AWAY 19 November, 2019 HOME
Team HulluPullo

2-3

FINAL
18:56 CET
Kuutamokiekko
Fat Burritos

2-1

PENDING
20:23 CET
SUNTRIP
SUNTRIP

2-1

FINAL OT
19:43 CET
Fat Burritos
Kuutamokiekko

5-0

FINAL
18:24 CET
Team HulluPullo
Mustangs 20:30 CET Titan HC
Titan HC

1-2

FINAL
20:35 CET
Mustangs
Uudenmaan Oilers

2-5

PENDING
21:28 CET
Fat Burritos
Fat Burritos

3-4

PENDING
20:58 CET
Uudenmaan Oilers
AWAY 20 November, 2019 HOME
Motherfreakerz

0-1

FINAL
20:02 CET
Bauer Rangers GmbH
Oulunsalon Pallo

6-0

PENDING
20:54 CET
HC Kotlin
Seinajoki Noms

3-2

FINAL
20:59 CET
SUNTRIP
TanssiiTuhtienKansa

5-2

FINAL
19:26 CET
Olympia
Made In Russia

0-5

FINAL
19:56 CET
KulmalaHengaus
United Ryminae

3-2

FINAL
20:18 CET
Varissuon Toverit
HC Korobka

8-0

FINAL
19:34 CET
Surte Sisu HC
KulmalaHengaus

3-1

FINAL
19:25 CET
Made In Russia
Fat Burritos

1-0

FINAL OT
21:35 CET
Fire Knights
Uudenmaan Oilers

2-4

FINAL
21:01 CET
Bonusambers
Dompa Poppers

2-3

FINAL
21:41 CET
HC BISONS
SUNTRIP

2-3

FINAL
20:29 CET
Seinajoki Noms
Czechoslovak Legends

1-2

FINAL OT
20:01 CET
ZG ICE Tigers
HC Kotlin

4-5

FINAL
17:06 CET
Oulunsalon Pallo
Varissuon Toverit

4-3

FINAL OT
21:02 CET
United Ryminae
Bauer Rangers GmbH

4-3

FINAL
20:32 CET
Motherfreakerz
Surte Sisu HC

2-5

FINAL
20:10 CET
HC Korobka
Olympia

3-0

FINAL
19:55 CET
TanssiiTuhtienKansa
Eliel Kings

2-1

FINAL
20:16 CET
MAD Knogmackers HC
ZG ICE Tigers

2-5

FINAL
20:43 CET
Czechoslovak Legends
MAD Knogmackers HC

2-3

FINAL
20:46 CET
Eliel Kings
Detroit Big Hinks

1-2

FINAL OT
20:57 CET
Augsburg Panther
Bonusambers

5-2

FINAL
20:25 CET
Uudenmaan Oilers
Fire Knights

4-2

FINAL
20:52 CET
Fat Burritos
Augsburg Panther

6-3

FINAL
20:26 CET
Detroit Big Hinks
AWAY 21 November, 2019 HOME
Varissuon Toverit

4-3

FINAL
20:38 CET
Titan HC
Titan HC

5-4

FINAL OT
22:13 CET
Varissuon Toverit
HC BISONS

6-5

FINAL OT
12:45 CET
Dompa Poppers
AWAY 22 November, 2019 HOME
Titan HC

4-2

FINAL
19:33 CET
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

3-2

FINAL
20:06 CET
Titan HC
AWAY 23 November, 2019 HOME
Fire Knights

3-4

FINAL OT
19:51 CET
Bonusambers
Bonusambers

6-3

FINAL
20:26 CET
Fire Knights
AWAY 24 November, 2019 HOME
ZG ICE Tigers

0-4

FINAL
14:59 CET
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

4-0

FINAL
14:28 CET
ZG ICE Tigers
Varissuon Toverit

3-5

FINAL
19:28 CET
Detroit Big Hinks
Detroit Big Hinks

3-4

FINAL
18:55 CET
Varissuon Toverit
Eliel Kings

0-1

FINAL
19:24 CET
KulmalaHengaus
HC Kotlin 20:00 CET Made In Russia
Russian Lightning

