HC CORSAIR

5-1

PENDING
20:28 CEST
HT Sea Devils
EASHL Russian

1-3

PENDING
20:33 CEST
SOVIET MONSTARS
RED BEAVERS

5-0

FINAL
20:37 CEST
SKA from Neva
Night hunters

5-6

FINAL
21:06 CEST
HC Virtuoso
Alliance HT

3-1

PENDING
19:59 CEST
Nearbird Fighters
HC Dinamo

3-2

FINAL
20:10 CEST
HC Rhinos
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-3

PENDING
20:23 CEST
Russian Lightning
Severstal

6-1

FINAL
19:04 CEST
XK BATA
Rusty Bulls

4-0

PENDING
20:13 CEST
HC BISONS
AWAY 19 March, 2019 HOME
Night hunters

2-0

PENDING
20:09 CEST
HC BISONS
HC CORSAIR

4-5

PENDING
20:45 CEST
SKA from Neva
ALARUSSE

4-1

PENDING
20:28 CEST
HT Sea Devils
Severstal

4-2

FINAL
19:05 CEST
Russian Lightning
RUSSIAN ROCKETS DTM

4-0

PENDING
20:33 CEST
HC Rhinos
XK CEBEP

2-0

FINAL
19:40 CEST
SOVIET MONSTARS
HC Dinamo

3-6

FINAL
19:28 CEST
Nearbird Fighters
Long Way

2-0

FINAL
19:24 CEST
EASHL Russian
Alliance HT

9-1

FINAL
19:49 CEST
HC ORBITA
RED BEAVERS

1-3

FINAL
19:34 CEST
HC Virtuoso
HT Sea Devils

1-10

FINAL
21:04 CEST
ALARUSSE
SKA from Neva

4-0

FINAL
12:15 CEST
HC CORSAIR
EASHL Russian

0-2

FINAL
19:51 CEST
Long Way
Russian Lightning

2-1

FINAL OT
19:32 CEST
Rusty Bulls
SOVIET MONSTARS

2-1

FINAL
20:11 CEST
XK CEBEP
HC Virtuoso

3-2

FINAL OT
20:06 CEST
RED BEAVERS
HC BISONS

1-0

PENDING
19:40 CEST
Night hunters
Russian Lightning

4-3

FINAL
19:30 CEST
Severstal
HC Rhinos

1-0

PENDING
21:03 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
Nearbird Fighters

2-1

FINAL
19:54 CEST
HC Dinamo
HC ORBITA

0-3

FINAL
20:13 CEST
Alliance HT
Rusty Bulls

0-3

FINAL
19:54 CEST
Russian Lightning
AWAY 20 March, 2019 HOME
RUSSIAN ROCKETS DTM

4-3

PENDING
19:30 CEST
XK BATA
Rusty Bulls

3-2

FINAL
20:06 CEST
HC Rhinos
XK BATA

2-1

PENDING
20:43 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC Rhinos

1-7

FINAL
20:32 CEST
Rusty Bulls
AWAY 21 March, 2019 HOME
SKA from Neva

0-4

PENDING
20:40 CEST
ALARUSSE
HC BISONS

3-2

PENDING
19:57 CEST
RED BEAVERS
XK BATA

3-2

FINAL OT
19:36 CEST
Night hunters
Nearbird Fighters

8-3

PENDING
20:19 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
Long Way

5-0

PENDING
19:46 CEST
HT Sea Devils
HC Rhinos

1-2

PENDING
18:16 CEST
Severstal
EASHL Russian

0-1

FINAL
18:59 CEST
XK CEBEP
HC ORBITA

3-1

FINAL
19:37 CEST
HC Dinamo
SOVIET MONSTARS

0-3

FINAL
19:30 CEST
Alliance HT
HC Virtuoso

3-2

FINAL
19:40 CEST
HC CORSAIR
HT Sea Devils

0-5

PENDING
22:15 CEST
Long Way
ALARUSSE

8-0

FINAL
21:13 CEST
SKA from Neva
XK CEBEP

7-2

FINAL
19:31 CEST
EASHL Russian
HC CORSAIR

6-3

FINAL
20:16 CEST
HC Virtuoso
RED BEAVERS

4-1

PENDING
20:23 CEST
HC BISONS
Night hunters

2-1

FINAL
20:02 CEST
XK BATA
Severstal

5-4

PENDING
18:57 CEST
HC Rhinos
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-5

