AWAY Tue, Nov 19 2019 HOME
Fat Burritos

2-1

PENDING
20:00 CEST
SUNTRIP
SUNTRIP

2-1

FINAL OT
20:30 CEST
Fat Burritos
Team HulluPullo

2-3

FINAL
20:00 CEST
Kuutamokiekko
Kuutamokiekko

5-0

FINAL
20:30 CEST
Team HulluPullo
Mustangs

1-2

FINAL OT
20:30 CEST
Titan HC
Titan HC

1-2

FINAL
21:00 CEST
Mustangs
Fat Burritos

3-4

PENDING
21:55 CEST
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

2-5

PENDING
21:15 CEST
Fat Burritos
AWAY Wed, Nov 20 2019 HOME
United Ryminae

3-2

FINAL
20:00 CEST
Varissuon Toverit
Varissuon Toverit

4-3

FINAL OT
20:30 CEST
United Ryminae
TanssiiTuhtienKansa

5-2

FINAL
20:00 CEST
Olympia
Olympia

3-0

FINAL
20:30 CEST
TanssiiTuhtienKansa
Seinajoki Noms

3-2

FINAL
20:00 CEST
SUNTRIP
SUNTRIP

2-3

FINAL
20:30 CEST
Seinajoki Noms
Oulunsalon Pallo

6-0

PENDING
20:00 CEST
HC Kotlin
HC Kotlin

4-5

FINAL
20:30 CEST
Oulunsalon Pallo
HC Korobka

8-0

FINAL
20:00 CEST
Surte Sisu HC
Surte Sisu HC

2-5

FINAL
20:30 CEST
HC Korobka
Motherfreakerz

0-1

FINAL
20:00 CEST
Bauer Rangers GmbH
Bauer Rangers GmbH

4-3

FINAL
20:30 CEST
Motherfreakerz
Dompa Poppers

2-3

FINAL
20:30 CEST
HC BISONS
MAD Knogmackers HC

2-3

FINAL
21:00 CEST
Eliel Kings
Eliel Kings

2-1

FINAL
20:30 CEST
MAD Knogmackers HC
Fire Knights

4-2

FINAL
21:15 CEST
Fat Burritos
Fat Burritos

1-0

FINAL OT
20:30 CEST
Fire Knights
Bonusambers

5-2

FINAL
21:00 CEST
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

2-4

FINAL
20:30 CEST
Bonusambers
Czechoslovak Legends

1-2

FINAL OT
20:30 CEST
ZG ICE Tigers
ZG ICE Tigers

2-5

FINAL
21:00 CEST
Czechoslovak Legends
Detroit Big Hinks

1-2

FINAL OT
21:00 CEST
Augsburg Panther
Augsburg Panther

6-3

FINAL
21:30 CEST
Detroit Big Hinks
AWAY Thu, Nov 21 2019 HOME
Varissuon Toverit

4-3

FINAL
20:10 CEST
Titan HC
Titan HC

5-4

FINAL OT
20:30 CEST
Varissuon Toverit
HC BISONS

6-5

FINAL OT
21:00 CEST
Dompa Poppers
AWAY Fri, Nov 22 2019 HOME
Titan HC

4-2

FINAL
20:15 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

3-2

FINAL
20:45 CEST
Titan HC
AWAY Sat, Nov 23 2019 HOME
Fire Knights

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
Bonusambers
Bonusambers

6-3

FINAL
20:30 CEST
Fire Knights
AWAY Sun, Nov 24 2019 HOME
ZG ICE Tigers

0-4

FINAL
15:00 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

4-0

FINAL
15:30 CEST
ZG ICE Tigers
Varissuon Toverit

3-5

FINAL
19:00 CEST
Detroit Big Hinks
Detroit Big Hinks

3-4

FINAL
19:30 CEST
Varissuon Toverit
The Mighty Skunks

1-2

FINAL
20:00 CEST
United Ryminae
United Ryminae

3-2

FINAL
20:30 CEST
The Mighty Skunks
Kuutamokiekko

5-1

FINAL
20:00 CEST
Surte Sisu HC
Surte Sisu HC

2-8

FINAL
20:30 CEST
Kuutamokiekko
Dompa Poppers

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
Seinajoki Noms
Seinajoki Noms

3-2

FINAL
20:30 CEST
Dompa Poppers
Titan HC

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
TanssiiTuhtienKansa
TanssiiTuhtienKansa

