AWAY Wed, Apr 8 2020 HOME
Savo Bears

2-1

FINAL OT
18:00 CEST
Puliveivarit
Puliveivarit

2-5

FINAL
18:30 CEST
Savo Bears
Good Fellas

2-6

FINAL
19:00 CEST
Bull Dozer
Bull Dozer

8-5

FINAL
19:30 CEST
Good Fellas
Vemppaosasto

4-3

FINAL
19:00 CEST
ALLSTAR TAMPERE
ALLSTAR TAMPERE

7-5

FINAL
19:30 CEST
Vemppaosasto
Asgard prospects

2-3

FINAL
19:00 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

4-2

FINAL
19:30 CEST
Asgard prospects
Czechs Lions

2-10

FINAL
20:00 CEST
Redlight Jokers
Redlight Jokers

9-2

FINAL
20:30 CEST
Czechs Lions
Honeypunch

0-3

FINAL
20:00 CEST
Bahamas Mamas
Bahamas Mamas

9-3

FINAL
20:30 CEST
Honeypunch
BurritoBrothers

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
Eituumielee
Eituumielee

6-3

FINAL
20:30 CEST
BurritoBrothers
Weedemboys

2-5

FINAL
20:00 CEST
Golden Warriors HC
Golden Warriors HC

0-4

FINAL
20:30 CEST
Weedemboys
HC Berlin Eagles

0-1

FINAL
20:00 CEST
Taavetin Starat
Taavetin Starat

3-2

FINAL OT
20:30 CEST
HC Berlin Eagles
Wolfsrudel HC

2-7

FINAL
20:00 CEST
Suomen Dynamo
Suomen Dynamo

9-3

FINAL
20:30 CEST
Wolfsrudel HC
Thunder United

1-2

FINAL
20:00 CEST
Puliveivarit
Puliveivarit

4-3

FINAL
20:30 CEST
Thunder United
Black Ice Guards

4-2

FINAL
20:00 CEST
Bauer Rangers GmbH
Bauer Rangers GmbH

4-3

FINAL
20:30 CEST
Black Ice Guards
HC Grizzlies

6-4

FINAL
20:30 CEST
Hirviklubi
Hirviklubi

1-5

FINAL
20:00 CEST
HC Grizzlies
Morganchipsen HC

5-2

FINAL
20:00 CEST
Flying Hirsche
Flying Hirsche

3-2

FINAL OT
20:30 CEST
Morganchipsen HC
CZ JDOUCI NA SMRT SK

1-5

FINAL
20:00 CEST
Meisselit
Meisselit

3-1

FINAL
20:30 CEST
CZ JDOUCI NA SMRT SK
CSSR Legends

1-4

FINAL
20:00 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT

7-6

FINAL
20:30 CEST
CSSR Legends
CaeSarS

0-8

FINAL
20:00 CEST
Ringette HC
Ringette HC

6-1

FINAL
20:30 CEST
CaeSarS
EIS Force Hockey

6-5

FINAL
20:00 CEST
Arctic Blaze
Arctic Blaze

5-8

FINAL
20:30 CEST
EIS Force Hockey
Czechoslovakia skillers

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
Masiina
Masiina

7-2

FINAL
20:30 CEST
Czechoslovakia skillers
Bonusambers

4-6

FINAL
20:00 CEST
Machines On Ice
Machines On Ice

0-1

FINAL
20:30 CEST
Bonusambers
NHL4you Gaming

1-5

FINAL
20:00 CEST
Pahat Pommittajat
Pahat Pommittajat

3-1

FINAL
20:30 CEST
NHL4you Gaming
Gentlemen's Club

3-2

FINAL OT
20:00 CEST
KulmalaHengaus
KulmalaHengaus

2-6

FINAL
20:30 CEST
Gentlemen's Club
Grilli Tulille

1-4

FINAL
20:00 CEST
Savo Bears
Savo Bears

3-5

FINAL
20:30 CEST
Grilli Tulille
Otukset

4-2

FINAL
20:00 CEST
Varissuon Toverit
Varissuon Toverit

0-4

FINAL
20:30 CEST
Otukset
Blue Pioneers

3-4

FINAL
20:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

4-2

PENDING
20:30 CEST
Blue Pioneers
ScandinavianFishingGroup

1-0

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

2-6

FINAL
20:30 CEST
ScandinavianFishingGroup
Latvian Warriors

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
Charleswood Chiefs
Charleswood Chiefs

