AWAY Mon, Feb 11 2019 HOME
Alliance HT

6-0

FINAL
19:30 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

1-3

FINAL
20:00 CEST
Alliance HT
EASHL Russian

0-6

FINAL
19:30 CEST
Severstal
Severstal

7-4

FINAL
20:00 CEST
EASHL Russian
XK CEBEP

4-2

FINAL
19:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM

1-3

FINAL
20:00 CEST
XK CEBEP
Long Way

1-3

FINAL
19:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

7-1

FINAL
20:00 CEST
Long Way
HC BISONS

1-2

FINAL
19:30 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva

4-3

FINAL
20:00 CEST
HC BISONS
SOVIET MONSTARS

0-10

FINAL
19:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

5-1

FINAL
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
HC ORBITA

5-1

FINAL
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

3-4

FINAL
20:00 CEST
HC ORBITA
XK BATA

6-3

FINAL
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

5-3

FINAL
20:00 CEST
XK BATA
HC Rhinos

6-5

FINAL
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

6-1

FINAL
20:00 CEST
HC Rhinos
Nearbird Fighters

10-2

FINAL
19:30 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS

1-16

FINAL
20:00 CEST
Nearbird Fighters
Russian Lightning

2-5

FINAL
20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

3-1

FINAL
20:30 CEST
Russian Lightning
AWAY Tue, Feb 12 2019 HOME
XK BATA

3-4

FINAL OT
18:00 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

3-0

FINAL
18:30 CEST
XK BATA
HC CORSAIR

2-3

FINAL OT
19:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

3-5

FINAL
20:00 CEST
HC CORSAIR
ALARUSSE

10-0

FINAL
19:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

1-3

FINAL
20:00 CEST
ALARUSSE
SKA from Neva

5-6

FINAL OT
19:30 CEST
XK BATA
XK BATA

7-2

FINAL
20:00 CEST
SKA from Neva
Severstal

5-2

FINAL
19:30 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

1-3

FINAL
20:00 CEST
Severstal
Night hunters

3-4

FINAL
19:30 CEST
SOVIET MONSTARS
SOVIET MONSTARS

4-0

FINAL
20:00 CEST
Night hunters
RED BEAVERS

1-2

FINAL
19:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

3-0

FINAL
20:00 CEST
RED BEAVERS
Long Way

2-4

FINAL
19:30 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

7-2

FINAL
20:00 CEST
Long Way
RUSSIAN ROCKETS DTM

0-5

FINAL
19:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

2-0

FINAL
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
AWAY Wed, Feb 13 2019 HOME
Night hunters

2-4

FINAL
19:30 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

2-4

PENDING
20:00 CEST
Night hunters
Rusty Bulls

6-0

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

0-2

FINAL
20:00 CEST
Rusty Bulls
HT Sea Devils

2-1

FINAL OT
20:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

5-3

FINAL
20:30 CEST
HT Sea Devils
AWAY Thu, Feb 14 2019 HOME
EASHL Russian

2-1

FINAL
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

0-4

FINAL
20:00 CEST
EASHL Russian
HC Dinamo

1-7

FINAL
19:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM

4-5

FINAL OT
20:00 CEST
HC Dinamo
HC BISONS

1-2

FINAL
19:30 CEST
Long Way
Long Way

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
HC BISONS
SOVIET MONSTARS

3-4

FINAL OT
19:30 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS

6-4

FINAL
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
HC Rhinos

3-1

FINAL
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

0-1

PENDING
20:00 CEST
HC Rhinos
HC ORBITA

7-2

FINAL
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
HC ORBITA
Nearbird Fighters

