AWAY 13 October, 2019 HOME
Pahat Pommittajat

0-6

FINAL
17:26 CET
Kouvola Screaming Eagles
Kouvola Screaming Eagles

9-2

FINAL
17:58 CET
Pahat Pommittajat
Nordic Stars

4-3

FINAL OT
18:38 CET
Kouvola Screaming Eagles
Jortikan Tossut

3-2

FINAL
18:29 CET
Fysical
Symphony

4-1

FINAL
18:28 CET
Nordic Lightning
Pahat Pommittajat

2-4

FINAL
18:30 CET
HC SKULL TOWN
Nordic Lightning

1-3

FINAL
18:56 CET
Symphony
Kouvola Screaming Eagles

0-4

FINAL
19:05 CET
Nordic Stars
Mockba

2-4

FINAL
19:05 CET
Roots
Fysical

5-4

FINAL
19:02 CET
Jortikan Tossut
HC SKULL TOWN

2-3

FINAL
19:35 CET
Pahat Pommittajat
Old Farts

0-5

FINAL
19:43 CET
Reality Check
Nordic Lightning

7-3

FINAL
19:39 CET
Fysical
Roots

2-0

FINAL
20:00 CET
Mockba
Jortikan Tossut

1-3

FINAL
19:59 CET
Pata Hellalla
Reality Check

5-2

FINAL
20:12 CET
Old Farts
Fysical

2-3

FINAL
20:16 CET
Nordic Lightning
AWAY 14 October, 2019 HOME
Oton Letkutemppu

1-2

FINAL OT
18:08 CET
Mockba
We Kings

2-3

FINAL OT
18:36 CET
Black Horse
BRAYCE Phantoms

1-0

FINAL
18:27 CET
Hundred Acre Wood
Seinajoki Noms

2-3

FINAL
18:30 CET
Bizarre
Unlucky Boys HC

2-1

FINAL
18:22 CET
Kaukosen Luistin
Uudenmaan Oilers

0-7

FINAL
19:41 CET
Rakish
Steely Blades

3-5

FINAL
18:32 CET
Kesaloma
Nordic Lightning

3-2

FINAL
18:40 CET
Pata Hellalla
Elamam Kiekko

5-0

FINAL
18:34 CET
5th Line Heroes
Mockba

4-3

FINAL OT
18:45 CET
Oton Letkutemppu
Freddie Mercury Institute

0-2

FINAL
18:51 CET
Vesa Pompa HC
Virtual Horizons eSports

5-0

FINAL
18:42 CET
Riven Johdolla
Symphony

8-0

FINAL
19:31 CET
Silver Sword Griffins
Fysical

2-1

FINAL OT
18:36 CET
BR Oilers
Black Panther Party

2-8

FINAL
20:37 CET
POGGERS
Nightmare

7-2

FINAL
18:27 CET
AfroDunk
Northern Ascendancy

1-2

FINAL OT
18:57 CET
TIKI TALK
Oulunsalon Pallo

0-8

FINAL
18:31 CET
FILADELPHIA
HanaaHC

3-4

FINAL OT
18:43 CET
Sandstorm
Pahat Pommittajat

1-4

FINAL
18:24 CET
The Syndicate
Delusion

2-0

FINAL
18:39 CET
Nordic Stars
Synergy Hockey

3-1

FINAL
18:37 CET
Cheers Hockey
Fat Burritos

1-9

FINAL
19:00 CET
Almost Famous
HC SKULL TOWN

0-6

FINAL
18:27 CET
Checkmate
TanssiiTuhtienKansa

1-9

FINAL
21:04 CET
Vaxjo Lakers HC
Angry Cats

4-6

FINAL
18:33 CET
Dynasty
Kaupallinen Yhteistyo

2-1

FINAL
18:35 CET
Miracle
Nordic Nosebleed

4-3

FINAL OT
18:30 CET
Kouvola Screaming Eagles
HC Wildcard

0-3

FINAL
19:25 CET
GHETTO FIREBIRDS
Sandstorm

4-1

FINAL
19:10 CET
HanaaHC
Silver Sword Griffins

2-3

FINAL OT
20:00 CET
Symphony
Pata Hellalla

6-1

FINAL
19:32 CET
Jortikan Tossut
The Syndicate

4-3

FINAL
18:53 CET
Pahat Pommittajat
Miracle

8-1

FINAL
19:04 CET
Kaupallinen Yhteistyo
BR Oilers

2-6

FINAL
19:04 CET
Fysical
Nordic Stars

1-5

FINAL
19:08 CET
Delusion
Riven Johdolla

1-6

FINAL
18:30 CET
Virtual Horizons eSports
Pata Hellalla

0-2

FINAL
19:05 CET
Nordic Lightning
Vesa Pompa HC

4-0

FINAL
18:24 CET
Freddie Mercury Institute
Kouvola Screaming Eagles