5-1

FINAL
20:30 CEST
Latvian Warriors
Silver Warriors HC

1-4

PENDING
20:00 CEST
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

5-0

PENDING
20:30 CEST
Silver Warriors HC
Overping Threshers

1-4

FINAL
20:00 CEST
HC Hybridi
HC Hybridi

3-2

FINAL
20:30 CEST
Overping Threshers
Veikkolan Veikot

4-3

FINAL
20:30 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys

1-6

FINAL
21:00 CEST
Veikkolan Veikot
Territorio Hockey

1-2

FINAL OT
20:30 CEST
Cancun Pirates
Cancun Pirates

2-4

FINAL
21:00 CEST
Territorio Hockey
Russian Lightning

1-5

FINAL
21:00 CEST
Dompa Poppers
Dompa Poppers

5-7

FINAL
20:30 CEST
Russian Lightning
Polarbears HC

4-1

FINAL
21:00 CEST
TeamHazard
TeamHazard

2-5

FINAL
21:30 CEST
Polarbears HC
Wisby Islanders

0-2

FINAL
21:00 CEST
EV Duisburg
EV Duisburg

5-1

FINAL
21:30 CEST
Wisby Islanders
Niederrhein Canucks

5-4

FINAL OT
21:00 CEST
Evolution HC
Evolution HC

1-11

FINAL
21:30 CEST
Niederrhein Canucks
NAGANO DREAM TEAM

0-9

FINAL
21:00 CEST
UKnighted HC
UKnighted HC

9-1

FINAL
21:30 CEST
NAGANO DREAM TEAM
Lassen Lampaat

3-2

FINAL
21:15 CEST
Fearless Knights
Fearless Knights

5-4

FINAL
21:45 CEST
Lassen Lampaat
SLOVAK VETERANS

12-0

FINAL
21:30 CEST
Swiss Senior eSports
Swiss Senior eSports

0-4

FINAL
21:30 CEST
SLOVAK VETERANS
AWAY Thu, Apr 9 2020 HOME
Bull Dozer

3-2

FINAL
19:00 CEST
Black Ice Guards
Black Ice Guards

6-5

FINAL
19:30 CEST
Bull Dozer
UKnighted HC

3-1

FINAL
21:00 CEST
Arctic Blaze
AWAY Fri, Apr 10 2020 HOME
Bonusambers

0-4

FINAL
20:00 CEST
Otukset
Otukset

5-1

FINAL
20:30 CEST
Bonusambers
Lassen Lampaat

5-4

FINAL
20:30 CEST
Black Ice Guards
Black Ice Guards

2-6

FINAL
21:00 CEST
Lassen Lampaat
EBR eSports NEO

2-1

FINAL
21:00 CEST
Surte Sisu HC
Surte Sisu HC

1-3

FINAL
21:30 CEST
EBR eSports NEO
AWAY Sat, Apr 11 2020 HOME
Silver Warriors HC

2-7

FINAL
17:00 CEST
Savo Bears
Savo Bears

7-1

FINAL
17:30 CEST
Silver Warriors HC
ALLSTAR TAMPERE

1-2

PENDING
19:00 CEST
EBR eSports NEO
EBR eSports NEO

4-0

FINAL
19:30 CEST
ALLSTAR TAMPERE
HC BISONS

3-9

FINAL
20:30 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

9-2

FINAL
21:00 CEST
HC BISONS
AWAY Sun, Apr 12 2020 HOME
Varissuon Toverit

2-1

FINAL
19:00 CEST
Motherfreakerz
Motherfreakerz

2-5

FINAL
19:30 CEST
Varissuon Toverit
Ringette HC

6-1

FINAL
19:00 CEST
Masiina
Masiina

1-5

FINAL
19:30 CEST
Ringette HC
Hirviklubi

1-3

FINAL
19:00 CEST
Vemppaosasto
Vemppaosasto

3-4

FINAL
19:30 CEST
Hirviklubi
Good Fellas

8-3

FINAL
19:30 CEST
Blue Pioneers
HC Grizzlies

5-4

FINAL OT
20:00 CEST
FARMERS EASPORT TEAM
FARMERS EASPORT TEAM

2-8

FINAL
20:30 CEST
HC Grizzlies
CZ JDOUCI NA SMRT SK

5-6

FINAL
20:00 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders

3-1

FINAL
20:30 CEST
CZ JDOUCI NA SMRT SK
NHL4you Gaming

2-1

FINAL OT
20:00 CEST
Territorio Hockey
Territorio Hockey

0-3

FINAL
20:30 CEST
NHL4you Gaming
Czechs Lions

1-10

FINAL
20:00 CEST
Evolution HC
Evolution HC

5-4

FINAL
20:30 CEST
Czechs Lions
Latvian Warriors

3-6

FINAL
20:00 CEST
Grilli Tulille
Grilli Tulille

9-3

FINAL
20:30 CEST
Latvian Warriors
Machines On Ice

2-0

FINAL
20:00 CEST
Honeypunch
Honeypunch

5-4

FINAL
20:30 CEST
Machines On Ice
NAGANO DREAM TEAM

2-9

FINAL
20:00 CEST
Veikkolan Veikot
Veikkolan Veikot

14-2

FINAL
20:30 CEST
NAGANO DREAM TEAM
Support Linne

4-0

FINAL
20:00 CEST
Morganchipsen HC
Morganchipsen HC

3-1

FINAL
20:30 CEST
Support Linne
Meisselit

7-0

FINAL
20:00 CEST
Swiss Senior eSports
Swiss Senior eSports

2-8

FINAL
20:30 CEST
Meisselit
Arctic Blaze

5-0

WALK OVER
20:00 CEST
NAGANO DREAM TEAM
NAGANO DREAM TEAM

0-5

WALK OVER
20:30 CEST
Arctic Blaze
CSSR Legends

4-1

FINAL
20:00 CEST
Czechoslovakia skillers
Czechoslovakia skillers

7-4

FINAL
20:30 CEST
CSSR Legends
Beastie Boys

6-2

FINAL
20:00 CEST
HC Hybridi
HC Hybridi

2-3

FINAL
20:30 CEST
Beastie Boys
Redlight Jokers

4-2

FINAL
20:00 CEST
CaeSarS
CaeSarS

4-2

FINAL
20:30 CEST
Redlight Jokers
Gentlemen's Club

4-5

FINAL OT
20:00 CEST
HC Berlin Eagles
HC Berlin Eagles

1-3

FINAL
20:30 CEST
Gentlemen's Club
Surte Sisu HC

2-4

FINAL
20:00 CEST
Suomen Dynamo
Suomen Dynamo

3-4

FINAL OT
20:30 CEST
Surte Sisu HC
Overping Threshers

0-8

FINAL
20:00 CEST
Jarnkaminerna
Jarnkaminerna