1-0

FINAL
19:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

0-3

FINAL
20:00 CEST
Nearbird Fighters
Alliance HT

3-2

FINAL OT
19:30 CEST
Severstal
Severstal

0-1

FINAL
20:00 CEST
Alliance HT
HC Virtuoso

6-0

FINAL
20:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-12

FINAL
20:30 CEST
HC Virtuoso
Russian Lightning

4-2

FINAL
20:30 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva

1-2

FINAL OT
21:00 CEST
Russian Lightning
AWAY Sun, Feb 17 2019 HOME
XK CEBEP

0-3

FINAL
19:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

3-0

FINAL
20:00 CEST
XK CEBEP
AWAY Mon, Feb 18 2019 HOME
RUSSIAN ROCKETS DTM

0-3

PENDING
19:30 CEST
Long Way
Long Way

0-2

FINAL
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RED BEAVERS

2-0

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

1-4

FINAL
20:00 CEST
RED BEAVERS
Severstal

5-2

FINAL
19:30 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

4-2

FINAL
20:00 CEST
Severstal
Night hunters

3-5

FINAL
19:30 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

3-2

FINAL
20:00 CEST
Night hunters
ALARUSSE

1-3

FINAL
19:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

1-3

FINAL
20:00 CEST
ALARUSSE
HC BISONS

0-6

FINAL
19:30 CEST
XK BATA
XK BATA

3-2

FINAL OT
20:00 CEST
HC BISONS
HC Dinamo

1-2

FINAL
19:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

1-0

FINAL OT
20:00 CEST
HC Dinamo
SKA from Neva

2-3

FINAL
19:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

4-1

FINAL
20:00 CEST
SKA from Neva
HT Sea Devils

0-7

FINAL
19:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

3-0

FINAL
20:00 CEST
HT Sea Devils
HC CORSAIR

4-3

FINAL OT
19:30 CEST
SOVIET MONSTARS
SOVIET MONSTARS

2-4

FINAL
20:00 CEST
HC CORSAIR
AWAY Tue, Feb 19 2019 HOME
Nearbird Fighters

6-3

FINAL
19:30 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva

0-1

FINAL
20:00 CEST
Nearbird Fighters
EASHL Russian

0-2

FINAL
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

2-1

FINAL
20:00 CEST
EASHL Russian
HC Rhinos

0-3

FINAL
19:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

6-3

FINAL
20:00 CEST
HC Rhinos
HC ORBITA

4-1

FINAL
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

1-6

FINAL
20:00 CEST
HC ORBITA
SOVIET MONSTARS

2-3

FINAL OT
19:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

6-2

PENDING
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
Long Way

0-5

PENDING
19:30 CEST
XK BATA
XK BATA

3-2

FINAL
20:00 CEST
Long Way
XK CEBEP

5-0

FINAL
19:30 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
XK CEBEP
RUSSIAN ROCKETS DTM