4-3

FINAL
18:59 CET
Nordic Nosebleed
5th Line Heroes

1-4

FINAL
19:07 CET
Elamam Kiekko
AfroDunk

3-5

FINAL
18:57 CET
Nightmare
POGGERS

6-2

FINAL
21:04 CET
Black Panther Party
Hundred Acre Wood

0-4

FINAL
19:03 CET
BRAYCE Phantoms
Cheers Hockey

1-3

FINAL
19:07 CET
Synergy Hockey
GHETTO FIREBIRDS

2-1

FINAL OT
19:59 CET
HC Wildcard
Dynasty

1-0

FINAL
18:59 CET
Angry Cats
Kaukosen Luistin

1-2

FINAL OT
18:56 CET
Unlucky Boys HC
Bizarre

2-5

FINAL
18:59 CET
Seinajoki Noms
Black Horse

2-3

FINAL OT
19:18 CET
We Kings
Almost Famous

6-2

FINAL
18:29 CET
Fat Burritos
FILADELPHIA

13-0

FINAL
19:05 CET
Oulunsalon Pallo
TIKI TALK

2-3

FINAL
19:24 CET
Northern Ascendancy
Vaxjo Lakers HC

4-3

PENDING
20:36 CET
TanssiiTuhtienKansa
Kesaloma

7-3

FINAL
19:03 CET
Steely Blades
Checkmate

1-3

FINAL
19:09 CET
HC SKULL TOWN
Rakish

21-2

FINAL
20:17 CET
Uudenmaan Oilers
Virtual Horizons eSports

5-1

FINAL
19:35 CET
Old Farts
Uudenmaan Oilers

3-13

FINAL
19:37 CET
Northern Ascendancy
Butterfly Effect

2-3

FINAL
19:27 CET
Vesa Pompa HC
Hundred Acre Wood

9-3

FINAL
20:04 CET
Mustangs
POGGERS

0-1

FINAL OT
19:28 CET
Roots
Rakish

4-3

FINAL OT
18:36 CET
Steely Blades
Sandstorm

10-3

FINAL
19:39 CET
Oulunsalon Pallo
FILADELPHIA

7-0

FINAL
19:34 CET
Kaupallinen Yhteistyo
Almost Famous

5-0

FINAL
17:32 CET
TanssiiTuhtienKansa
Miracle

3-4

FINAL
19:37 CET
The Black Jacks
Riven Johdolla

3-6

FINAL
19:57 CET
Reality Check
Black Horse

0-2

FINAL
19:45 CET
BRAYCE Phantoms
Dynasty

0-3

FINAL
19:31 CET
Cowabunga Hockey
Butterfly Effect

11-3

FINAL
19:04 CET
Old Farts
Cheers Hockey

4-2

PENDING
20:09 CET
Fat Burritos
Vaxjo Lakers HC

2-7

FINAL
19:57 CET
Shooting Stars
5th Line Heroes

1-3

FINAL
19:36 CET
Black Panther Party
The Syndicate

0-5

FINAL
19:36 CET
Delusion
Raccoon Rampage

1-3

FINAL
18:30 CET
Symphony
Silver Sword Griffins

6-1

FINAL
19:30 CET
Jortikan Tossut
Kesaloma

0-5

FINAL
23:59 CET
Nightmare
Pata Hellalla

4-1

FINAL
19:31 CET
BR Oilers
Nordic Lightning

0-3

FINAL
19:36 CET
Raccoon Rampage
Kaukosen Luistin

0-4

FINAL
19:31 CET
Alliance HT
Cannonieris

2-3

FINAL
19:26 CET
Unlucky Boys HC
Nordic Stars

2-3

FINAL OT
19:40 CET
Nordic Nosebleed
Alliance HT

6-1

FINAL
20:06 CET
Seinajoki Noms
Mockba

2-1

FINAL
19:35 CET
Elamam Kiekko
Kouvola Screaming Eagles

3-2

FINAL OT
20:09 CET
Checkmate
Bizarre

1-3

FINAL
19:00 CET
HAVU Gaming
HAVU Gaming

6-0

FINAL
19:29 CET
Bizarre
Unlucky Boys HC

6-2

FINAL
19:55 CET
Cannonieris
TanssiiTuhtienKansa

0-12

FINAL
17:59 CET
Almost Famous
Northern Ascendancy

14-0

FINAL
20:12 CET
Uudenmaan Oilers
Cowabunga Hockey

2-7

FINAL
20:02 CET
Dynasty
Alliance HT

3-0

FINAL
19:59 CET
Kaukosen Luistin
BRAYCE Phantoms

1-2

FINAL OT
20:16 CET
Black Horse
Seinajoki Noms

3-4

FINAL
20:32 CET
Alliance HT
Mustangs

2-6

FINAL
19:32 CET
Hundred Acre Wood
Reality Check

5-1

FINAL
19:29 CET
Riven Johdolla
Old Farts