5-2

FINAL
20:30 CEST
Titan HC
MAD Knogmackers HC

3-1

FINAL
20:00 CEST
Czechoslovak Legends
Czechoslovak Legends

1-3

FINAL
20:30 CEST
MAD Knogmackers HC
Uudenmaan Oilers

2-7

PENDING
20:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

2-5

PENDING
20:30 CEST
Uudenmaan Oilers
Russian Lightning

2-1

FINAL
20:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka

3-5

FINAL
20:30 CEST
Russian Lightning
Eliel Kings

0-1

FINAL
20:00 CEST
KulmalaHengaus
KulmalaHengaus

2-3

FINAL
20:30 CEST
Eliel Kings
Augsburg Panther

6-3

FINAL
21:00 CEST
Mustangs
Mustangs

1-6

FINAL
21:30 CEST
Augsburg Panther
Bauer Rangers GmbH

2-1

FINAL
21:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

3-2

FINAL
21:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
EIS Force Hockey

4-3

FINAL OT
22:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

3-5

FINAL
23:00 CEST
EIS Force Hockey
AWAY Mon, Nov 25 2019 HOME
Mustangs

6-3

FINAL
20:00 CEST
Varissuon Toverit
Varissuon Toverit

1-5

FINAL
20:30 CEST
Mustangs
Team HulluPullo

5-1

FINAL
20:00 CEST
Motherfreakerz
Motherfreakerz

3-2

FINAL OT
22:50 CEST
Team HulluPullo
Augsburg Panther

2-1

FINAL
20:30 CEST
United Ryminae
United Ryminae

4-0

FINAL
21:00 CEST
Augsburg Panther
AWAY Tue, Nov 26 2019 HOME
Seinajoki Noms

3-4

FINAL OT
19:00 CEST
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

1-3

FINAL
19:30 CEST
Seinajoki Noms
Eliel Kings

2-3

FINAL
19:00 CEST
Czechoslovak Legends
Czechoslovak Legends

2-3

FINAL OT
19:30 CEST
Eliel Kings
Varissuon Toverit

3-6

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

6-0

FINAL
20:30 CEST
Varissuon Toverit
Olympia

3-2

FINAL
20:00 CEST
Titan HC
Titan HC

3-4

FINAL OT
20:30 CEST
Olympia
Olympia

3-1

FINAL
21:00 CEST
Mustangs
Mustangs

2-3

FINAL
21:30 CEST
Olympia
AWAY Wed, Nov 27 2019 HOME
Kuutamokiekko

5-0

FINAL
19:30 CEST
Motherfreakerz
Motherfreakerz

3-4

FINAL
20:00 CEST
Kuutamokiekko
KulmalaHengaus

3-0

FINAL
19:30 CEST
HC Kotlin
HC Kotlin

2-4

FINAL
19:30 CEST
KulmalaHengaus
Detroit Big Hinks

2-3

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

3-4

FINAL OT
19:45 CEST
Detroit Big Hinks
Surte Sisu HC

1-4

FINAL
20:00 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

3-1

FINAL
20:30 CEST
Surte Sisu HC
HC BISONS

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
Fire Knights
Fire Knights

8-1

FINAL
20:30 CEST
HC BISONS
Oulunsalon Pallo

2-7

FINAL
20:00 CEST
MAD Knogmackers HC
MAD Knogmackers HC

3-2

FINAL OT
20:30 CEST
Oulunsalon Pallo
Bonusambers

2-0

FINAL
20:30 CEST
Fat Burritos
AWAY Thu, Nov 28 2019 HOME
SUNTRIP

7-3

PENDING
20:00 CEST
Dompa Poppers
Dompa Poppers

0-3

PENDING
20:30 CEST
SUNTRIP
Seinajoki Noms

7-1

PENDING
21:00 CEST
Bonusambers
Bonusambers

2-6

FINAL
21:30 CEST
Seinajoki Noms
AWAY Sun, Dec 1 2019 HOME
HC Kotlin

2-3

PENDING
19:00 CEST
Eliel Kings
Eliel Kings

8-3

FINAL
19:30 CEST
HC Kotlin
United Ryminae

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
Detroit Big Hinks
Detroit Big Hinks