4-3

FINAL OT
19:30 CEST
Severstal
Severstal

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
Alliance HT

10-2

FINAL
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

1-5

FINAL
20:00 CEST
Alliance HT
Russian Lightning

8-2

FINAL
20:30 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-9

FINAL
21:00 CEST
Russian Lightning
AWAY Thu, Feb 21 2019 HOME
RED BEAVERS

0-7

FINAL
19:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

7-0

FINAL
20:00 CEST
RED BEAVERS
ALARUSSE

6-0

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

0-10

FINAL
20:00 CEST
ALARUSSE
Rusty Bulls

2-3

PENDING
19:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-1

FINAL OT
20:00 CEST
Rusty Bulls
SKA from Neva

2-3

FINAL OT
19:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

3-2

FINAL OT
20:00 CEST
SKA from Neva
Long Way

1-2

FINAL
19:30 CEST
Severstal
Severstal

2-1

FINAL
20:00 CEST
Long Way
HC CORSAIR

3-2

FINAL
19:30 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

4-2

FINAL
20:00 CEST
HC CORSAIR
HT Sea Devils

0-1

PENDING
19:30 CEST
SOVIET MONSTARS
SOVIET MONSTARS

5-4

PENDING
20:00 CEST
HT Sea Devils
XK BATA

2-3

FINAL
19:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

1-2

FINAL
20:00 CEST
XK BATA
HC BISONS

0-2

FINAL
19:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

2-4

FINAL
20:00 CEST
HC BISONS
HC Virtuoso

5-3

FINAL
19:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

5-3

FINAL
20:00 CEST
HC Virtuoso
AWAY Sun, Feb 24 2019 HOME
Severstal

1-7

FINAL
19:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

2-4

FINAL
20:00 CEST
Severstal
AWAY Mon, Feb 25 2019 HOME
RUSSIAN ROCKETS DTM

1-3

FINAL
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

2-0

FINAL
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC Dinamo

0-1

FINAL
19:30 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS

3-5

FINAL
20:00 CEST
HC Dinamo
HC ORBITA

5-3

FINAL
19:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

4-1

FINAL
20:00 CEST
HC ORBITA
SOVIET MONSTARS

3-1

FINAL
19:30 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva

2-7

FINAL
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
XK CEBEP

0-8

FINAL
19:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

5-2

FINAL
20:00 CEST
XK CEBEP
HC Rhinos

2-4

PENDING
19:30 CEST
XK BATA
XK BATA

3-0

PENDING
20:00 CEST
HC Rhinos
EASHL Russian

2-1

FINAL OT
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

3-4

FINAL
20:00 CEST
EASHL Russian
Nearbird Fighters

3-1

FINAL
19:30 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-4

FINAL
20:00 CEST
Nearbird Fighters
Rusty Bulls

2-0

FINAL
19:30 CEST
XK BATA
XK BATA

2-1

FINAL
20:00 CEST
Rusty Bulls
Alliance HT

5-2

FINAL
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

3-9

FINAL
20:00 CEST
Alliance HT
Russian Lightning

2-3

FINAL OT
19:30 CEST
Long Way
Rusty Bulls

0-3

FINAL
21:00 CEST
Alliance HT
Alliance HT

3-1

FINAL
21:30 CEST
Rusty Bulls
AWAY Tue, Feb 26 2019 HOME
HT Sea Devils

1-2

FINAL
19:30 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
HT Sea Devils
HC BISONS

3-7

FINAL
19:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

8-0

FINAL
20:00 CEST
HC BISONS
SKA from Neva

4-0

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

1-3

FINAL
20:00 CEST
SKA from Neva
HC Virtuoso

2-0

FINAL
19:30 CEST
SOVIET MONSTARS
SOVIET MONSTARS

1-8

FINAL
20:00 CEST
HC Virtuoso
Night hunters

1-7

FINAL
19:30 CEST
Severstal
Severstal

3-1

FINAL
20:00 CEST
Night hunters
RED BEAVERS

4-3

FINAL
19:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-1

FINAL
20:00 CEST
RED BEAVERS
Russian Lightning

3-1

FINAL
19:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

2-7

FINAL
20:00 CEST
Russian Lightning
HC CORSAIR

1-3

FINAL
19:30 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

4-0

FINAL
20:00 CEST
HC CORSAIR
XK BATA

5-4

FINAL
19:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

2-1

FINAL
20:00 CEST
XK BATA
Rusty Bulls

2-0

FINAL
19:30 CEST
Long Way
Long Way

1-3

FINAL
20:00 CEST
Rusty Bulls
ALARUSSE

2-5

FINAL
19:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

4-1

FINAL
20:00 CEST
ALARUSSE
Long Way

5-4

FINAL OT
20:00 CEST
Russian Lightning
AWAY Wed, Feb 27 2019 HOME
Long Way

3-1

FINAL
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

2-3

FINAL
20:00 CEST
Long Way
AWAY Thu, Feb 28 2019 HOME
SOVIET MONSTARS

3-8

FINAL
19:30 CEST
HC BISONS
HC BISONS

2-3

PENDING
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
Severstal

4-3

FINAL OT
19:30 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS

3-6

FINAL
20:00 CEST
Severstal
XK CEBEP

1-5

FINAL
19:30 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva

1-2

FINAL
20:00 CEST
XK CEBEP
HC ORBITA

4-1

FINAL
19:30 CEST
XK BATA
XK BATA

2-4

FINAL
20:00 CEST
HC ORBITA
Nearbird Fighters

3-0

FINAL
19:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

1-0

FINAL
20:00 CEST
Nearbird Fighters
HC Dinamo

2-1

FINAL OT
19:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

6-1

FINAL
20:00 CEST
HC Dinamo
Long Way

2-3

FINAL
19:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

4-1

FINAL
20:00 CEST
Long Way
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-1