1-8

FINAL
18:33 CET
Butterfly Effect
Shooting Stars

0-3

FINAL
19:26 CET
Vaxjo Lakers HC
Fat Burritos

1-8

PENDING
19:40 CET
Cheers Hockey
Jortikan Tossut

3-1

FINAL
11:27 CET
Silver Sword Griffins
Steely Blades

1-4

FINAL
19:07 CET
Rakish
Black Panther Party

4-2

FINAL
20:08 CET
5th Line Heroes
Kaupallinen Yhteistyo

0-2

FINAL
19:59 CET
FILADELPHIA
Nordic Nosebleed

3-5

FINAL
20:10 CET
Nordic Stars
Oulunsalon Pallo

2-11

FINAL
20:09 CET
Sandstorm
Old Farts

2-5

FINAL
20:03 CET
Virtual Horizons eSports
Checkmate

1-3

FINAL
19:37 CET
Kouvola Screaming Eagles
Elamam Kiekko

1-0

FINAL
20:01 CET
Mockba
Vesa Pompa HC

3-4

FINAL OT
19:59 CET
Butterfly Effect
Roots

4-5

FINAL
19:58 CET
POGGERS
The Black Jacks

3-5

FINAL
20:06 CET
Miracle
AfroDunk

1-8

FINAL
20:16 CET
TIKI TALK
Symphony

1-0

FINAL
18:54 CET
Raccoon Rampage
Raccoon Rampage

2-3

FINAL
20:01 CET
Nordic Lightning
Delusion

5-1

FINAL
20:04 CET
The Syndicate
Nightmare

5-0

FINAL
23:59 CET
Kesaloma
BR Oilers

4-7

FINAL
20:00 CET
Pata Hellalla
GHETTO FIREBIRDS

5-1

FINAL
20:36 CET
United Ryminae
TIKI TALK

10-0

FINAL
20:45 CET
AfroDunk
United Ryminae

0-11

FINAL
21:09 CET
GHETTO FIREBIRDS
AWAY 15 October, 2019 HOME
Delusion

15-1

FINAL
15:34 CET
Pahat Pommittajat
Pahat Pommittajat

3-11

FINAL
16:05 CET
Delusion
Reality Check

2-3

FINAL OT
18:58 CET
Vesa Pompa HC
Bucketeers

6-1

FINAL
18:27 CET
HUIPPUPASSI
Kaupallinen Yhteistyo

2-3

FINAL OT
18:39 CET
Sandstorm
Elamam Kiekko

3-4

FINAL OT
18:38 CET
Roots
Angry Cats

7-2

FINAL
18:58 CET
United Ryminae
Black Horse

4-1

FINAL
18:20 CET
Hundred Acre Wood
Hundred Acre Wood

4-5

FINAL OT
18:57 CET
Black Horse
HUIPPUPASSI

1-8

FINAL
18:55 CET
Bucketeers
Kaukosen Luistin

1-8

FINAL
18:53 CET
HAVU Gaming
Vesa Pompa HC

1-2

FINAL
18:27 CET
Reality Check
United Ryminae

0-9

FINAL
18:25 CET
Angry Cats
Sandstorm

3-4

FINAL
19:08 CET
Kaupallinen Yhteistyo
Seinajoki Noms

2-11

PENDING
19:53 CET
Unlucky Boys HC
Roots

8-1

FINAL
19:11 CET
Elamam Kiekko
Unlucky Boys HC

8-3

FINAL
19:33 CET
Seinajoki Noms
HAVU Gaming

9-0

FINAL
21:44 CET
Kaukosen Luistin
Cowabunga Hockey

3-2

FINAL OT
19:40 CET
Angry Cats
HanaaHC

2-4

FINAL
22:09 CET
Miracle
Mustangs

0-7

PENDING
20:18 CET
Bucketeers
HUIPPUPASSI

1-5

FINAL
19:29 CET
Hundred Acre Wood
BRAYCE Phantoms

3-4

FINAL OT
19:34 CET
We Kings
Vesa Pompa HC

1-2

FINAL
19:26 CET
Virtual Horizons eSports
Reality Check

0-2

FINAL
19:30 CET
Butterfly Effect
Angry Cats

2-6

FINAL
20:10 CET
Cowabunga Hockey
Hundred Acre Wood

3-2

FINAL OT
20:02 CET
HUIPPUPASSI
We Kings

1-5

FINAL
20:04 CET
BRAYCE Phantoms
Bucketeers

8-1

FINAL
19:54 CET
Mustangs
Virtual Horizons eSports

2-3

FINAL OT
20:02 CET
Vesa Pompa HC
Butterfly Effect

5-1

FINAL
19:58 CET
Reality Check
Miracle

3-1

FINAL
20:12 CET
HanaaHC
Silver Sword Griffins

2-8

FINAL
20:11 CET
Nordic Lightning
Mustangs

0-1

FINAL
20:37 CET
BRAYCE Phantoms