4-3

FINAL
20:30 CEST
United Ryminae
Team HulluPullo

5-0

WALK OVER
20:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka

0-5

WALK OVER
20:30 CEST
Team HulluPullo
Fire Knights

2-8

FINAL
20:00 CEST
Seinajoki Noms
Seinajoki Noms

2-3

FINAL
20:30 CEST
Fire Knights
The Mighty Skunks

4-3

FINAL
20:00 CEST
Mustangs
Mustangs

4-3

PENDING
20:30 CEST
The Mighty Skunks
Uudenmaan Oilers

2-5

PENDING
20:00 CEST
SUNTRIP
SUNTRIP

3-4

FINAL
20:30 CEST
Uudenmaan Oilers
Dompa Poppers

4-5

PENDING
20:00 CEST
Fat Burritos
Fat Burritos

3-0

PENDING
20:30 CEST
Dompa Poppers
Seinajoki Noms

3-2

FINAL OT
20:00 CEST
Fat Burritos
Fat Burritos

4-6

FINAL
20:30 CEST
Seinajoki Noms
Bonusambers

5-1

FINAL
20:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-4

FINAL
20:30 CEST
Bonusambers
Varissuon Toverit

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
TanssiiTuhtienKansa
TanssiiTuhtienKansa

5-4

FINAL OT
20:30 CEST
Varissuon Toverit
Russian Lightning

5-6

FINAL OT
20:00 CEST
Kuutamokiekko
Kuutamokiekko

5-2

FINAL
20:30 CEST
Russian Lightning
ZG ICE Tigers

2-3

FINAL
20:00 CEST
KulmalaHengaus
KulmalaHengaus

5-3

PENDING
20:30 CEST
ZG ICE Tigers
Motherfreakerz

3-4

FINAL OT
21:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

5-4

FINAL
21:30 CEST
Motherfreakerz
Bauer Rangers GmbH

4-1

FINAL
21:00 CEST
Surte Sisu HC
Surte Sisu HC

3-6

FINAL
21:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
EIS Force Hockey

2-3

FINAL OT
22:00 CEST
Team HulluPullo
Team HulluPullo

2-5

FINAL
22:30 CEST
EIS Force Hockey
AWAY Mon, Dec 2 2019 HOME
Oulunsalon Pallo

0-2

FINAL
19:30 CEST
Eliel Kings
Eliel Kings

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
Oulunsalon Pallo
TanssiiTuhtienKansa