FINAL
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

3-5

FINAL
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
Rusty Bulls

3-4

FINAL OT
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

2-9

FINAL
20:00 CEST
Rusty Bulls
Alliance HT

9-1

PENDING
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

0-8

FINAL
20:00 CEST
Alliance HT
EASHL Russian

4-5

FINAL OT
19:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

4-1

FINAL
20:00 CEST
EASHL Russian
HC Virtuoso

8-4

FINAL
20:00 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

3-4

FINAL OT
22:00 CEST
HC Virtuoso
AWAY Mon, Mar 4 2019 HOME
ALARUSSE

3-2

FINAL OT
19:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-4

FINAL
20:00 CEST
ALARUSSE
HC BISONS

0-1

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

1-2

PENDING
20:00 CEST
HC BISONS
XK BATA

9-3

PENDING
19:30 CEST
SOVIET MONSTARS
SOVIET MONSTARS

3-4

PENDING
20:00 CEST
XK BATA
HC Virtuoso

3-0

FINAL
19:30 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

2-3

FINAL
20:00 CEST
HC Virtuoso
HC Rhinos

1-6

PENDING
19:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

3-2

PENDING
20:00 CEST
HC Rhinos
HT Sea Devils

3-5

PENDING
19:30 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

7-2

PENDING
20:00 CEST
HT Sea Devils
HC CORSAIR

0-3

PENDING
19:30 CEST
Severstal
Severstal

1-3

FINAL
20:00 CEST
HC CORSAIR
RED BEAVERS

0-5

PENDING
19:30 CEST
Rusty Bulls
SKA from Neva

2-3

FINAL
19:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

8-0

FINAL
20:00 CEST
SKA from Neva
Russian Lightning

1-0

FINAL OT
19:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

1-2

PENDING
20:00 CEST
Russian Lightning
AWAY Tue, Mar 5 2019 HOME
EASHL Russian

2-3

FINAL OT
19:30 CEST
XK BATA
XK BATA

2-1

FINAL
20:00 CEST
EASHL Russian
HC Dinamo

4-5

FINAL OT
19:30 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva

1-2

PENDING
20:00 CEST
HC Dinamo
Night hunters

2-1

FINAL OT
19:30 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS

1-4

PENDING
20:00 CEST
Night hunters
XK CEBEP

5-2

PENDING
19:30 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-3

PENDING
20:00 CEST
XK CEBEP
RUSSIAN ROCKETS DTM

6-1

PENDING
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

0-9

PENDING
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
Severstal

2-3

FINAL
19:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

5-2

FINAL
20:00 CEST
Severstal
HC ORBITA

3-1

PENDING
19:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

1-6

PENDING
20:00 CEST
HC ORBITA
Nearbird Fighters

2-1

FINAL OT
19:30 CEST
Long Way
Long Way

2-8

PENDING
20:00 CEST
Nearbird Fighters
Rusty Bulls

4-0

FINAL
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

2-0

FINAL
20:00 CEST
Rusty Bulls
Alliance HT

0-2

FINAL
19:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

1-4

FINAL
20:00 CEST
Alliance HT
SOVIET MONSTARS

2-1

PENDING
19:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

3-1

PENDING
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
AWAY Wed, Mar 6 2019 HOME
Rusty Bulls

6-4

FINAL
19:30 CEST
RED BEAVERS
ALARUSSE

4-0

FINAL
20:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

2-4

FINAL
21:00 CEST
ALARUSSE
AWAY Thu, Mar 7 2019 HOME
HT Sea Devils

0-7

PENDING
19:30 CEST
Severstal
Severstal

3-0

PENDING
20:00 CEST
HT Sea Devils
SKA from Neva

2-1

PENDING
19:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM

5-1

PENDING
20:00 CEST
SKA from Neva
HC Virtuoso

4-3

FINAL
19:30 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

1-4

FINAL
20:00 CEST
HC Virtuoso
XK BATA

6-2

FINAL
19:30 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

2-6

FINAL
20:00 CEST
XK BATA
HC CORSAIR

4-2

FINAL
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

0-4

FINAL
20:00 CEST
HC CORSAIR
Russian Lightning

1-2

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
Russian Lightning
HC Rhinos

3-1

FINAL
19:30 CEST
SOVIET MONSTARS
SOVIET MONSTARS

3-1

PENDING
20:00 CEST
HC Rhinos
Nearbird Fighters

1-2

PENDING
19:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

1-3

PENDING
20:00 CEST
Nearbird Fighters
HC BISONS

3-4

PENDING
19:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

5-1

PENDING
20:00 CEST
HC BISONS
AWAY Mon, Mar 11 2019 HOME
RUSSIAN ROCKETS DTM

1-2

PENDING
19:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

5-0

PENDING
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC Dinamo

4-1

PENDING
19:30 CEST
HC BISONS
HC BISONS

2-3

PENDING
20:00 CEST
HC Dinamo
Long Way

2-4

FINAL
19:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

3-0

FINAL
20:00 CEST
Long Way
Severstal

5-2

FINAL
19:30 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva

0-2

FINAL
20:00 CEST
Severstal
Night hunters

1-5

FINAL
19:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

3-2

FINAL
20:00 CEST
Night hunters
XK CEBEP

0-6

PENDING
19:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

3-4

PENDING
20:00 CEST
XK CEBEP
RED BEAVERS

3-7

PENDING
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

7-2

FINAL
20:00 CEST
RED BEAVERS
SOVIET MONSTARS

3-2

PENDING
19:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

3-2

FINAL
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
Rusty Bulls

8-0

PENDING
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

0-5

PENDING
20:00 CEST
Rusty Bulls
Alliance HT

7-2

PENDING
19:30 CEST
XK BATA
XK BATA

0-8

PENDING
20:00 CEST
Alliance HT
EASHL Russian

1-3

FINAL
19:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
EASHL Russian
AWAY Tue, Mar 12 2019 HOME
HT Sea Devils