9-0

FINAL
20:30 CEST
Overping Threshers
Charleswood Chiefs

5-6

FINAL OT
20:00 CEST
Puliveivarit
Puliveivarit

3-6

FINAL
20:30 CEST
Charleswood Chiefs
Flying Hirsche

2-5

FINAL
20:00 CEST
EV Duisburg
EV Duisburg

12-0

FINAL
20:30 CEST
Flying Hirsche
Enkoping HKS

7-4

FINAL
20:00 CEST
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

6-4

FINAL
20:30 CEST
Enkoping HKS
Asgard prospects

3-7

FINAL
20:00 CEST
Pahat Pommittajat
Pahat Pommittajat

9-2

FINAL
20:30 CEST
Asgard prospects
Eituumielee

6-3

FINAL
20:00 CEST
Cancun Pirates
Cancun Pirates

3-2

FINAL
20:30 CEST
Eituumielee
HC BISONS

2-4

FINAL
20:00 CEST
Lassen Lampaat
Lassen Lampaat

2-1

FINAL
20:30 CEST
HC BISONS
Golden Warriors HC

2-8

FINAL
20:15 CEST
Red Devils HC
Red Devils HC

5-1

FINAL
20:45 CEST
Golden Warriors HC
Arctic Blaze

4-3

FINAL
20:30 CEST
UKnighted HC
The Mighty Skunks

3-5

FINAL
20:45 CEST
Fearless Knights
Fearless Knights

3-1

FINAL
21:15 CEST
The Mighty Skunks
ScandinavianFishingGroup

0-4

FINAL
21:00 CEST
Bauer Rangers GmbH
Bauer Rangers GmbH

0-3

FINAL
21:30 CEST
ScandinavianFishingGroup
Niederrhein Canucks

9-1

FINAL
21:00 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT

2-9

FINAL
21:30 CEST
Niederrhein Canucks
Russian Lightning

3-2

FINAL OT
21:00 CEST
Bahamas Mamas
Bahamas Mamas

1-2

FINAL OT
21:30 CEST
Russian Lightning
Polarbears HC

5-1

FINAL
21:00 CEST
Weedemboys
Weedemboys

3-4

FINAL OT
21:30 CEST
Polarbears HC
ALLSTAR TAMPERE

7-2

FINAL
21:00 CEST
Suomen Dynamo
Suomen Dynamo

1-2

FINAL OT
21:30 CEST
ALLSTAR TAMPERE
HC Wild Hogs

0-1

FINAL
21:30 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

4-0

FINAL
22:00 CEST
HC Wild Hogs
Lassen Lampaat

5-1

FINAL
22:30 CEST
Good Fellas
AWAY Mon, Apr 13 2020 HOME
Masiina

3-2

FINAL OT
20:00 CEST
Redlight Jokers
Redlight Jokers

4-3

FINAL
20:30 CEST
Masiina
Vemppaosasto

6-1

FINAL
20:00 CEST
FARMERS EASPORT TEAM
FARMERS EASPORT TEAM

4-3

FINAL
20:30 CEST
Vemppaosasto
Taavetin Starat

4-3

FINAL
20:30 CEST
TeamHazard
TeamHazard

2-1

FINAL
21:00 CEST
Taavetin Starat
EBR eSports NEO

9-1

FINAL
21:00 CEST
FARMERS EASPORT TEAM
FARMERS EASPORT TEAM

0-6

FINAL
21:30 CEST
EBR eSports NEO
AWAY Wed, Apr 15 2020 HOME
Ringette HC

9-0

FINAL
19:00 CEST
CSSR Legends
CSSR Legends

1-23

FINAL
19:30 CEST
Ringette HC
The Mighty Skunks

5-1

FINAL
19:30 CEST
Good Fellas
Good Fellas

1-5

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
Territorio Hockey

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
Asgard prospects
Asgard prospects

2-1

FINAL
20:30 CEST
Territorio Hockey
Latvian Warriors

13-1

FINAL
20:00 CEST
Silver Warriors HC
Silver Warriors HC

1-9

FINAL
20:30 CEST
Latvian Warriors
Puliveivarit

1-8

FINAL
20:00 CEST
Grilli Tulille
Grilli Tulille

7-1

FINAL
20:30 CEST
Puliveivarit
Taavetin Starat

4-2

FINAL
20:00 CEST
Weedemboys
Weedemboys

1-2

FINAL OT
20:30 CEST
Taavetin Starat
Bahamas Mamas

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
Dompa Poppers
Dompa Poppers

2-7

FINAL
20:30 CEST
Bahamas Mamas
Evolution HC

3-2

FINAL
20:00 CEST
CaeSarS
CaeSarS

1-7

FINAL
20:30 CEST
Evolution HC
Support Linne

5-2

FINAL
20:00 CEST
Flying Hirsche
Flying Hirsche

4-9

FINAL
20:30 CEST
Support Linne
NHL4you Gaming

2-1

FINAL
20:00 CEST
Eituumielee
Eituumielee

2-1

FINAL
20:30 CEST
NHL4you Gaming
Wisby Islanders

8-2

FINAL
20:00 CEST
Swiss Senior eSports
Swiss Senior eSports

3-5

FINAL
20:30 CEST
Wisby Islanders
Blue Pioneers

0-13

FINAL
20:00 CEST
Bull Dozer
Bull Dozer

11-3

FINAL
20:30 CEST
Blue Pioneers
Arctic Blaze

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
Veikkolan Veikot
Veikkolan Veikot

7-4

FINAL
20:30 CEST
Arctic Blaze
HC Berlin Eagles

0-4

FINAL
20:00 CEST
KulmalaHengaus
KulmalaHengaus

9-1

FINAL
20:30 CEST
HC Berlin Eagles
Wolfsrudel HC

4-5

FINAL
20:00 CEST
Surte Sisu HC
Surte Sisu HC

0-2

FINAL
20:30 CEST
Wolfsrudel HC
Motherfreakerz

1-5

FINAL
20:00 CEST
Bonusambers
Bonusambers

4-5

FINAL OT
20:30 CEST
Motherfreakerz
Charleswood Chiefs

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
Thunder United
Thunder United

5-4

FINAL
20:30 CEST
Charleswood Chiefs
TeamHazard

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
Gentlemen's Club
Gentlemen's Club