2-1

FINAL
19:33 CET
HC Korobka
Kuutamokiekko

5-1

FINAL
19:25 CET
Surte Sisu HC
Dompa Poppers

1-2

FINAL OT
19:32 CET
Seinajoki Noms
Titan HC

3-4

FINAL OT
19:21 CET
TanssiiTuhtienKansa
Uudenmaan Oilers

2-7

PENDING
19:30 CET
HC BISONS
The Mighty Skunks

1-2

FINAL
20:12 CET
United Ryminae
MAD Knogmackers HC

3-1

FINAL
17:58 CET
Czechoslovak Legends
Surte Sisu HC

2-8

FINAL
19:57 CET
Kuutamokiekko
Made In Russia 20:30 CET HC Kotlin
KulmalaHengaus

2-3

FINAL
19:57 CET
Eliel Kings
United Ryminae

3-2

FINAL
19:44 CET
The Mighty Skunks
TanssiiTuhtienKansa

5-2

FINAL
19:50 CET
Titan HC
HC Korobka

3-5

FINAL
20:07 CET
Russian Lightning
HC BISONS

2-5

PENDING
20:07 CET
Uudenmaan Oilers
Czechoslovak Legends

1-3

FINAL
18:32 CET
MAD Knogmackers HC
Seinajoki Noms

3-2

FINAL
20:04 CET
Dompa Poppers
Augsburg Panther

6-3

FINAL
20:32 CET
Mustangs
Bauer Rangers GmbH

2-1

FINAL
20:42 CET
EIS Force Hockey
Mustangs

1-6

FINAL
20:59 CET
Augsburg Panther
EIS Force Hockey

3-2

FINAL
21:15 CET
Bauer Rangers GmbH
EIS Force Hockey

4-3

FINAL OT
22:09 CET
Russian Lightning
Russian Lightning

3-5

FINAL
22:41 CET
EIS Force Hockey
AWAY 25 November, 2019 HOME
Team HulluPullo

5-1

PENDING
21:18 CET
Motherfreakerz
Mustangs

6-3

FINAL
19:32 CET
Varissuon Toverit
Augsburg Panther

2-1

FINAL
20:24 CET
United Ryminae
Varissuon Toverit

1-5

FINAL
20:16 CET
Mustangs
United Ryminae

4-0

FINAL
19:55 CET
Augsburg Panther
Motherfreakerz

3-2

FINAL OT
21:52 CET
Team HulluPullo
AWAY 26 November, 2019 HOME
Eliel Kings

2-3

FINAL
18:31 CET
Czechoslovak Legends
Seinajoki Noms

3-4

FINAL OT
18:29 CET
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

1-3

FINAL
18:58 CET
Seinajoki Noms
Czechoslovak Legends

2-3

FINAL OT
19:09 CET
Eliel Kings
Varissuon Toverit

3-6

FINAL
19:28 CET
The Mighty Skunks
Olympia

3-2

FINAL
19:27 CET
Titan HC
The Mighty Skunks

6-0

FINAL
19:54 CET
Varissuon Toverit
Titan HC

3-4

FINAL OT
20:10 CET
Olympia
Olympia

3-1

FINAL
21:28 CET
Mustangs
Mustangs

2-3

FINAL
22:04 CET
Olympia
AWAY 27 November, 2019 HOME
KulmalaHengaus

3-0

PENDING
20:35 CET
HC Kotlin
HC Kotlin

2-4

PENDING
20:00 CET