1-4

PENDING
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

4-0

PENDING
20:00 CEST
HT Sea Devils
HC ORBITA

3-1

PENDING
19:30 CEST
SOVIET MONSTARS
SOVIET MONSTARS

2-3

PENDING
20:00 CEST
HC ORBITA
HC Virtuoso

4-5

FINAL
19:30 CEST
Severstal
Severstal

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
HC Virtuoso
ALARUSSE

6-2

FINAL
19:30 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS

1-6

PENDING
20:00 CEST
ALARUSSE
HC BISONS

1-2

PENDING
19:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM

6-0

PENDING
20:00 CEST
HC BISONS
HC Rhinos

1-4

PENDING
19:30 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

6-4

FINAL
20:00 CEST
HC Rhinos
Long Way

1-2

FINAL
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

4-2

PENDING
20:00 CEST
Long Way
Nearbird Fighters

5-2

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

1-5

FINAL
20:00 CEST
Nearbird Fighters
SKA from Neva

2-3

PENDING
19:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

4-2

PENDING
20:00 CEST
SKA from Neva
Russian Lightning

2-6

FINAL
19:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

3-2

FINAL
20:00 CEST
Russian Lightning
AWAY Wed, Mar 13 2019 HOME
RED BEAVERS

3-2

FINAL OT
19:30 CEST
Long Way
Long Way

1-0

FINAL
20:00 CEST
RED BEAVERS
AWAY Thu, Mar 14 2019 HOME
EASHL Russian

0-3

FINAL
19:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

2-1

FINAL
20:00 CEST
EASHL Russian
SOVIET MONSTARS

3-4

PENDING
19:30 CEST
Long Way
Long Way

2-0

PENDING
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
Severstal

2-1

PENDING
19:30 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-8

PENDING
20:00 CEST
Severstal
Night hunters

2-3

FINAL OT
19:30 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva

2-3

FINAL
20:00 CEST
Night hunters
HC Dinamo

2-4

FINAL
19:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

5-0

FINAL
20:00 CEST
HC Dinamo
RED BEAVERS

2-1

PENDING
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

0-5

PENDING
20:00 CEST
RED BEAVERS
HC CORSAIR

4-1

PENDING
19:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

6-0

FINAL
20:00 CEST
HC CORSAIR
XK CEBEP

0-2

PENDING
19:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

5-3

PENDING
20:00 CEST
XK CEBEP
Rusty Bulls

1-2

FINAL
19:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

2-6

FINAL
20:00 CEST
Rusty Bulls
Alliance HT

9-0

FINAL
19:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

0-10

FINAL
20:00 CEST
Alliance HT
AWAY Mon, Mar 18 2019 HOME
HC Virtuoso

6-1

FINAL
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

5-6

FINAL
20:00 CEST
HC Virtuoso
Russian Lightning

3-2

FINAL
19:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-3

PENDING
20:00 CEST
Russian Lightning
SKA from Neva

1-4

FINAL
19:30 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS

5-0

FINAL
20:00 CEST
SKA from Neva
SOVIET MONSTARS

1-5

PENDING
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

1-3

PENDING
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
HC ORBITA

2-1

FINAL
19:30 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
HC ORBITA
XK BATA