4-3

FINAL OT
20:30 CEST
TeamHazard
Pahat Pommittajat

6-2

FINAL
20:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

1-3

FINAL
20:30 CEST
Pahat Pommittajat
UKnighted HC

5-3

FINAL
20:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

2-3

FINAL OT
20:30 CEST
UKnighted HC
Hirviklubi

2-7

FINAL
20:00 CEST
EBR eSports NEO
EBR eSports NEO

5-3

FINAL
20:30 CEST
Hirviklubi
NAGANO DREAM TEAM

3-5

FINAL
20:00 CEST
HC Hybridi
HC Hybridi

7-1

FINAL
20:30 CEST
NAGANO DREAM TEAM
Otukset

10-0

FINAL
20:00 CEST
Honeypunch
Honeypunch

3-10

FINAL
20:30 CEST
Otukset
CZ JDOUCI NA SMRT SK

0-4

FINAL
20:00 CEST
EV Duisburg
EV Duisburg

3-4

FINAL
20:30 CEST
CZ JDOUCI NA SMRT SK
Czechoslovakia skillers

0-9

FINAL
20:00 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT

6-0

FINAL
20:30 CEST
Czechoslovakia skillers
Morganchipsen HC

0-6

FINAL
20:30 CEST
SLOVAK VETERANS
SLOVAK VETERANS

5-2

FINAL
21:00 CEST
Morganchipsen HC
Enkoping HKS

4-2

FINAL
20:30 CEST
Savo Bears
Good Fellas

5-4

FINAL
20:30 CEST
Lassen Lampaat
Cancun Pirates

3-6

FINAL
20:30 CEST
BurritoBrothers
BurritoBrothers

5-3

FINAL
21:00 CEST
Cancun Pirates
HC Grizzlies

9-0

FINAL
20:30 CEST
Vemppaosasto
Vemppaosasto

3-2

FINAL
21:00 CEST
HC Grizzlies
Czechs Lions

1-13

FINAL
21:00 CEST
Niederrhein Canucks
Niederrhein Canucks

12-1

FINAL
21:30 CEST
Czechs Lions
Machines On Ice

4-3

FINAL
21:00 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

2-0

FINAL
21:30 CEST
Machines On Ice
AWAY Thu, Apr 16 2020 HOME
Blue Pioneers

9-7

FINAL
19:00 CEST
Good Fellas
Latvian Warriors

4-1

FINAL
19:00 CEST
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

3-4

FINAL OT
19:30 CEST
Latvian Warriors
Ringette HC

4-0

FINAL
19:00 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT

0-10

FINAL
19:30 CEST
Ringette HC
Savo Bears

2-6

FINAL
19:30 CEST
Enkoping HKS
ALLSTAR TAMPERE

6-2

PENDING
20:30 CEST
Surte Sisu HC
Surte Sisu HC

3-5

PENDING
21:00 CEST
ALLSTAR TAMPERE
Bahamas Mamas

4-3

FINAL
21:00 CEST
Machines On Ice
Machines On Ice

5-12

FINAL
21:30 CEST
Bahamas Mamas
Fearless Knights

1-5

FINAL
21:15 CEST
Bauer Rangers GmbH
Bauer Rangers GmbH

2-3

FINAL
21:45 CEST
Fearless Knights
AWAY Fri, Apr 17 2020 HOME
Black Ice Guards

1-6

FINAL
19:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
ScandinavianFishingGroup

6-1

FINAL
19:30 CEST
Black Ice Guards
AWAY Sat, Apr 18 2020 HOME
Bonusambers

10-4

FINAL
20:00 CEST
Varissuon Toverit
Varissuon Toverit

5-9

FINAL
20:30 CEST
Bonusambers
Morganchipsen HC

3-9

FINAL
20:00 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders

1-2

FINAL OT
20:30 CEST
Morganchipsen HC
Suomen Dynamo

7-0

FINAL
21:00 CEST
FARMERS EASPORT TEAM
FARMERS EASPORT TEAM

4-5

FINAL
21:30 CEST
Suomen Dynamo
Veikkolan Veikot

6-2

FINAL
23:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

3-5

FINAL
23:30 CEST
Veikkolan Veikot
AWAY Sun, Apr 19 2020 HOME
Grilli Tulille

3-1

FINAL
19:00 CEST
Thunder United
Thunder United

1-6

FINAL
19:30 CEST
Grilli Tulille
Pahat Pommittajat

8-1

FINAL
19:30 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

2-4

FINAL
20:00 CEST
Pahat Pommittajat
Latvian Warriors

4-2

FINAL
19:30 CEST
Enkoping HKS
Enkoping HKS

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
Latvian Warriors
Asgard prospects