KulmalaHengaus
Kuutamokiekko

5-0

FINAL
18:53 CET
Motherfreakerz
The Mighty Skunks

3-4

FINAL OT
19:39 CET
Detroit Big Hinks
Oulunsalon Pallo

2-7

FINAL
16:18 CET
MAD Knogmackers HC
HC BISONS

4-3

FINAL OT
20:55 CET
Fire Knights
Surte Sisu HC

1-4

FINAL
19:59 CET
Russian Lightning
Detroit Big Hinks

2-3

FINAL
19:08 CET
The Mighty Skunks
Made In Russia

1-5

FINAL
20:10 CET
ZG ICE Tigers
Motherfreakerz

3-4

FINAL
19:28 CET
Kuutamokiekko
Fire Knights

8-1

FINAL
21:31 CET
HC BISONS
Bonusambers

2-0

FINAL
21:06 CET
Fat Burritos
Russian Lightning

3-1

FINAL
20:28 CET
Surte Sisu HC
ZG ICE Tigers

1-2

FINAL
19:41 CET
Made In Russia
MAD Knogmackers HC

3-2

PENDING
16:52 CET
Oulunsalon Pallo
AWAY 28 November, 2019 HOME
SUNTRIP

7-3

PENDING
19:38 CET
Dompa Poppers
Dompa Poppers

0-3

PENDING
20:10 CET
SUNTRIP
Seinajoki Noms

7-1

PENDING
20:37 CET
Bonusambers
Bonusambers

2-6

FINAL
21:10 CET
Seinajoki Noms
AWAY 1 December, 2019 HOME
HC Kotlin

2-3

PENDING
11:50 CET
Eliel Kings
Eliel Kings

8-3

PENDING
12:11 CET
HC Kotlin
Seinajoki Noms

3-2

FINAL OT
21:19 CET
Fat Burritos
Fire Knights

2-8

FINAL
19:29 CET
Seinajoki Noms
Dompa Poppers

4-5

PENDING
19:39 CET
Fat Burritos
Bonusambers

5-1

FINAL
19:46 CET
HC BISONS
United Ryminae

2-3

FINAL OT
19:43 CET
Detroit Big Hinks
Russian Lightning

5-6

FINAL OT
19:41 CET
Kuutamokiekko
ZG ICE Tigers

2-3

FINAL
19:33 CET
KulmalaHengaus
Varissuon Toverit

3-4

FINAL OT
19:42 CET
TanssiiTuhtienKansa
The Mighty Skunks

4-3

FINAL
19:30 CET
Mustangs
Team HulluPullo

3-5

FINAL
20:42 CET
HC Korobka
Uudenmaan Oilers

2-5

PENDING
19:30 CET
SUNTRIP
MAD Knogmackers HC 20:00 CET Made In Russia
Mustangs

4-3

PENDING
20:53 CET
The Mighty Skunks
Detroit Big Hinks

4-3

FINAL
20:16 CET
United Ryminae
KulmalaHengaus

5-3

PENDING
20:07 CET
ZG ICE Tigers
TanssiiTuhtienKansa

5-4

FINAL OT
20:12 CET
Varissuon Toverit
HC Korobka

3-4

PENDING
20:08 CET
Team HulluPullo
HC BISONS

1-4

FINAL
20:21 CET
Bonusambers
Fat Burritos

4-6

FINAL
20:56 CET
Seinajoki Noms
Kuutamokiekko

5-2

FINAL
20:12 CET
Russian Lightning
Made In Russia 20:30 CET MAD Knogmackers HC
Seinajoki Noms