4-5

FINAL OT
19:30 CEST
Severstal
Severstal

6-1

FINAL
20:00 CEST
XK BATA
HT Sea Devils

1-3

PENDING
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

5-1

PENDING
20:00 CEST
HT Sea Devils
HC BISONS

0-3

FINAL
19:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

4-0

PENDING
20:00 CEST
HC BISONS
Nearbird Fighters

2-3

PENDING
19:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

3-1

PENDING
20:00 CEST
Nearbird Fighters
HC Rhinos

3-2

FINAL OT
19:30 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

3-2

FINAL
20:00 CEST
HC Rhinos
ALARUSSE

5-0

FINAL
19:30 CEST
Long Way
Long Way

1-4

FINAL
20:00 CEST
ALARUSSE
AWAY Tue, Mar 19 2019 HOME
Alliance HT

9-1

FINAL
19:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

0-3

FINAL
20:00 CEST
Alliance HT
HC Dinamo

3-6

FINAL
19:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

2-1

FINAL
20:00 CEST
HC Dinamo
Severstal

4-2

FINAL
19:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

4-3

FINAL
20:00 CEST
Severstal
ALARUSSE

4-1

PENDING
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

1-10

FINAL
20:00 CEST
ALARUSSE
XK CEBEP

2-0

FINAL
19:30 CEST
SOVIET MONSTARS
SOVIET MONSTARS

2-1

FINAL
20:00 CEST
XK CEBEP
Night hunters

2-0

PENDING
19:30 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-0

PENDING
20:00 CEST
Night hunters
Long Way

2-0

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

0-2

FINAL
20:00 CEST
Long Way
RED BEAVERS

1-3

FINAL
19:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

3-2

FINAL OT
20:00 CEST
RED BEAVERS
RUSSIAN ROCKETS DTM

4-0

PENDING
19:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

1-0

PENDING
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC CORSAIR

4-5

PENDING
19:30 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva

4-0

FINAL
20:00 CEST
HC CORSAIR
Russian Lightning

2-1

FINAL OT
20:00 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

0-3

FINAL
20:30 CEST
Russian Lightning
AWAY Wed, Mar 20 2019 HOME
RUSSIAN ROCKETS DTM

4-3

PENDING
20:00 CEST
XK BATA
XK BATA

2-1

PENDING
20:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
Rusty Bulls

3-2

FINAL
20:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

1-7

FINAL
21:00 CEST
Rusty Bulls
AWAY Thu, Mar 21 2019 HOME
SOVIET MONSTARS

0-3

FINAL
19:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

10-0

FINAL
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
HC Virtuoso

3-2

FINAL
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

6-3

FINAL
20:00 CEST
HC Virtuoso
HC Rhinos

1-2

PENDING
19:30 CEST
Severstal
Severstal

5-4

PENDING
20:00 CEST
HC Rhinos
Long Way

5-0

PENDING
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

0-5

PENDING
20:00 CEST
Long Way
SKA from Neva

0-4

PENDING
19:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

8-0

FINAL
20:00 CEST
SKA from Neva
XK BATA

3-2

FINAL OT
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

2-1

FINAL
20:00 CEST
XK BATA
EASHL Russian

0-1

FINAL
19:30 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

7-2

FINAL
20:00 CEST
EASHL Russian
HC ORBITA

3-1

FINAL
19:30 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

0-8

FINAL
20:00 CEST
HC ORBITA
HC BISONS

3-2

PENDING
19:30 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS

4-1

PENDING
20:00 CEST
HC BISONS
Nearbird Fighters

8-3

PENDING
19:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-5

PENDING
20:00 CEST
Nearbird Fighters
XK BATA

4-3

FINAL
20:00 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

8-2

FINAL
20:30 CEST
XK BATA
AWAY Mon, Mar 25 2019 HOME
HT Sea Devils

1-3

FINAL
19:30 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva

3-1

PENDING
20:00 CEST
HT Sea Devils
HC Dinamo

7-2

PENDING
19:30 CEST
SOVIET MONSTARS
SOVIET MONSTARS

2-4

FINAL
20:00 CEST
HC Dinamo
RED BEAVERS

0-2

PENDING
19:30 CEST
XK BATA
XK BATA

2-3

PENDING
20:00 CEST
RED BEAVERS
ALARUSSE

5-3

FINAL
19:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

4-5

FINAL OT
20:00 CEST
ALARUSSE
RUSSIAN ROCKETS DTM

1-4

PENDING
19:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

3-1

PENDING
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
Night hunters

2-7

FINAL
19:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

0-2

FINAL
20:00 CEST
Night hunters
Alliance HT

5-0

WALK OVER
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

5-0

WALK OVER
20:00 CEST
Alliance HT
HC CORSAIR

5-1

PENDING
19:30 CEST
HC BISONS
HC BISONS

3-7

PENDING
20:00 CEST
HC CORSAIR
Severstal

1-3

FINAL
19:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

3-0

FINAL
20:00 CEST
Severstal
Rusty Bulls

2-1

FINAL
20:00 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

1-0

FINAL
20:30 CEST
Rusty Bulls
AWAY Tue, Mar 26 2019 HOME
XK CEBEP

0-1

FINAL
19:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

6-2

FINAL
20:00 CEST
XK CEBEP
Nearbird Fighters

3-2

FINAL OT
19:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

2-1

PENDING
20:00 CEST
Nearbird Fighters
XK BATA

1-2

FINAL
19:30 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR

1-3

FINAL
20:00 CEST
XK BATA
HC Rhinos

1-6

FINAL
19:30 CEST
Night hunters
Night hunters

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
HC Rhinos
Russian Lightning

7-1

FINAL
19:30 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
Russian Lightning
HC Virtuoso