PENDING
20:56 CEST
Nearbird Fighters
HC Dinamo

0-8

FINAL
20:10 CEST
HC ORBITA
Alliance HT

10-0

FINAL
19:59 CEST
SOVIET MONSTARS
XK BATA

4-3

FINAL
19:34 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

8-2

FINAL
20:22 CEST
XK BATA
AWAY 25 March, 2019 HOME
Night hunters

2-7

FINAL
19:27 CEST
Russian Lightning
ALARUSSE

5-3

FINAL
20:42 CEST
HC Virtuoso
RED BEAVERS

0-2

PENDING
20:02 CEST
XK BATA
Severstal

1-3

FINAL
18:53 CEST
Nearbird Fighters
HT Sea Devils

1-3

FINAL
20:29 CEST
SKA from Neva
RUSSIAN ROCKETS DTM

1-4

PENDING
20:27 CEST
HC ORBITA
HC Dinamo

7-2

PENDING
19:51 CEST
SOVIET MONSTARS
Alliance HT

5-0

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
HC CORSAIR

5-1

PENDING
19:03 CEST
HC BISONS
HC Virtuoso

4-5

FINAL OT
21:29 CEST
ALARUSSE
SKA from Neva

3-1

PENDING
20:59 CEST
HT Sea Devils
Rusty Bulls

2-1

FINAL
19:58 CEST
HC ORBITA
HC BISONS

3-7

PENDING
19:37 CEST
HC CORSAIR
XK BATA

2-3

PENDING
19:33 CEST
RED BEAVERS
Russian Lightning

0-2

FINAL
19:54 CEST
Night hunters
Nearbird Fighters

3-0

FINAL
19:28 CEST
Severstal
HC ORBITA

3-1

PENDING
20:52 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
SOVIET MONSTARS

2-4

FINAL
20:21 CEST
HC Dinamo
EASHL Russian

5-0

FINAL
20:00 CEST
Alliance HT
HC ORBITA

1-0

FINAL
20:23 CEST
Rusty Bulls
AWAY 26 March, 2019 HOME
Nearbird Fighters

3-2

FINAL OT
19:38 CEST
Rusty Bulls
HC Rhinos

1-6

FINAL
19:31 CEST
Night hunters
Russian Lightning

7-1

FINAL
19:39 CEST
RED BEAVERS
HC BISONS

2-5

PENDING
19:38 CEST
ALARUSSE
HC ORBITA

4-3

FINAL
19:26 CEST
Severstal
SKA from Neva

4-1

PENDING
20:52 CEST
Long Way
SOVIET MONSTARS

1-2

PENDING
21:19 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
EASHL Russian

2-3

FINAL
19:58 CEST
HC Dinamo
XK CEBEP

0-1

FINAL
20:41 CEST
Alliance HT
HC Virtuoso

4-3

FINAL
19:21 CEST
HT Sea Devils
XK BATA

1-2

FINAL
19:27 CEST
HC CORSAIR
HT Sea Devils

0-4

FINAL
19:55 CEST
HC Virtuoso
Long Way

1-3

FINAL
21:21 CEST
SKA from Neva
RUSSIAN ROCKETS DTM

5-3

PENDING
21:44 CEST
SOVIET MONSTARS
ALARUSSE

7-1

FINAL
20:15 CEST
HC BISONS
HC CORSAIR

1-3

FINAL
19:54 CEST
XK BATA
RED BEAVERS

1-2

FINAL OT
20:10 CEST
Russian Lightning
Alliance HT

6-2

FINAL
21:08 CEST
XK CEBEP
HC Dinamo

5-2

FINAL
20:27 CEST
EASHL Russian
Severstal

2-3

FINAL OT
20:03 CEST
HC ORBITA
Rusty Bulls

2-1

PENDING
20:09 CEST
Nearbird Fighters
Night hunters

4-3

FINAL OT
20:06 CEST
HC Rhinos
AWAY 28 March, 2019 HOME
Night hunters

0-3

FINAL
19:06 CEST
Nearbird Fighters
RED BEAVERS

4-3

PENDING
21:04 CEST
HC Rhinos
ALARUSSE

2-6

PENDING
20:08 CEST
XK BATA
XK CEBEP

0-1

FINAL
18:54 CEST
Long Way
Severstal

5-3

PENDING
20:04 CEST
SOVIET MONSTARS
HT Sea Devils

2-3

PENDING
20:13 CEST
HC BISONS
RUSSIAN ROCKETS DTM

5-0

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
HC Dinamo

1-2

FINAL
19:29 CEST
XK CEBEP
SKA from Neva

2-5

PENDING
20:34 CEST
HC Virtuoso
Alliance HT

2-0

FINAL
20:31 CEST
Long Way
HC CORSAIR

3-2

FINAL
19:36 CEST
Russian Lightning
XK BATA

2-3

PENDING
20:45 CEST
ALARUSSE
HC BISONS 20:00 CEST HT Sea Devils
Russian Lightning

2-3

FINAL
20:05 CEST
HC CORSAIR
HC Rhinos

2-3

PENDING
21:39 CEST
RED BEAVERS
Nearbird Fighters

6-3

FINAL
19:33 CEST
Night hunters
Long Way

2-5

FINAL
19:25 CEST
XK CEBEP
SOVIET MONSTARS

1-4

PENDING
19:34 CEST
Severstal
EASHL Russian

0-5

FINAL
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
XK CEBEP

3-1

FINAL
18:52 CEST
HC Dinamo
Long Way

1-8

PENDING
21:02 CEST
Alliance HT
HC Virtuoso

3-4

PENDING
21:01 CEST
SKA from Neva