4-2

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

2-3

FINAL
20:30 CEST
TanssiiTuhtienKansa
HC Korobka

4-2

FINAL
21:00 CEST
Bauer Rangers GmbH
Bauer Rangers GmbH

4-2

PENDING
20:30 CEST
HC Korobka
TanssiiTuhtienKansa

2-1

FINAL
21:00 CEST
Augsburg Panther
Augsburg Panther

0-3

FINAL
21:30 CEST
TanssiiTuhtienKansa
Fat Burritos

1-7

FINAL
22:30 CEST
Bonusambers
AWAY Tue, Dec 3 2019 HOME
Czechoslovak Legends

2-4

FINAL
19:00 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

4-3

PENDING
19:30 CEST
Czechoslovak Legends
AWAY Wed, Dec 4 2019 HOME
KulmalaHengaus

5-2

FINAL
18:30 CEST
MAD Knogmackers HC
MAD Knogmackers HC

3-4

FINAL OT
19:00 CEST
KulmalaHengaus
Dompa Poppers

3-4

FINAL
19:00 CEST
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

3-1

PENDING
19:30 CEST
Dompa Poppers
HC Kotlin

5-4

PENDING
20:00 CEST
ZG ICE Tigers
ZG ICE Tigers

1-4

PENDING
20:30 CEST
HC Kotlin
HC BISONS

2-9

PENDING
20:00 CEST
Fat Burritos
Fat Burritos

6-2

PENDING
20:30 CEST
HC BISONS
Mustangs

3-4

PENDING
20:00 CEST
United Ryminae
United Ryminae

3-2

FINAL
20:30 CEST
Mustangs
HC Korobka

5-6

FINAL OT
20:00 CEST
Motherfreakerz
Motherfreakerz

10-1

FINAL
20:30 CEST
HC Korobka
SUNTRIP

6-0

PENDING
20:00 CEST
Fire Knights
Fire Knights

0-9

PENDING
20:30 CEST
SUNTRIP
Surte Sisu HC

3-1

PENDING
20:00 CEST
Team HulluPullo
Team HulluPullo

6-2

FINAL
20:30 CEST
Surte Sisu HC
Varissuon Toverit

3-9

FINAL
20:30 CEST
Olympia
Russian Lightning

0-4

FINAL
21:00 CEST
Bauer Rangers GmbH
Bauer Rangers GmbH

1-2

FINAL
21:30 CEST
Russian Lightning
HC Korobka

3-5

FINAL
21:30 CEST
EIS Force Hockey
AWAY Fri, Dec 6 2019 HOME
Olympia

13-1

PENDING
21:00 CEST
Varissuon Toverit
AWAY Sun, Dec 8 2019 HOME
Team HulluPullo

5-1

FINAL
20:00 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

1-3

FINAL
20:30 CEST
Team HulluPullo
Motherfreakerz

2-1

FINAL
20:00 CEST
Surte Sisu HC
Surte Sisu HC

2-3

FINAL OT
20:30 CEST
Motherfreakerz
HC BISONS

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
Seinajoki Noms
Seinajoki Noms

4-2

FINAL
20:30 CEST
HC BISONS
Eliel Kings

5-1

FINAL
20:00 CEST
ZG ICE Tigers
ZG ICE Tigers

1-3

PENDING
20:30 CEST
Eliel Kings
Bonusambers

4-5

PENDING
20:00 CEST
SUNTRIP
SUNTRIP

3-4

PENDING
20:30 CEST
Bonusambers
The Mighty Skunks

3-1

FINAL
20:00 CEST
Olympia
Olympia

1-2

PENDING
20:30 CEST
The Mighty Skunks
Fire Knights

3-5

FINAL
20:00 CEST
Dompa Poppers
Dompa Poppers

2-1

FINAL
20:30 CEST
Fire Knights
United Ryminae

2-1

FINAL OT
20:00 CEST
TanssiiTuhtienKansa
TanssiiTuhtienKansa

4-5

FINAL OT
20:30 CEST
United Ryminae
Titan HC

1-6

FINAL
20:00 CEST
Detroit Big Hinks
Detroit Big Hinks

2-4

FINAL
20:30 CEST
Titan HC
Kuutamokiekko

2-1

FINAL
21:00 CEST
Bauer Rangers GmbH
Bauer Rangers GmbH

3-4

FINAL OT
21:30 CEST
Kuutamokiekko
Dompa Poppers

4-6

FINAL
21:00 CEST
Bonusambers
Bonusambers

5-1

FINAL
21:30 CEST
Dompa Poppers
Detroit Big Hinks

4-3

PENDING
21:30 CEST
Mustangs
Mustangs

2-3

FINAL OT
21:00 CEST
Detroit Big Hinks
Augsburg Panther

2-1

PENDING
21:00 CEST
Olympia
Olympia

2-3

FINAL OT
21:30 CEST
Augsburg Panther
EIS Force Hockey

7-6

PENDING
21:00 CEST
HC Korobka
Surte Sisu HC

1-9

FINAL
22:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

4-3

FINAL
22:30 CEST
Surte Sisu HC
AWAY Mon, Dec 9 2019 HOME
Titan HC

5-3

FINAL
20:00 CEST
Augsburg Panther
Augsburg Panther

2-4

FINAL
20:30 CEST
Titan HC
MAD Knogmackers HC

2-0

FINAL
20:30 CEST
HC Kotlin
HC Kotlin

4-6

FINAL
20:30 CEST
MAD Knogmackers HC
AWAY Tue, Dec 10 2019 HOME
SUNTRIP

13-2

PENDING
20:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

0-11

PENDING
20:30 CEST
SUNTRIP
Czechoslovak Legends

7-4

FINAL
20:30 CEST
KulmalaHengaus
KulmalaHengaus

4-0

FINAL
21:00 CEST
Czechoslovak Legends
Bauer Rangers GmbH

2-3

FINAL
21:00 CEST
Team HulluPullo
Team HulluPullo

2-4

FINAL
21:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
EIS Force Hockey

1-12

FINAL
21:00 CEST
Kuutamokiekko
Kuutamokiekko

10-2

FINAL
21:30 CEST
EIS Force Hockey
AWAY Wed, Dec 11 2019 HOME
Russian Lightning

5-2

FINAL
20:00 CEST
Motherfreakerz
Motherfreakerz

2-8

FINAL
20:30 CEST
Russian Lightning
ZG ICE Tigers

2-5

FINAL
20:00 CEST
MAD Knogmackers HC
MAD Knogmackers HC

7-2

FINAL
20:30 CEST
ZG ICE Tigers
Uudenmaan Oilers 20:00 CEST
Fire Knights
Fire Knights