2-3

FINAL
20:02 CET
Fire Knights
SUNTRIP

3-4

FINAL
20:00 CET
Uudenmaan Oilers
Fat Burritos

3-0

PENDING
09:17 CET
Dompa Poppers
Bauer Rangers GmbH

4-1

FINAL
20:33 CET
Surte Sisu HC
Motherfreakerz

3-4

FINAL OT
20:32 CET
EIS Force Hockey
Surte Sisu HC

3-6

FINAL
21:14 CET
Bauer Rangers GmbH
EIS Force Hockey

5-4

FINAL
21:08 CET
Motherfreakerz
EIS Force Hockey

2-3

FINAL OT
21:46 CET
Team HulluPullo
Team HulluPullo

2-5

FINAL
22:18 CET
EIS Force Hockey
AWAY 2 December, 2019 HOME
Oulunsalon Pallo

0-2

FINAL
19:04 CET
Eliel Kings
TanssiiTuhtienKansa

4-2

FINAL
19:30 CET
The Mighty Skunks
Eliel Kings

1-2

FINAL OT
19:35 CET
Oulunsalon Pallo
The Mighty Skunks

2-3

FINAL
19:58 CET
TanssiiTuhtienKansa
Bauer Rangers GmbH

4-2

PENDING
13:57 CET
HC Korobka
TanssiiTuhtienKansa

2-1

FINAL
20:54 CET
Augsburg Panther
HC Korobka

4-2

FINAL
20:41 CET
Bauer Rangers GmbH
Augsburg Panther

0-3

FINAL
20:28 CET
TanssiiTuhtienKansa
Fat Burritos

1-7

FINAL
10:52 CET
Bonusambers
AWAY 3 December, 2019 HOME
Czechoslovak Legends

2-4

FINAL
16:40 CET
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

4-3

PENDING
17:45 CET
Czechoslovak Legends
AWAY 4 December, 2019 HOME
Dompa Poppers

3-4

FINAL
18:55 CET
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

3-1

PENDING
18:24 CET
Dompa Poppers
Made In Russia 20:00 CET Czechoslovak Legends
SUNTRIP

6-0

PENDING
20:44 CET
Fire Knights
HC Kotlin

5-4

PENDING
16:59 CET
ZG ICE Tigers
Olympia

13-1

PENDING
20:28 CET
Varissuon Toverit
Surte Sisu HC

3-1

PENDING
19:40 CET
Team HulluPullo
Mustangs

3-4

PENDING
21:33 CET
United Ryminae
EIS Force Hockey 20:00 CET Kuutamokiekko
HC Korobka

5-6

FINAL OT
19:50 CET
Motherfreakerz
HC BISONS

2-9

PENDING
20:40 CET
Fat Burritos
KulmalaHengaus

5-2

FINAL
19:37 CET
MAD Knogmackers HC
ZG ICE Tigers

1-4

PENDING
11:57 CET
HC Kotlin
Czechoslovak Legends 20:30 CET Made In Russia
Team HulluPullo

6-2

FINAL
20:09 CET
Surte Sisu HC
Varissuon Toverit

3-9

FINAL
19:51 CET
Olympia
United Ryminae

3-2

FINAL
21:11 CET
Mustangs
Motherfreakerz

10-1

FINAL
20:29 CET
HC Korobka
Fire Knights

0-9

PENDING
21:19 CET
SUNTRIP
Fat Burritos

6-2

PENDING
20:05 CET
HC BISONS
MAD Knogmackers HC

3-4

FINAL OT
20:13 CET
KulmalaHengaus
Kuutamokiekko 20:30 CET EIS Force Hockey
Russian Lightning

0-4

FINAL
20:37 CET
Bauer Rangers GmbH
EIS Force Hockey

7-6

PENDING
20:31 CET
HC Korobka
Bauer Rangers GmbH

1-2

FINAL
21:04 CET
Russian Lightning
HC Korobka

3-5

PENDING
21:06 CET
EIS Force Hockey
AWAY 8 December, 2019 HOME
United Ryminae

2-1

FINAL OT
19:38 CET
TanssiiTuhtienKansa
Eliel Kings

5-1

PENDING
19:33 CET
ZG ICE Tigers
Titan HC

1-6

PENDING
19:34 CET
Detroit Big Hinks
The Mighty Skunks

3-1

PENDING
19:27 CET
Olympia
MAD Knogmackers HC 20:00 CET HC Kotlin
Czechoslovak Legends 20:00 CET KulmalaHengaus
Fire Knights

3-5

PENDING
19:29 CET
Dompa Poppers
Oulunsalon Pallo 20:00 CET Made In Russia
HC BISONS

1-2

FINAL OT
20:10 CET
Seinajoki Noms
Team HulluPullo

5-1

FINAL
20:24 CET
Russian Lightning
Motherfreakerz

2-1

PENDING
19:48 CET
Surte Sisu HC
Bonusambers

4-5

PENDING
19:40 CET
SUNTRIP
TanssiiTuhtienKansa

4-5

FINAL OT
20:18 CET
United Ryminae
Made In Russia 20:30 CET Oulunsalon Pallo
ZG ICE Tigers