Nordic Lightning

5-2

FINAL
20:44 CET
Silver Sword Griffins
BRAYCE Phantoms

5-0

FINAL
21:03 CET
Mustangs
AWAY 16 October, 2019 HOME
Bucketeers

3-0

FINAL
17:24 CET
Black Horse
Nordic Stars

7-1

FINAL
17:33 CET
Pahat Pommittajat
Black Horse

2-1

FINAL
17:52 CET
Bucketeers
Vesa Pompa HC

2-1

FINAL OT
18:29 CET
Riven Johdolla
Unlucky Boys HC

2-1

FINAL OT
22:11 CET
Alliance HT
Mockba

1-2

FINAL
18:38 CET
5th Line Heroes
Rakish

5-0

FINAL
23:59 CET
Kesaloma
Sandstorm

4-2

FINAL
19:37 CET
FILADELPHIA
BRAYCE Phantoms

3-4

FINAL OT
18:46 CET
HUIPPUPASSI
Oulunsalon Pallo

4-5

FINAL
18:29 CET
The Black Jacks
We Kings

0-2

FINAL
18:24 CET
Bucketeers
Angry Cats

3-2

FINAL OT
18:42 CET
GHETTO FIREBIRDS
Oton Letkutemppu

1-2

FINAL
18:28 CET
POGGERS
Cannonieris

3-0

FINAL
19:36 CET
Bizarre
Roots

7-1

FINAL
18:27 CET
Black Panther Party
Symphony

7-1

FINAL
18:49 CET
BR Oilers
Raccoon Rampage

6-1

FINAL
18:37 CET
Silver Sword Griffins
Uudenmaan Oilers

0-8

FINAL
19:34 CET
AfroDunk
Cheers Hockey

1-3

FINAL
18:45 CET
Almost Famous
Steely Blades

0-13

FINAL
20:03 CET
TIKI TALK
Bizarre

0-1

FINAL OT
18:37 CET
Kaukosen Luistin
Synergy Hockey

4-1

FINAL
18:30 CET
Vaxjo Lakers HC
The Syndicate

3-2

FINAL OT
19:39 CET
Nordic Stars
Freddie Mercury Institute

1-5

FINAL
18:34 CET
Butterfly Effect
Nordic Nosebleed

2-4

FINAL
18:25 CET
HC SKULL TOWN
Delusion

6-5

FINAL OT
18:38 CET
Checkmate
Fat Burritos

2-8

FINAL
20:08 CET
Shooting Stars
United Ryminae

0-11

FINAL
18:34 CET
Cowabunga Hockey
Nightmare

3-4

FINAL
19:55 CET
Northern Ascendancy
HC Wildcard

4-2

FINAL
18:24 CET
Dynasty
GHETTO FIREBIRDS

3-7

FINAL
18:35 CET
Sulkavan Sudet
Vaxjo Lakers HC

0-3

FINAL
18:57 CET
Synergy Hockey
Kaukosen Luistin

0-2

FINAL
19:04 CET
Bizarre
Butterfly Effect

5-1

FINAL
19:04 CET
Freddie Mercury Institute
Almost Famous

0-1

FINAL OT
19:16 CET
Cheers Hockey
Riven Johdolla

1-2

FINAL OT
18:55 CET
Vesa Pompa HC
FILADELPHIA

3-2

FINAL OT
20:10 CET
Sandstorm
5th Line Heroes

1-8

FINAL
19:07 CET
Mockba
Black Panther Party

1-4

FINAL
19:00 CET
Roots
Alliance HT

1-6

FINAL
20:43 CET
Unlucky Boys HC
Bizarre

1-3

FINAL
20:05 CET
Cannonieris
Bucketeers

6-0

FINAL
18:53 CET
We Kings
Shooting Stars

3-2

FINAL
19:38 CET
Fat Burritos
POGGERS

7-3

FINAL
18:55 CET
Oton Letkutemppu
HUIPPUPASSI

2-3

FINAL
19:17 CET
BRAYCE Phantoms
The Black Jacks

7-0

FINAL
18:58 CET
Oulunsalon Pallo
Silver Sword Griffins

3-6

FINAL
20:40 CET
Raccoon Rampage
Nordic Stars

2-3

FINAL OT
20:10 CET
The Syndicate
HC SKULL TOWN

4-3

FINAL
18:56 CET
Nordic Nosebleed
BR Oilers

0-4

FINAL
19:16 CET
Symphony
Checkmate

1-5

FINAL
19:07 CET
Delusion
Dynasty

2-1

FINAL
18:53 CET
HC Wildcard
Cowabunga Hockey

8-1

FINAL
19:09 CET
United Ryminae
Sulkavan Sudet

3-4

FINAL
19:02 CET
GHETTO FIREBIRDS
GHETTO FIREBIRDS

1-0

FINAL
19:10 CET
Angry Cats
AfroDunk

10-3

FINAL
20:08 CET
Uudenmaan Oilers