5-2

FINAL
20:00 CEST
Eituumielee
Eituumielee

1-3

FINAL
20:30 CEST
Asgard prospects
Hirviklubi

4-8

FINAL
20:00 CEST
Suomen Dynamo
Suomen Dynamo

4-6

FINAL
20:30 CEST
Hirviklubi
CSSR Legends

2-1

FINAL
20:00 CEST
Redlight Jokers
Redlight Jokers

1-4

FINAL
20:30 CEST
CSSR Legends
Lassen Lampaat

14-1

FINAL
20:00 CEST
Blue Pioneers
Blue Pioneers

1-10

FINAL
20:30 CEST
Lassen Lampaat
Czechs Lions

3-4

FINAL
20:00 CEST
CaeSarS
CaeSarS

7-1

FINAL
20:30 CEST
Czechs Lions
CZ JDOUCI NA SMRT SK

5-2

FINAL
20:00 CEST
Swiss Senior eSports
Swiss Senior eSports

0-7

FINAL
20:30 CEST
CZ JDOUCI NA SMRT SK
Flying Hirsche

1-10

FINAL
20:00 CEST
SLOVAK VETERANS
SLOVAK VETERANS

9-1

PENDING
20:30 CEST
Flying Hirsche
Morganchipsen HC

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
Meisselit
Meisselit

3-2

FINAL OT
20:30 CEST
Morganchipsen HC
Territorio Hockey

3-2

FINAL OT
20:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

4-1

FINAL
20:30 CEST
Territorio Hockey
ScandinavianFishingGroup

3-2

FINAL
20:00 CEST
Bull Dozer
Bull Dozer

0-1

FINAL
20:30 CEST
ScandinavianFishingGroup
Wolfsrudel HC

3-1

FINAL
20:00 CEST
ALLSTAR TAMPERE
ALLSTAR TAMPERE

1-3

FINAL
20:30 CEST
Wolfsrudel HC
Silver Warriors HC

2-6

FINAL
20:00 CEST
Puliveivarit
Puliveivarit

8-0

FINAL
20:30 CEST
Silver Warriors HC
Overping Threshers

0-7

FINAL
20:00 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys

6-0

FINAL
20:30 CEST
Overping Threshers
KulmalaHengaus

1-9

FINAL
20:00 CEST
TeamHazard
TeamHazard

3-4

FINAL
20:30 CEST
KulmalaHengaus
NHL4you Gaming

4-0

FINAL
20:00 CEST
BurritoBrothers
BurritoBrothers

2-7

FINAL
20:30 CEST
NHL4you Gaming
Dompa Poppers

8-1

FINAL
20:00 CEST
Machines On Ice
Machines On Ice

3-1

FINAL
20:30 CEST
Dompa Poppers
Arctic Blaze

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
HC Hybridi
HC Hybridi

4-3

FINAL OT
20:30 CEST
Arctic Blaze
Honeypunch

3-1

FINAL
20:00 CEST
Motherfreakerz
Motherfreakerz

1-5

FINAL
20:30 CEST
Honeypunch
Gentlemen's Club

5-1

FINAL
20:00 CEST
Weedemboys
Weedemboys

1-2

FINAL
20:30 CEST
Gentlemen's Club
Savo Bears

9-3

FINAL
20:00 CEST
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

2-7

FINAL
20:30 CEST
Savo Bears
Taavetin Starat

2-1

FINAL OT
20:00 CEST
Red Devils HC
Red Devils HC

0-8

FINAL
20:30 CEST
Taavetin Starat
Masiina

3-2

FINAL
20:00 CEST
Evolution HC
Evolution HC

2-5

FINAL
20:30 CEST
Masiina
Polarbears HC

7-2

FINAL
20:30 CEST
Golden Warriors HC
Golden Warriors HC

0-11

FINAL
21:00 CEST
Polarbears HC
HC BISONS

1-9

FINAL
20:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
Black Ice Guards

0-4

FINAL
20:30 CEST
Fearless Knights
Fearless Knights

4-1

FINAL
21:00 CEST
Black Ice Guards
EV Duisburg

4-0

FINAL
20:30 CEST
Support Linne
Support Linne

3-4

FINAL OT
21:00 CEST
EV Duisburg
Redlight Jokers

5-4

FINAL OT
21:00 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT

4-1

FINAL
21:30 CEST
Redlight Jokers
Otukset

6-0

FINAL
21:00 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

6-3

FINAL
21:30 CEST
Otukset
Niederrhein Canucks

12-0

FINAL
21:00 CEST
Czechoslovakia skillers
Czechoslovakia skillers

0-11

FINAL
21:30 CEST
Niederrhein Canucks
NAGANO DREAM TEAM

1-7

FINAL
21:00 CEST
Jarnkaminerna
Jarnkaminerna

8-1

FINAL
21:30 CEST
NAGANO DREAM TEAM
Meisselit

2-3

FINAL
21:15 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders

2-8

FINAL
21:45 CEST
Meisselit
AWAY Mon, Apr 20 2020 HOME
Oulunsalon Pallo

1-0

FINAL
19:30 CEST
Territorio Hockey
Territorio Hockey

5-2

FINAL
20:20 CEST
Oulunsalon Pallo
Bauer Rangers GmbH

6-1

FINAL
20:00 CEST
HC BISONS
Flying Hirsche

2-4

FINAL
20:00 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders

10-2

FINAL
20:30 CEST
Flying Hirsche
Charleswood Chiefs

5-6

FINAL OT
21:00 CEST
Enkoping HKS
Enkoping HKS

3-2

FINAL
21:30 CEST
Charleswood Chiefs
Jarnkaminerna

4-1

FINAL
22:00 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys

2-1

FINAL OT
22:30 CEST
Jarnkaminerna
AWAY Tue, Apr 21 2020 HOME
Support Linne

4-5

FINAL OT
21:00 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders

3-1

FINAL
21:30 CEST
Support Linne
AWAY Wed, Apr 22 2020 HOME
Czechoslovakia skillers