4-3

FINAL
19:30 CEST
HT Sea Devils
HT Sea Devils

0-4

FINAL
20:00 CEST
HC Virtuoso
HC BISONS

2-5

PENDING
19:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

7-1

FINAL
20:00 CEST
HC BISONS
SKA from Neva

4-1

PENDING
19:30 CEST
Long Way
Long Way

1-3

FINAL
20:00 CEST
SKA from Neva
EASHL Russian

2-3

FINAL
19:30 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo

5-2

FINAL
20:00 CEST
EASHL Russian
SOVIET MONSTARS

1-2

PENDING
19:30 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM

5-3

PENDING
20:00 CEST
SOVIET MONSTARS
HC ORBITA

4-3

FINAL
19:30 CEST
Severstal
Severstal

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
HC ORBITA
AWAY Thu, Mar 28 2019 HOME
XK CEBEP

0-1

FINAL
19:30 CEST
Long Way
Long Way

2-5

FINAL
20:00 CEST
XK CEBEP
RUSSIAN ROCKETS DTM

5-0

WALK OVER
19:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

0-5

WALK OVER
20:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
SKA from Neva

2-5

PENDING
19:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

3-4

PENDING
20:00 CEST
SKA from Neva
Severstal

5-3

PENDING
19:30 CEST
SOVIET MONSTARS
SOVIET MONSTARS

1-4

PENDING
20:00 CEST
Severstal
HC Dinamo

1-2

FINAL
19:30 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

3-1

FINAL
20:00 CEST
HC Dinamo
HT Sea Devils

2-3

PENDING
19:30 CEST
HC BISONS
HC BISONS 20:00 CEST
HT Sea Devils
ALARUSSE

2-6

PENDING
19:30 CEST
XK BATA
XK BATA

2-3

PENDING
20:00 CEST
ALARUSSE
HC CORSAIR

3-2

FINAL
19:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

2-3

FINAL
20:00 CEST
HC CORSAIR
Night hunters

0-3

FINAL
19:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

6-3

FINAL
20:00 CEST
Night hunters
Alliance HT

2-0

FINAL
19:30 CEST
Long Way
Long Way

1-8

PENDING
20:00 CEST
Alliance HT
RED BEAVERS

4-3

PENDING
19:30 CEST
HC Rhinos
HC Rhinos

2-3

PENDING
20:00 CEST
RED BEAVERS
AWAY Mon, Apr 1 2019 HOME
Long Way

0-9

PENDING
20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

6-0

FINAL
21:00 CEST
Long Way
HC CORSAIR

2-4

PENDING
20:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

5-3

FINAL
21:00 CEST
HC CORSAIR
RED BEAVERS

1-3

PENDING
20:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

3-2

PENDING
21:00 CEST
RED BEAVERS
XK BATA

2-1

FINAL
20:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

3-1

FINAL
21:00 CEST
XK BATA
SKA from Neva

1-0

FINAL
20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

4-0

FINAL
21:00 CEST
SKA from Neva
XK CEBEP

7-4

FINAL
20:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

1-4

FINAL
21:00 CEST
XK CEBEP
HC Dinamo

1-2

PENDING
20:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA

4-3

PENDING
21:00 CEST
HC Dinamo
RUSSIAN ROCKETS DTM

5-4

FINAL
20:30 CEST
Severstal
Severstal

1-2

FINAL OT
21:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
AWAY Tue, Apr 2 2019 HOME
XK CEBEP

4-5

FINAL
20:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

5-1

FINAL
21:00 CEST
XK CEBEP
RUSSIAN ROCKETS DTM

1-2

PENDING
20:30 CEST
Severstal
Severstal

2-1

PENDING
21:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
HC Dinamo 20:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA 21:00 CEST
HC Dinamo
RED BEAVERS

2-5

PENDING
20:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

9-3

PENDING
21:00 CEST
RED BEAVERS
SKA from Neva

2-3

FINAL OT
20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

3-2

FINAL
21:00 CEST
SKA from Neva
XK BATA

1-8

PENDING
20:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

3-2

PENDING
21:00 CEST
XK BATA
HC CORSAIR

0-5

PENDING
20:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

5-0

PENDING
21:00 CEST
HC CORSAIR
Long Way

0-4

PENDING
20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

7-0

FINAL
21:00 CEST
Long Way
AWAY Thu, Apr 4 2019 HOME
RUSSIAN ROCKETS DTM

4-1

PENDING
20:30 CEST
Severstal
Severstal

1-2

PENDING
21:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM 21:30 CEST
Severstal
HC Dinamo 20:30 CEST
HC ORBITA
HC ORBITA 21:00 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo 21:30 CEST
HC ORBITA
XK CEBEP