TIKI TALK

5-0

FINAL
20:34 CET
Steely Blades
Northern Ascendancy

2-4

FINAL
20:24 CET
Nightmare
TIKI TALK

3-1

FINAL
18:56 CET
Nightmare
Kesaloma

0-5

FINAL
23:59 CET
Rakish
Fysical

3-10

FINAL
19:48 CET
Raccoon Rampage
BR Oilers

8-1

FINAL
20:01 CET
Jortikan Tossut
Vaxjo Lakers HC

8-1

PENDING
17:25 CET
Fat Burritos
Dynasty

5-2

FINAL
19:48 CET
United Ryminae
Sulkavan Sudet

2-3

FINAL
19:23 CET
HC Wildcard
Shooting Stars

4-2

FINAL
21:25 CET
TanssiiTuhtienKansa
Almost Famous

1-0

FINAL OT
19:49 CET
Synergy Hockey
Hundred Acre Wood

2-5

FINAL
17:09 CET
We Kings
Northern Ascendancy

3-1

FINAL
18:55 CET
Rakish
Kesaloma

4-5

FINAL
19:01 CET
Uudenmaan Oilers
Nightmare

3-5

FINAL
21:42 CET
TIKI TALK
AfroDunk

2-1

FINAL OT
18:59 CET
Steely Blades
Butterfly Effect

4-0

FINAL
20:16 CET
Virtual Horizons eSports
Riven Johdolla

3-6

FINAL
19:34 CET
Freddie Mercury Institute
HUIPPUPASSI

7-2

FINAL
20:29 CET
Mustangs
POGGERS

4-5

FINAL
19:48 CET
Elamam Kiekko
Checkmate

6-1

FINAL
19:38 CET
Nordic Nosebleed
Black Panther Party

3-4

FINAL
19:34 CET
Mockba
HC SKULL TOWN

3-2

FINAL
19:25 CET
The Syndicate
The Black Jacks

0-3

FINAL
19:28 CET
Kaupallinen Yhteistyo
Bucketeers

5-4

FINAL
19:49 CET
BRAYCE Phantoms
5th Line Heroes

2-7

FINAL
19:34 CET
Oton Letkutemppu
HAVU Gaming

5-0

FINAL
17:30 CET
Seinajoki Noms
Pata Hellalla

1-4

FINAL
19:46 CET
Symphony
Kouvola Screaming Eagles

3-11

FINAL
19:38 CET
Delusion
Alliance HT

2-0

FINAL
19:30 CET
Cannonieris
Oulunsalon Pallo

1-2

FINAL OT
19:31 CET
HanaaHC
Virtual Horizons eSports

1-6

FINAL
19:47 CET
Butterfly Effect
Cannonieris

2-3

FINAL OT
21:55 CET
Alliance HT
Steely Blades

1-2

FINAL
19:26 CET
AfroDunk
Freddie Mercury Institute

4-3

FINAL
20:01 CET
Riven Johdolla
Nordic Nosebleed

2-6

FINAL
20:11 CET
Checkmate
Uudenmaan Oilers

3-6

FINAL
18:29 CET
Kesaloma
BRAYCE Phantoms

0-4

FINAL
20:15 CET
Bucketeers
Rakish

0-3

FINAL
19:23 CET
Northern Ascendancy
Kaupallinen Yhteistyo

1-2

FINAL
19:55 CET
The Black Jacks
Pahat Pommittajat

1-7

FINAL
17:59 CET
Nordic Stars
Delusion

7-2

FINAL
20:08 CET
Kouvola Screaming Eagles
Mustangs

4-5

FINAL
20:02 CET
HUIPPUPASSI
Oton Letkutemppu

6-2

PENDING
20:03 CET
5th Line Heroes
Jortikan Tossut

2-5

FINAL
20:28 CET
BR Oilers
HC Wildcard

4-5

FINAL
19:54 CET
Sulkavan Sudet
Mockba

1-2

FINAL OT
20:03 CET
Black Panther Party
TanssiiTuhtienKansa

0-11

FINAL
20:58 CET
Shooting Stars
United Ryminae

0-4

FINAL
20:18 CET
Dynasty
Synergy Hockey

4-3

FINAL OT
20:44 CET
Almost Famous
Raccoon Rampage

6-3

FINAL
20:22 CET
Fysical
Seinajoki Noms

0-11

FINAL
18:01 CET
HAVU Gaming
Symphony

5-4

FINAL
20:17 CET
Pata Hellalla
Elamam Kiekko

3-5

FINAL
20:17 CET
POGGERS
HanaaHC

6-0

FINAL
19:58 CET
Oulunsalon Pallo
We Kings

0-6

FINAL
17:40 CET
Hundred Acre Wood
Fat Burritos

1-11

PENDING
17:55 CET
Vaxjo Lakers HC
AWAY 17 October, 2019 HOME
Kouvola Screaming Eagles