0-12

FINAL
19:30 CEST
Ringette HC
Ringette HC

9-1

FINAL
20:00 CEST
Czechoslovakia skillers
Lassen Lampaat

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
Bull Dozer
Bull Dozer

7-4

FINAL
20:30 CEST
Lassen Lampaat
Silver Warriors HC

0-5

FINAL
20:00 CEST
Thunder United
Thunder United

6-0

FINAL
20:30 CEST
Silver Warriors HC
Taavetin Starat

2-1

FINAL OT
20:00 CEST
Golden Warriors HC
Golden Warriors HC

1-6

FINAL
20:30 CEST
Taavetin Starat
Wolfsrudel HC

7-3

FINAL
20:00 CEST
Hirviklubi
Hirviklubi

4-6

FINAL
20:30 CEST
Wolfsrudel HC
CSSR Legends

4-3

PENDING
20:00 CEST
Evolution HC
Evolution HC

6-5

FINAL OT
20:30 CEST
CSSR Legends
HC Grizzlies

3-4

FINAL
20:00 CEST
EBR eSports NEO
EBR eSports NEO

3-2

FINAL
20:30 CEST
HC Grizzlies
HC Wild Hogs

2-3

FINAL
20:00 CEST
Eituumielee
Eituumielee

4-7

FINAL
20:30 CEST
HC Wild Hogs
Flying Hirsche

2-4

FINAL
20:00 CEST
Meisselit
Meisselit

6-4

FINAL
20:30 CEST
Flying Hirsche
Puliveivarit

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
Enkoping HKS
Enkoping HKS

7-2

FINAL
20:30 CEST
Puliveivarit
Arctic Blaze

1-5

FINAL
20:00 CEST
Jarnkaminerna
Jarnkaminerna

5-0

FINAL
20:30 CEST
Arctic Blaze
HC Berlin Eagles

1-4

FINAL
20:00 CEST
TeamHazard
TeamHazard

5-1

FINAL
20:30 CEST
HC Berlin Eagles
Blue Pioneers

0-10

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

14-0

FINAL
20:30 CEST
Blue Pioneers
EIS Force Hockey

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
HC Hybridi
HC Hybridi

3-1

FINAL
20:30 CEST
EIS Force Hockey
Red Devils HC

1-2

FINAL
20:00 CEST
Gentlemen's Club
Gentlemen's Club

4-1

FINAL
20:30 CEST
Red Devils HC
EV Duisburg

5-1

FINAL
20:00 CEST
Swiss Senior eSports
Swiss Senior eSports

0-6

FINAL
20:30 CEST
EV Duisburg
KulmalaHengaus

2-4

FINAL
20:00 CEST
Weedemboys
Weedemboys

3-4

FINAL OT
20:30 CEST
KulmalaHengaus
Russian Lightning

0-1

FINAL OT
20:00 CEST
Motherfreakerz
Motherfreakerz

2-3

FINAL
20:30 CEST
Russian Lightning
Niederrhein Canucks

3-2

FINAL OT
20:00 CEST
CaeSarS
CaeSarS

1-4

FINAL
20:30 CEST
Niederrhein Canucks
Cancun Pirates

0-4

FINAL
20:00 CEST
NHL4you Gaming
NHL4you Gaming

6-0

FINAL
20:30 CEST
Cancun Pirates
HC BISONS

1-5

FINAL
20:00 CEST
Black Ice Guards
Black Ice Guards

5-4

FINAL
20:30 CEST
HC BISONS
NAGANO DREAM TEAM

0-5

FINAL
20:00 CEST
Overping Threshers
Overping Threshers

5-4

FINAL OT
20:30 CEST
NAGANO DREAM TEAM
Bahamas Mamas

6-4

FINAL
20:00 CEST
Bonusambers
Bonusambers

0-3

FINAL
20:30 CEST
Bahamas Mamas
SLOVAK VETERANS

9-0

FINAL
20:30 CEST
Support Linne
Support Linne

1-4

FINAL
21:00 CEST
SLOVAK VETERANS
Bauer Rangers GmbH

4-3

FINAL
22:00 CEST
Good Fellas
Good Fellas

2-7

FINAL
20:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
Asgard prospects

7-2

FINAL
20:30 CEST
BurritoBrothers
BurritoBrothers

4-2

FINAL
21:00 CEST
Asgard prospects
Surte Sisu HC

4-3

PENDING
21:00 CEST
FARMERS EASPORT TEAM
FARMERS EASPORT TEAM

4-5

PENDING
21:30 CEST
Surte Sisu HC
Red Devils HC

2-5

FINAL
21:15 CEST
Polarbears HC
Polarbears HC

7-0

FINAL
21:45 CEST
Red Devils HC
AWAY Thu, Apr 23 2020 HOME
Czechs Lions

1-13

FINAL
20:00 CEST
Masiina
Masiina

12-2

FINAL
20:30 CEST
Czechs Lions
Otukset

1-2

FINAL
20:00 CEST
Dompa Poppers
Dompa Poppers

2-6

FINAL
20:30 CEST
Otukset
Czechoslovakia skillers

1-14

FINAL
20:00 CEST
Redlight Jokers
Redlight Jokers

9-2

FINAL
20:30 CEST
Czechoslovakia skillers
Varissuon Toverit

3-6

FINAL
20:30 CEST
Honeypunch
Honeypunch

2-9

FINAL
21:00 CEST
Varissuon Toverit
AWAY Fri, Apr 24 2020 HOME
Fearless Knights

2-3

FINAL
20:30 CEST
ScandinavianFishingGroup
ScandinavianFishingGroup

4-3

FINAL OT
21:00 CEST
Fearless Knights
Pahat Pommittajat

6-1

FINAL
20:30 CEST
Cancun Pirates
Cancun Pirates

2-4

FINAL
21:00 CEST
Pahat Pommittajat
HC Hybridi

0-4

FINAL
20:30 CEST
UKnighted HC
UKnighted HC

6-0

FINAL
21:00 CEST
HC Hybridi
AWAY Sat, Apr 25 2020 HOME
Thunder United

6-4

FINAL
20:00 CEST
Enkoping HKS
Enkoping HKS

4-5

FINAL OT
20:30 CEST
Thunder United
AWAY Sun, Apr 26 2020 HOME
Savo Bears

3-0

PENDING
18:00 CEST
Latvian Warriors
Latvian Warriors

1-7

FINAL
18:30 CEST
Savo Bears
Vemppaosasto

1-0

FINAL
19:00 CEST
EBR eSports NEO
EBR eSports NEO

3-5

FINAL
19:30 CEST
Vemppaosasto
Good Fellas

3-8

FINAL
19:00 CEST
Black Ice Guards
Black Ice Guards

6-3

FINAL
19:30 CEST
Good Fellas
Grilli Tulille

3-1

FINAL
19:00 CEST
Charleswood Chiefs
Charleswood Chiefs

4-6

FINAL
19:30 CEST
Grilli Tulille
Dompa Poppers

5-1

FINAL
19:30 CEST
Motherfreakerz
Motherfreakerz

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
Dompa Poppers
Evolution HC

2-3

FINAL
20:00 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT

3-1

FINAL
20:30 CEST
Evolution HC
Wolfsrudel HC

4-3

FINAL
20:00 CEST
FARMERS EASPORT TEAM
FARMERS EASPORT TEAM

1-3

FINAL
20:30 CEST
Wolfsrudel HC
CSSR Legends

10-2

FINAL
20:00 CEST
Czechs Lions
BurritoBrothers

5-4

FINAL OT
20:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

3-4

FINAL OT
20:30 CEST
BurritoBrothers
NAGANO DREAM TEAM