1-3

PENDING
20:06 CET
Eliel Kings
HC Kotlin 20:30 CET MAD Knogmackers HC
KulmalaHengaus 20:30 CET Czechoslovak Legends
Olympia

1-2

PENDING
20:18 CET
The Mighty Skunks
SUNTRIP

3-4

PENDING
20:17 CET
Bonusambers
Seinajoki Noms

4-2

FINAL
20:40 CET
HC BISONS
Surte Sisu HC

2-3

PENDING
20:30 CET
Motherfreakerz
Dompa Poppers

2-1

PENDING
20:01 CET
Fire Knights
Russian Lightning

1-3

FINAL
19:56 CET
Team HulluPullo
Detroit Big Hinks

2-4

PENDING
20:07 CET
Titan HC
Dompa Poppers

4-6

PENDING
20:51 CET
Bonusambers
Augsburg Panther

2-1

PENDING
23:01 CET
Olympia
Mustangs

2-3

FINAL OT
20:40 CET
Detroit Big Hinks
Kuutamokiekko

2-1

PENDING
18:31 CET
Bauer Rangers GmbH
Detroit Big Hinks 21:30 CET Mustangs
Bonusambers

5-1

PENDING
21:25 CET
Dompa Poppers
Bauer Rangers GmbH

3-4

PENDING
19:12 CET
Kuutamokiekko
Olympia

2-3

PENDING
21:12 CET
Augsburg Panther
Surte Sisu HC

1-9

PENDING
21:36 CET
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

4-3

PENDING
22:27 CET
Surte Sisu HC
AWAY 9 December, 2019 HOME
Titan HC 20:00 CET Augsburg Panther
Augsburg Panther 20:30 CET Titan HC
AWAY 10 December, 2019 HOME
The Mighty Skunks 20:30 CET Augsburg Panther
Augsburg Panther 21:00 CET The Mighty Skunks
AWAY 11 December, 2019 HOME
Made In Russia 20:00 CET Eliel Kings
Russian Lightning 20:00 CET Motherfreakerz
HC Korobka 20:00 CET Kuutamokiekko
KulmalaHengaus 20:00 CET Oulunsalon Pallo
HC Kotlin 20:00 CET Czechoslovak Legends
ZG ICE Tigers 20:00 CET MAD Knogmackers HC
Bauer Rangers GmbH 20:00 CET Team HulluPullo
Augsburg Panther 20:00 CET Varissuon Toverit
Olympia 20:00 CET United Ryminae
TanssiiTuhtienKansa 20:00 CET Detroit Big Hinks
Uudenmaan Oilers 20:00 CET Fire Knights
SUNTRIP 20:00 CET HC BISONS
HC BISONS 20:30 CET SUNTRIP
Czechoslovak Legends 20:30 CET HC Kotlin
Oulunsalon Pallo 20:30 CET KulmalaHengaus
Eliel Kings 20:30 CET Made In Russia
Varissuon Toverit 20:30 CET Augsburg Panther
Motherfreakerz 20:30 CET Russian Lightning
United Ryminae 20:30 CET Olympia
Team HulluPullo 20:30 CET Bauer Rangers GmbH
Fire Knights 20:30 CET Uudenmaan Oilers
MAD Knogmackers HC 20:30 CET ZG ICE Tigers
Kuutamokiekko 20:30 CET HC Korobka
Detroit Big Hinks 20:30 CET TanssiiTuhtienKansa
AWAY 15 December, 2019 HOME
Mustangs 20:00 CET TanssiiTuhtienKansa
United Ryminae 20:00 CET Titan HC
Detroit Big Hinks 20:00 CET Olympia
Olympia 20:30 CET Detroit Big Hinks
Titan HC 20:30 CET United Ryminae
TanssiiTuhtienKansa 20:30 CET Mustangs