2-3

FINAL
20:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

2-3

FINAL
21:00 CEST
XK CEBEP
XK CEBEP

0-4

FINAL
21:30 CEST
HC Virtuoso
SKA from Neva

3-5

FINAL
20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE 21:00 CEST
SKA from Neva
SKA from Neva 21:30 CEST
ALARUSSE
XK BATA

1-10

PENDING
20:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning 21:00 CEST
XK BATA
XK BATA 21:30 CEST
Russian Lightning
RED BEAVERS 20:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters 21:00 CEST
RED BEAVERS
RED BEAVERS 21:30 CEST
Nearbird Fighters
HC CORSAIR 20:30 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls 21:00 CEST
HC CORSAIR
HC CORSAIR 21:30 CEST
Rusty Bulls
Long Way 20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT 21:00 CEST
Long Way
Long Way 21:30 CEST
Alliance HT
AWAY Thu, Apr 11 2019 HOME
HC Dinamo

2-6

FINAL
20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

8-0

PENDING
21:00 CEST
HC Dinamo
Rusty Bulls

1-0

FINAL
20:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

3-2

FINAL OT
21:00 CEST
Rusty Bulls
Russian Lightning

0-2

PENDING
20:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

4-1

PENDING
21:00 CEST
Russian Lightning
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-4

PENDING
20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

2-0

PENDING
21:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
AWAY Mon, Apr 15 2019 HOME
RUSSIAN ROCKETS DTM

2-0

PENDING
20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

3-6

PENDING
21:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
Russian Lightning

2-5

PENDING
20:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

1-3

PENDING
21:00 CEST
Russian Lightning
Rusty Bulls

5-6

FINAL
20:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

5-1

FINAL
21:00 CEST
Rusty Bulls
HC Dinamo

1-3

PENDING
20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

7-0

PENDING
21:00 CEST
HC Dinamo
AWAY Tue, Apr 16 2019 HOME
HC Dinamo 20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT 21:00 CEST
HC Dinamo
HC Dinamo 21:30 CEST
Alliance HT
Rusty Bulls

2-1

FINAL
20:30 CEST
HC Virtuoso
HC Virtuoso

2-5

FINAL
21:00 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls

2-1

FINAL
21:30 CEST
HC Virtuoso
Russian Lightning

0-5

PENDING
20:30 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters 21:00 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning 21:30 CEST
Nearbird Fighters
RUSSIAN ROCKETS DTM

1-5

PENDING
20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

2-1

PENDING
21:00 CEST
RUSSIAN ROCKETS DTM
RUSSIAN ROCKETS DTM 21:30 CEST
ALARUSSE
AWAY Mon, Apr 22 2019 HOME
Rusty Bulls

1-4

FINAL
20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

3-0

FINAL
21:00 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls 20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT 21:00 CEST
Rusty Bulls
Nearbird Fighters

0-1

PENDING
20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

2-1

PENDING
21:00 CEST
Nearbird Fighters
Russian Lightning 20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE 21:00 CEST
Russian Lightning
AWAY Tue, Apr 23 2019 HOME
Russian Lightning 20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE 21:00 CEST
Russian Lightning
Rusty Bulls

0-3

FINAL
20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

3-0

FINAL
21:00 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls 20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT 21:00 CEST
Rusty Bulls
Nearbird Fighters

2-1

PENDING
20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

2-1

PENDING
21:00 CEST
Nearbird Fighters
AWAY Thu, Apr 25 2019 HOME
Rusty Bulls 20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT 21:00 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls 21:30 CEST
Alliance HT
Rusty Bulls 20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT 21:00 CEST
Rusty Bulls
Rusty Bulls 21:30 CEST
Alliance HT
Nearbird Fighters

4-2

PENDING
20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE

1-4

PENDING
21:00 CEST
Nearbird Fighters
Nearbird Fighters

1-2

FINAL OT
21:30 CEST
ALARUSSE
Russian Lightning 20:30 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE 21:00 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning 21:30 CEST
ALARUSSE
AWAY Tue, Apr 30 2019 HOME
ALARUSSE

1-4

PENDING
20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

3-0

PENDING
21:00 CEST
ALARUSSE
AWAY Mon, May 6 2019 HOME
ALARUSSE

0-4

PENDING
20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT

6-0

FINAL
21:00 CEST
ALARUSSE
AWAY Tue, May 7 2019 HOME
ALARUSSE 20:30 CEST
Alliance HT
Alliance HT 21:00 CEST
ALARUSSE
ALARUSSE 21:30 CEST
Alliance HT