0-1

FINAL
18:31 CET
The Syndicate
BR Oilers

2-4

FINAL
18:31 CET
Nordic Lightning
HUIPPUPASSI

1-4

FINAL
18:39 CET
We Kings
TIKI TALK

7-0

FINAL
18:29 CET
Uudenmaan Oilers
Nightmare

5-4

FINAL
19:38 CET
Steely Blades
Kesaloma

0-5

FINAL
23:59 CET
Northern Ascendancy
Hundred Acre Wood

0-6

FINAL
18:27 CET
Bucketeers
HAVU Gaming

7-3

FINAL
19:26 CET
Cannonieris
Jortikan Tossut

1-7

FINAL
18:36 CET
Symphony
Reality Check

1-2

FINAL OT
21:03 CET
Virtual Horizons eSports
Old Farts

3-2

FINAL OT
19:27 CET
Freddie Mercury Institute
Pata Hellalla

0-1

FINAL
19:18 CET
Raccoon Rampage
Checkmate

3-1

FINAL
18:46 CET
Pahat Pommittajat
TanssiiTuhtienKansa

4-2

FINAL
19:54 CET
Fat Burritos
Nordic Nosebleed

0-6

FINAL
18:34 CET
Delusion
Roots

4-5

FINAL OT
18:42 CET
Oton Letkutemppu
Bizarre

0-4

FINAL
20:31 CET
Unlucky Boys HC
POGGERS

4-2

FINAL
18:26 CET
Mockba
AfroDunk

2-3

FINAL OT
18:50 CET
Rakish
Miracle

4-1

FINAL
18:32 CET
Sandstorm
Kaupallinen Yhteistyo

5-0

FINAL
23:59 CET
Oulunsalon Pallo
The Black Jacks

3-7

FINAL
19:06 CET
HanaaHC
Cowabunga Hockey

2-0

FINAL
18:25 CET
HC Wildcard
Dynasty

2-0

FINAL
19:24 CET
GHETTO FIREBIRDS
FILADELPHIA

8-1

FINAL
18:39 CET
HanaaHC
Sulkavan Sudet

2-3

FINAL
18:15 CET
Angry Cats
Vaxjo Lakers HC

5-1

FINAL
19:48 CET
Cheers Hockey
Raccoon Rampage

3-2

FINAL
19:42 CET
Pata Hellalla
Freddie Mercury Institute

5-4

FINAL OT
20:02 CET
Old Farts
Delusion

7-1

FINAL
19:03 CET
Nordic Nosebleed
Symphony

7-0

FINAL
19:06 CET
Jortikan Tossut
Shooting Stars

2-1

FINAL
18:57 CET
Almost Famous
Oton Letkutemppu

1-2

FINAL
19:11 CET
Roots
Mockba

0-4

PENDING
17:12 CET
POGGERS
HC Wildcard

1-2

FINAL
18:51 CET
Cowabunga Hockey
Virtual Horizons eSports

0-2

FINAL
20:54 CET
Reality Check
GHETTO FIREBIRDS

1-2

FINAL
19:53 CET
Dynasty
Nordic Lightning

9-0

FINAL
19:03 CET
BR Oilers
Cheers Hockey

2-4

FINAL
20:15 CET
Vaxjo Lakers HC
Synergy Hockey

4-3

FINAL
19:23 CET
Shooting Stars
Fat Burritos

4-1

FINAL
19:25 CET
TanssiiTuhtienKansa
Pahat Pommittajat

2-7

FINAL
19:17 CET
Checkmate
Oulunsalon Pallo

0-5

FINAL
23:59 CET
Kaupallinen Yhteistyo
The Syndicate

5-2

FINAL
19:02 CET
Kouvola Screaming Eagles
Bucketeers

2-1

FINAL
18:54 CET
Hundred Acre Wood
Uudenmaan Oilers

1-9

FINAL
19:00 CET
TIKI TALK
HanaaHC

2-7

FINAL
19:08 CET
FILADELPHIA
Steely Blades

2-9

PENDING
20:05 CET
Nightmare
Northern Ascendancy

5-0

FINAL
23:59 CET
Kesaloma
Unlucky Boys HC

3-1

FINAL
20:59 CET
Bizarre
Cannonieris

1-6

FINAL
19:56 CET
HAVU Gaming
Seinajoki Noms

1-3

FINAL
19:06 CET
Kaukosen Luistin
We Kings

4-3

FINAL OT
19:17 CET
HUIPPUPASSI
Rakish

2-1

FINAL
19:16 CET
AfroDunk
HanaaHC

2-3

FINAL
18:34 CET
The Black Jacks
Angry Cats

5-4

FINAL OT
18:51 CET
Sulkavan Sudet
Sandstorm

1-5

FINAL
19:01 CET
Miracle
HC Wildcard

5-2

FINAL
19:25 CET
Angry Cats
Cannonieris

11-3

FINAL
19:29 CET
Seinajoki Noms
Unlucky Boys HC

2-3

FINAL OT
19:38 CET
HAVU Gaming