6-5

FINAL OT
20:30 CEST
Uudenmaan Oilers
HC Korobka

1-4

FINAL
20:00 CEST
Kuutamokiekko
Kuutamokiekko

13-4

FINAL
20:30 CEST
HC Korobka
AWAY Thu, Dec 12 2019 HOME
Olympia

4-2

FINAL
20:00 CEST
United Ryminae
United Ryminae

2-4

FINAL
20:30 CEST
Olympia
The Mighty Skunks

1-5

FINAL
20:30 CEST
Augsburg Panther
Augsburg Panther

3-2

FINAL
21:00 CEST
The Mighty Skunks
AWAY Sun, Dec 15 2019 HOME
TanssiiTuhtienKansa

5-6

FINAL OT
16:00 CEST
Detroit Big Hinks
Detroit Big Hinks

5-8

FINAL
16:30 CEST
TanssiiTuhtienKansa
KulmalaHengaus

3-4

FINAL OT
19:00 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

4-2

FINAL
19:30 CEST
KulmalaHengaus
Detroit Big Hinks

2-7

FINAL
20:00 CEST
Olympia
Olympia

7-1

FINAL
20:30 CEST
Detroit Big Hinks
HC Kotlin

5-0

WALK OVER
20:00 CEST
Czechoslovak Legends
Czechoslovak Legends

0-5

WALK OVER
20:30 CEST
HC Kotlin
Mustangs

0-6

FINAL
20:00 CEST
TanssiiTuhtienKansa
TanssiiTuhtienKansa

3-4

FINAL
20:30 CEST
Mustangs
United Ryminae

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
Titan HC
Titan HC

2-1

FINAL
20:30 CEST
United Ryminae
Augsburg Panther

5-0

WALK OVER
21:00 CEST
Varissuon Toverit
Varissuon Toverit

0-5

WALK OVER
21:30 CEST
Augsburg Panther
AWAY Mon, Dec 16 2019 HOME
SUNTRIP

1-2

FINAL
19:30 CEST
Oulunsalon Pallo
AWAY Wed, Dec 18 2019 HOME
KulmalaHengaus

3-2

FINAL
20:00 CEST
Olympia
Olympia

8-1

FINAL
20:30 CEST
KulmalaHengaus
KulmalaHengaus

0-2

PENDING
19:30 CEST
Olympia
Olympia

4-1

FINAL
21:00 CEST
KulmalaHengaus
KulmalaHengaus 21:30 CEST
Olympia
Fat Burritos

3-2

FINAL
20:00 CEST
Kuutamokiekko
Kuutamokiekko

1-3

FINAL
20:30 CEST
Fat Burritos
United Ryminae

4-5

FINAL OT
20:00 CEST
Eliel Kings
Eliel Kings

4-7

FINAL
20:30 CEST
United Ryminae
Bauer Rangers GmbH

1-3

FINAL
20:00 CEST
Seinajoki Noms
Seinajoki Noms

6-2

FINAL
20:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
Oulunsalon Pallo

1-4

FINAL
20:00 CEST
SUNTRIP
Team HulluPullo

1-4

FINAL
20:00 CEST
Bonusambers
Bonusambers

1-3

FINAL
20:30 CEST
Team HulluPullo
Augsburg Panther

6-2

PENDING
20:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

4-5

FINAL
20:30 CEST
Augsburg Panther
AWAY Thu, Dec 19 2019 HOME
SUNTRIP

3-4

FINAL
19:30 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

2-4

FINAL
20:00 CEST
SUNTRIP
SUNTRIP

2-1

FINAL
21:00 CEST
Oulunsalon Pallo
AWAY Sun, Dec 22 2019 HOME
MAD Knogmackers HC

1-2

PENDING
17:00 CEST
TanssiiTuhtienKansa
TanssiiTuhtienKansa

7-0

FINAL
17:30 CEST
MAD Knogmackers HC
MAD Knogmackers HC

1-8

FINAL
18:00 CEST
TanssiiTuhtienKansa
TanssiiTuhtienKansa 18:30 CEST
MAD Knogmackers HC
MAD Knogmackers HC 19:00 CEST
TanssiiTuhtienKansa
Augsburg Panther