Alliance HT

2-5

FINAL
19:34 CET
Bizarre
Riven Johdolla

0-7

FINAL
18:31 CET
Butterfly Effect
Vesa Pompa HC

3-2

FINAL
19:33 CET
Old Farts
Freddie Mercury Institute

0-4

FINAL
19:28 CET
Reality Check
Pahat Pommittajat

3-6

FINAL
19:48 CET
Nordic Nosebleed
Kaukosen Luistin

2-3

FINAL OT
19:34 CET
Seinajoki Noms
FILADELPHIA

3-2

FINAL
19:37 CET
Miracle
HanaaHC

1-4

FINAL
19:42 CET
Kaupallinen Yhteistyo
The Syndicate

4-5

FINAL
19:48 CET
Checkmate
Rakish

0-4

FINAL
18:57 CET
TIKI TALK
Sulkavan Sudet

1-3

FINAL
17:29 CET
Dynasty
Sandstorm

1-0

FINAL
20:01 CET
The Black Jacks
HC SKULL TOWN

2-3

FINAL
19:31 CET
Delusion
5th Line Heroes

1-14

FINAL
19:39 CET
POGGERS
United Ryminae

1-9

FINAL
19:30 CET
Sulkavan Sudet
Silver Sword Griffins

1-3

FINAL
19:33 CET
Pata Hellalla
Black Horse

1-3

FINAL
19:48 CET
HUIPPUPASSI
Kesaloma

0-2

FINAL
18:35 CET
AfroDunk
Almost Famous

1-4

FINAL
18:25 CET
Vaxjo Lakers HC
Uudenmaan Oilers

2-21

FINAL
16:29 CET
Nightmare
Cheers Hockey

0-5

FINAL
19:53 CET
Shooting Stars
Almost Famous

2-1

FINAL
19:23 CET
Shooting Stars
Fysical

2-3

FINAL OT
19:35 CET
Symphony
We Kings

10-1

FINAL
19:50 CET
Mustangs
Nordic Lightning

4-0

FINAL
20:11 CET
Jortikan Tossut
Northern Ascendancy

13-0

FINAL
18:33 CET
Steely Blades
Raccoon Rampage

13-1

FINAL
19:36 CET
BR Oilers
Synergy Hockey

4-0

FINAL
19:34 CET
TanssiiTuhtienKansa
Nightmare

24-3

FINAL
17:03 CET
Uudenmaan Oilers
Mustangs

1-13

FINAL
20:25 CET
We Kings
Vaxjo Lakers HC

2-3

FINAL OT
18:51 CET
Almost Famous
POGGERS

14-2

FINAL
20:08 CET
5th Line Heroes
Dynasty

4-3

FINAL
17:56 CET
Sulkavan Sudet
Checkmate

2-1

FINAL OT
20:21 CET
The Syndicate
Nordic Nosebleed

5-4

FINAL
20:18 CET
Pahat Pommittajat
Miracle

2-4

FINAL
20:07 CET
FILADELPHIA
The Black Jacks

0-4

FINAL
19:32 CET
Sandstorm
Delusion

6-1

FINAL
20:13 CET
HC SKULL TOWN
Kaupallinen Yhteistyo

3-2

FINAL
20:08 CET
HanaaHC
TanssiiTuhtienKansa

0-9

FINAL
20:01 CET
Synergy Hockey
Shooting Stars

2-5

FINAL
20:20 CET
Cheers Hockey
HUIPPUPASSI

0-4

FINAL
20:16 CET
Black Horse
Pata Hellalla

1-5

FINAL
20:03 CET
Silver Sword Griffins
BR Oilers

2-10

FINAL
20:11 CET
Raccoon Rampage
Jortikan Tossut

4-6

FINAL
19:40 CET
Nordic Lightning
Old Farts

1-3

FINAL
19:59 CET
Vesa Pompa HC
Reality Check

2-1

FINAL
19:52 CET
Freddie Mercury Institute
Seinajoki Noms

2-3

FINAL
19:56 CET
Cannonieris
Sulkavan Sudet

8-1

PENDING
20:37 CET
United Ryminae
TIKI TALK

5-2

FINAL
19:22 CET
Rakish
HAVU Gaming

2-1

FINAL
20:03 CET
Unlucky Boys HC
Symphony

4-0

FINAL
20:02 CET
Fysical
Bizarre

4-3

FINAL OT
20:02 CET
Alliance HT
Butterfly Effect

8-1

FINAL
19:03 CET
Riven Johdolla
Angry Cats

1-8

FINAL
19:59 CET
HC Wildcard
AfroDunk

3-2

FINAL
19:02 CET
Kesaloma
Steely Blades

0-7

FINAL
19:01 CET
Northern Ascendancy
AWAY 19 October, 2019 HOME
Nordic Stars

2-1

FINAL OT
19:00 CET
HC SKULL TOWN
HC SKULL TOWN

2-1

FINAL OT
19:29 CET
Nordic Stars
AWAY 20 October, 2019 HOME
Miracle

5-0

FINAL
23:59 CET
Oulunsalon Pallo
Oton Letkutemppu

5-3

FINAL
16:28 CET
Black Panther Party
Black Panther Party

2-1

FINAL OT
16:53 CET
Oton Letkutemppu
Oulunsalon Pallo

0-5

FINAL
23:59 CET
Miracle
The Black Jacks

0-6

FINAL
19:31 CET
FILADELPHIA
TIKI TALK

10-1

FINAL
19:55 CET
Kesaloma
Pata Hellalla

4-3

FINAL OT
18:38 CET
Fysical
Mustangs

2-8

FINAL
18:32 CET
Black Horse
Fat Burritos

1-14

FINAL
19:04 CET
Synergy Hockey
Nightmare

2-1

FINAL
19:46 CET
Rakish
Jortikan Tossut

0-2

FINAL
19:41 CET
Raccoon Rampage
Kouvola Screaming Eagles

2-3

FINAL OT
18:37 CET
HC SKULL TOWN
AfroDunk

0-7

FINAL
19:56 CET
Northern Ascendancy
BR Oilers

3-2

FINAL OT
18:35 CET
Silver Sword Griffins
Steely Blades

2-3

FINAL OT
19:34 CET
Uudenmaan Oilers
Nordic Nosebleed

1-4

FINAL
18:29 CET
The Syndicate
Kaukosen Luistin

3-4

FINAL
18:26 CET
Cannonieris
Roots

9-0

FINAL
18:31 CET
5th Line Heroes
United Ryminae

0-1

FINAL
18:59 CET
HC Wildcard
TanssiiTuhtienKansa

2-5

FINAL
18:56 CET
Cheers Hockey
Elamam Kiekko

1-2

FINAL OT
17:45 CET
Oton Letkutemppu
Black Panther Party

1-4

FINAL
18:44 CET
Elamam Kiekko
HAVU Gaming

10-0

FINAL
20:30 CET
Alliance HT
Virtual Horizons eSports

1-0

FINAL
18:26 CET
Freddie Mercury Institute
Checkmate

4-3

FINAL OT
18:29 CET
Nordic Stars
HC Wildcard

2-1

FINAL OT
18:31 CET
United Ryminae
Cannonieris

4-1

FINAL
18:56 CET
Kaukosen Luistin
Northern Ascendancy

10-2

FINAL
20:25 CET
AfroDunk
Fysical

0-2

PENDING
19:03 CET
Pata Hellalla
Freddie Mercury Institute

3-1

FINAL
18:56 CET
Virtual Horizons eSports
Alliance HT

1-9

FINAL
21:00 CET
HAVU Gaming
Uudenmaan Oilers

1-10

FINAL
20:05 CET
Steely Blades
Shooting Stars

2-0

FINAL
18:57 CET
Synergy Hockey
Black Horse

12-0

FINAL
19:01 CET
Mustangs
Cheers Hockey

5-4

FINAL OT
18:29 CET
TanssiiTuhtienKansa
FILADELPHIA

7-0

FINAL
20:01 CET
The Black Jacks
Oton Letkutemppu

1-0

FINAL OT
18:14 CET
Elamam Kiekko
The Syndicate

2-1

FINAL
18:56 CET
Nordic Nosebleed
HC SKULL TOWN

0-1

FINAL
19:05 CET
Kouvola Screaming Eagles
Synergy Hockey

9-0

FINAL
18:32 CET
Fat Burritos
Silver Sword Griffins

5-2

FINAL
19:04 CET
BR Oilers
5th Line Heroes

0-9

FINAL
18:59 CET
Roots
Rakish

1-2

FINAL
20:13 CET
Nightmare
Raccoon Rampage

12-3

FINAL
20:13 CET
Jortikan Tossut
Nordic Stars

2-4

FINAL
18:59 CET
Checkmate
Kesaloma

2-13

FINAL
20:25 CET
TIKI TALK
Elamam Kiekko

2-4

FINAL
19:10 CET
Black Panther Party
Old Farts

3-6

FINAL
19:30 CET
Riven Johdolla
Silver Sword Griffins

3-7

FINAL
19:30 CET
Fysical
The Syndicate

3-4

FINAL
19:35 CET
HC SKULL TOWN
GHETTO FIREBIRDS

3-0

FINAL
19:23 CET
Cowabunga Hockey
Riven Johdolla

3-2

FINAL OT
20:00 CET
Old Farts
Cowabunga Hockey

7-2

FINAL
19:54 CET
GHETTO FIREBIRDS
Fysical

3-1

FINAL
20:04 CET
Silver Sword Griffins
Cowabunga Hockey

1-6

FINAL
20:24 CET
Sulkavan Sudet
Sulkavan Sudet

1-2

FINAL
20:51 CET
Cowabunga Hockey