2-3

FINAL
20:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

5-2

FINAL
20:30 CEST
Augsburg Panther
Augsburg Panther

1-4

FINAL
21:00 CEST
EIS Force Hockey
Team HulluPullo

5-3

FINAL
20:00 CEST
Bonusambers
Bonusambers

2-4

FINAL
20:30 CEST
Team HulluPullo
Team HulluPullo 21:00 CEST
Bonusambers
Bauer Rangers GmbH

3-4

FINAL
20:00 CEST
Seinajoki Noms
Seinajoki Noms 20:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
Bauer Rangers GmbH 21:00 CEST
Seinajoki Noms
United Ryminae

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
Eliel Kings
Eliel Kings

1-0

FINAL
20:30 CEST
United Ryminae
United Ryminae

2-1

FINAL OT
21:00 CEST
Eliel Kings
Fat Burritos

2-7

FINAL
20:00 CEST
Kuutamokiekko
Kuutamokiekko

4-0

FINAL
20:30 CEST
Fat Burritos
Fat Burritos

2-3

FINAL
21:00 CEST
Kuutamokiekko
AWAY Thu, Jan 2 2020 HOME
SUNTRIP

1-2

FINAL
20:00 CEST
Seinajoki Noms
Seinajoki Noms

0-4

PENDING
20:30 CEST
SUNTRIP
Team HulluPullo

6-7

FINAL OT
20:00 CEST
Kuutamokiekko
Kuutamokiekko

5-2

PENDING
20:30 CEST
Team HulluPullo
AWAY Fri, Jan 3 2020 HOME
Olympia

4-2

FINAL
20:30 CEST
Eliel Kings
Eliel Kings

2-4

FINAL
21:00 CEST
Olympia
Olympia 21:30 CEST
Eliel Kings
AWAY Sun, Jan 5 2020 HOME
SUNTRIP

2-5

FINAL
20:00 CEST
Seinajoki Noms
Seinajoki Noms

4-2

FINAL
20:30 CEST
SUNTRIP
SUNTRIP 21:00 CEST
Seinajoki Noms
Team HulluPullo

2-3

FINAL
20:00 CEST
Kuutamokiekko
Kuutamokiekko 20:30 CEST
Team HulluPullo
Team HulluPullo 21:00 CEST
Kuutamokiekko
Olympia

2-8

FINAL
20:00 CEST
Eliel Kings
Eliel Kings

1-2

FINAL OT
20:30 CEST
Olympia
AWAY Mon, Jan 6 2020 HOME
EIS Force Hockey

2-1

FINAL OT
20:30 CEST
TanssiiTuhtienKansa
TanssiiTuhtienKansa

4-0

PENDING
21:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

2-9

FINAL
21:30 CEST
TanssiiTuhtienKansa
AWAY Tue, Jan 7 2020 HOME
TanssiiTuhtienKansa

3-4

FINAL
21:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

1-4

FINAL
21:30 CEST
TanssiiTuhtienKansa
AWAY Sun, Jan 12 2020 HOME
TanssiiTuhtienKansa

1-3

FINAL
20:00 CEST
Seinajoki Noms
Seinajoki Noms

2-3

FINAL OT
20:30 CEST
TanssiiTuhtienKansa
Olympia

2-1

FINAL OT
20:00 CEST
Kuutamokiekko
Kuutamokiekko

1-2

FINAL OT
20:30 CEST
Olympia
AWAY Wed, Jan 15 2020 HOME
TanssiiTuhtienKansa

4-1

FINAL
20:00 CEST
Seinajoki Noms
Seinajoki Noms

2-1

PENDING
20:30 CEST
TanssiiTuhtienKansa
TanssiiTuhtienKansa

4-1

FINAL
21:00 CEST
Seinajoki Noms
Olympia

5-3

FINAL
20:00 CEST
Kuutamokiekko
Kuutamokiekko 20:30 CEST
Olympia
Olympia 21:00 CEST
Kuutamokiekko
AWAY Tue, Jan 21 2020 HOME
Olympia

2-1

FINAL OT
19:00 CEST
TanssiiTuhtienKansa
TanssiiTuhtienKansa

5-4

FINAL OT
19:30 CEST
Olympia
Olympia

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
TanssiiTuhtienKansa
TanssiiTuhtienKansa

1-3

FINAL
20:30 CEST
Olympia
Olympia 21:00 CEST
TanssiiTuhtienKansa