3-7

FINAL
20:00 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys

13-2

FINAL
20:30 CEST
NAGANO DREAM TEAM
Bahamas Mamas

6-3

FINAL
20:00 CEST
Otukset
Otukset

5-4

FINAL
20:30 CEST
Bahamas Mamas
Support Linne

2-4

FINAL
20:00 CEST
Meisselit
Meisselit

4-3

FINAL
20:30 CEST
Support Linne
Surte Sisu HC

3-1

FINAL
20:00 CEST
Hirviklubi
Hirviklubi

5-4

FINAL
20:30 CEST
Surte Sisu HC
Bonusambers

1-3

FINAL
20:00 CEST
Honeypunch
Honeypunch

2-3

FINAL
20:30 CEST
Bonusambers
Lassen Lampaat

2-5

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

3-6

FINAL
20:30 CEST
Lassen Lampaat
CZ JDOUCI NA SMRT SK

3-2

FINAL
20:00 CEST
Morganchipsen HC
Morganchipsen HC

2-4

FINAL
20:30 CEST
CZ JDOUCI NA SMRT SK
Overping Threshers

3-2

FINAL
20:00 CEST
Arctic Blaze
Arctic Blaze

3-4

FINAL OT
20:30 CEST
Overping Threshers
Charleswood Chiefs

5-0

FINAL
20:00 CEST
Silver Warriors HC
Silver Warriors HC

1-8

FINAL
20:30 CEST
Charleswood Chiefs
Eituumielee

2-1

FINAL
20:00 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

2-1

FINAL
20:30 CEST
Eituumielee
Uudenmaan Oilers

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
Puliveivarit
Puliveivarit

6-3

FINAL
20:30 CEST
Uudenmaan Oilers
Pahat Pommittajat

6-1

FINAL
20:00 CEST
Territorio Hockey
Territorio Hockey

1-6

FINAL
20:30 CEST
Pahat Pommittajat
KulmalaHengaus

2-5

FINAL
20:00 CEST
Red Devils HC
Red Devils HC

6-3

FINAL
20:30 CEST
KulmalaHengaus
CaeSarS

0-5

FINAL
20:00 CEST
Masiina
Masiina

7-2

FINAL
20:30 CEST
CaeSarS
Gentlemen's Club

2-1

FINAL
20:30 CEST
Golden Warriors HC
Golden Warriors HC

2-4

FINAL
21:00 CEST
Gentlemen's Club
SLOVAK VETERANS

0-3

FINAL
22:00 CEST
EV Duisburg
EV Duisburg

3-0

FINAL
20:30 CEST
SLOVAK VETERANS
Asgard prospects

4-2

FINAL
20:30 CEST
Cancun Pirates
Cancun Pirates

6-2

FINAL
21:00 CEST
Asgard prospects
Jarnkaminerna

3-4

FINAL OT
21:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

0-3

FINAL
21:30 CEST
Jarnkaminerna
Taavetin Starat

2-1

FINAL
21:00 CEST
Polarbears HC
Polarbears HC

1-2

FINAL OT
21:30 CEST
Taavetin Starat
UKnighted HC

1-2

FINAL
21:00 CEST
Veikkolan Veikot
Veikkolan Veikot

5-2

FINAL
21:30 CEST
UKnighted HC
Niederrhein Canucks

2-5

FINAL
21:00 CEST
Ringette HC
Ringette HC

4-3

FINAL OT
21:30 CEST
Niederrhein Canucks
HC Grizzlies

6-1

FINAL
21:00 CEST
Suomen Dynamo
Suomen Dynamo

10-4

FINAL
21:30 CEST
HC Grizzlies
Bull Dozer

6-3

FINAL
21:15 CEST
Fearless Knights
Fearless Knights

8-2

FINAL
21:45 CEST
Bull Dozer
Bauer Rangers GmbH

7-1

FINAL
21:15 CEST
Blue Pioneers
Blue Pioneers

0-10

FINAL
21:45 CEST
Bauer Rangers GmbH
AWAY Mon, Apr 27 2020 HOME
HC Berlin Eagles

3-2

FINAL
20:00 CEST
Weedemboys
Weedemboys

2-7

FINAL
20:30 CEST
HC Berlin Eagles
Wisby Islanders

3-1

FINAL
20:00 CEST
SLOVAK VETERANS
SLOVAK VETERANS

2-3

FINAL OT
20:30 CEST
Wisby Islanders
Varissuon Toverit

2-3

FINAL OT
21:00 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning

2-4

FINAL
21:30 CEST
Varissuon Toverit
AWAY Tue, Apr 28 2020 HOME
Bull Dozer

1-5

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

4-3

FINAL OT
20:30 CEST
Bull Dozer
Meisselit

1-0

FINAL
20:00 CEST
SLOVAK VETERANS
SLOVAK VETERANS

1-5

FINAL
20:30 CEST
Meisselit
Russian Lightning

3-5

FINAL
20:30 CEST
Honeypunch
Honeypunch

4-3

FINAL
21:00 CEST
Russian Lightning
AWAY Wed, Apr 29 2020 HOME
Savo Bears

2-1

FINAL
19:00 CEST
Charleswood Chiefs
Charleswood Chiefs

4-3

FINAL OT
19:30 CEST
Savo Bears
ScandinavianFishingGroup

5-1

FINAL
19:00 CEST
Good Fellas
Good Fellas

0-8

FINAL
19:30 CEST
ScandinavianFishingGroup
Black Ice Guards

10-1

FINAL
19:00 CEST
Blue Pioneers
Blue Pioneers

2-6

FINAL
19:30 CEST
Black Ice Guards
Dompa Poppers

3-2

FINAL
19:00 CEST
Bonusambers
Bonusambers

3-4

FINAL OT
19:30 CEST
Dompa Poppers
TeamHazard

4-0

FINAL
20:00 CEST
Weedemboys
Weedemboys

1-5

FINAL
20:30 CEST
TeamHazard
Swiss Senior eSports

0-7

FINAL
20:00 CEST
Morganchipsen HC
Morganchipsen HC

7-1

FINAL
20:30 CEST
Swiss Senior eSports
ALLSTAR TAMPERE

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
Hirviklubi
Hirviklubi

5-4

FINAL
20:30 CEST
ALLSTAR TAMPERE
Veikkolan Veikot

3-1

FINAL
20:00 CEST
HC Hybridi
HC Hybridi

1-2

FINAL
20:30 CEST
Veikkolan Veikot
Silver Warriors HC

0-14

FINAL
20:00 CEST
Grilli Tulille
Grilli Tulille

10-1

FINAL
20:30 CEST
Silver Warriors HC
CSSR Legends

3-4

FINAL
20:00 CEST
CaeSarS
CaeSarS

5-3

FINAL
20:30 CEST
CSSR Legends
Flying Hirsche

1-6

FINAL
20:00 CEST
CZ JDOUCI NA SMRT SK
CZ JDOUCI NA SMRT SK

8-2

FINAL
20:30 CEST
Flying Hirsche
Asgard prospects

4-3

FINAL
20:00 CEST
NHL4you Gaming
NHL4you Gaming

0-4

FINAL
20:30 CEST
Asgard prospects
Redlight Jokers

4-5

FINAL
20:00 CEST
Ringette HC
Ringette HC

4-1

FINAL
20:30 CEST
Redlight Jokers
Machines On Ice

2-6

FINAL
20:00 CEST
Otukset
Otukset

4-1

FINAL
20:30 CEST
Machines On Ice
Arctic Blaze

2-6

FINAL
20:00 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys

2-4

FINAL
20:30 CEST
Arctic Blaze
Cancun Pirates

4-5

FINAL
20:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

2-3

FINAL
20:30 CEST
Cancun Pirates
Bahamas Mamas

7-0

FINAL
20:00 CEST
Motherfreakerz
Motherfreakerz

2-6

FINAL
20:30 CEST
Bahamas Mamas
Uudenmaan Oilers

2-5

FINAL
20:00 CEST
Thunder United
Thunder United

7-1

FINAL
20:30 CEST
Uudenmaan Oilers
Pahat Pommittajat

9-1

FINAL
20:00 CEST
Eituumielee
Eituumielee

2-8

FINAL
20:30 CEST
Pahat Pommittajat
Golden Warriors HC

1-7

FINAL
20:00 CEST
KulmalaHengaus
KulmalaHengaus

3-2

FINAL OT
20:30 CEST
Golden Warriors HC
EIS Force Hockey

4-3

FINAL
20:00 CEST
Overping Threshers
Overping Threshers

1-7

FINAL
20:30 CEST
EIS Force Hockey
Red Devils HC

7-3

FINAL
20:00 CEST
HC Berlin Eagles
HC Berlin Eagles

6-4

FINAL
20:30 CEST
Red Devils HC
HC Grizzlies

4-5

FINAL
20:30 CEST
Wolfsrudel HC
Wolfsrudel HC

4-5

FINAL
21:00 CEST
HC Grizzlies
BurritoBrothers

2-3

FINAL
20:30 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

5-1

FINAL
21:00 CEST
BurritoBrothers
Russian Lightning

2-0

FINAL
20:30 CEST
Bonusambers
Bonusambers

2-5

FINAL
21:00 CEST
Russian Lightning
Jarnkaminerna

4-1

FINAL
21:00 CEST
UKnighted HC
UKnighted HC

1-3

FINAL
21:30 CEST
Jarnkaminerna
Masiina

0-4

FINAL
21:00 CEST
Niederrhein Canucks
Niederrhein Canucks

3-5

FINAL
21:30 CEST
Masiina
Polarbears HC

2-1

FINAL
21:00 CEST
Gentlemen's Club
Gentlemen's Club

1-0

FINAL
21:30 CEST
Polarbears HC
AWAY Thu, Apr 30 2020 HOME
Fearless Knights

7-2

FINAL
21:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-8

FINAL
21:30 CEST
Fearless Knights
EBR eSports NEO

1-5

FINAL
21:00 CEST
Wolfsrudel HC
Wolfsrudel HC

3-1

FINAL
21:30 CEST
EBR eSports NEO
Bauer Rangers GmbH

2-3

FINAL
21:15 CEST
Lassen Lampaat
Lassen Lampaat

4-2

FINAL
21:45 CEST
Bauer Rangers GmbH
AWAY Fri, May 1 2020 HOME
Enkoping HKS

15-1

FINAL
20:00 CEST
Silver Warriors HC
Silver Warriors HC

1-17

FINAL
20:30 CEST
Enkoping HKS
Evolution HC

10-2

FINAL
20:00 CEST
Czechoslovakia skillers
Czechoslovakia skillers

0-6

FINAL
20:30 CEST
Evolution HC
Good Fellas

2-10

FINAL
22:00 CEST
Fearless Knights
Fearless Knights

9-2

FINAL
22:30 CEST
Good Fellas
AWAY Sat, May 2 2020 HOME
Dompa Poppers

3-2

FINAL OT
18:30 CEST
Varissuon Toverit
Varissuon Toverit

1-8

FINAL
19:00 CEST
Dompa Poppers
Puliveivarit

3-0

PENDING
20:00 CEST
Latvian Warriors
Latvian Warriors

5-4

FINAL
20:30 CEST
Puliveivarit
AWAY Sun, May 3 2020 HOME
Thunder United

0-8

FINAL
18:00 CEST
Savo Bears
Savo Bears

1-2

FINAL
18:30 CEST
Thunder United
Vemppaosasto

3-4

FINAL
18:30 CEST
Suomen Dynamo
Suomen Dynamo

6-2

FINAL
19:00 CEST
Vemppaosasto
BurritoBrothers

1-10

FINAL
19:00 CEST
Pahat Pommittajat
Pahat Pommittajat

7-0

FINAL
19:30 CEST
BurritoBrothers
Evolution HC

3-11

FINAL
20:00 CEST
Ringette HC
Ringette HC

5-4

PENDING
20:30 CEST
Evolution HC
CZ JDOUCI NA SMRT SK

5-0

FINAL
20:00 CEST
Support Linne
Support Linne

0-10

FINAL
20:30 CEST
CZ JDOUCI NA SMRT SK
Veikkolan Veikot

2-4

FINAL
20:00 CEST
Jarnkaminerna
Jarnkaminerna

5-0

FINAL
20:30 CEST
Veikkolan Veikot
Eituumielee

2-1

FINAL
20:00 CEST
Territorio Hockey
Territorio Hockey

4-1

FINAL
20:30 CEST
Eituumielee
CaeSarS

1-4

PENDING
20:00 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT

5-3

PENDING
20:30 CEST
CaeSarS
MAXIMUM EFFECT

15-0

FINAL
20:00 CEST
Czechs Lions
Czechs Lions

0-3

PENDING
20:30 CEST
MAXIMUM EFFECT
FARMERS EASPORT TEAM

1-4

PENDING
20:00 CEST
ALLSTAR TAMPERE
ALLSTAR TAMPERE

4-3

PENDING
20:30 CEST
FARMERS EASPORT TEAM
Czechs Lions

0-2

FINAL
20:00 CEST
Czechoslovakia skillers
Czechoslovakia skillers

7-2

FINAL
20:30 CEST
Czechs Lions
ScandinavianFishingGroup

12-0

FINAL
20:00 CEST
Blue Pioneers
Blue Pioneers

1-10

FINAL
20:30 CEST
ScandinavianFishingGroup
Suomen Dynamo

2-1

FINAL
20:00 CEST
EBR eSports NEO
EBR eSports NEO

0-2

FINAL
20:30 CEST
Suomen Dynamo
HC Berlin Eagles

5-2

FINAL
20:00 CEST
Golden Warriors HC
Golden Warriors HC

2-6

FINAL
20:30 CEST
HC Berlin Eagles
Flying Hirsche

1-3

FINAL
20:00 CEST
Swiss Senior eSports
Swiss Senior eSports

3-1

FINAL
20:30 CEST
Flying Hirsche
HC Wild Hogs

1-4

FINAL
20:00 CEST
NHL4you Gaming
NHL4you Gaming

3-0

FINAL
20:30 CEST
HC Wild Hogs
Beastie Boys

3-2

FINAL
20:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

4-2

FINAL
20:30 CEST
Beastie Boys
Masiina

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
CSSR Legends
CSSR Legends

1-4

FINAL
20:30 CEST
Masiina
Charleswood Chiefs

6-1

FINAL
20:00 CEST
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

1-8

FINAL
20:30 CEST
Charleswood Chiefs
HC BISONS

1-7

FINAL
20:00 CEST
Bull Dozer
Bull Dozer

14-3

FINAL
20:30 CEST
HC BISONS
TeamHazard

5-10

FINAL
20:00 CEST
Red Devils HC
Red Devils HC

4-6

FINAL
20:30 CEST
TeamHazard
Vemppaosasto

6-3

FINAL
20:00 CEST
Wolfsrudel HC
Wolfsrudel HC

2-0

FINAL
20:30 CEST
Vemppaosasto
Cancun Pirates

1-3

FINAL
20:30 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

5-1

FINAL
21:00 CEST
Cancun Pirates
Surte Sisu HC

2-3

FINAL
20:30 CEST
HC Grizzlies
HC Grizzlies

5-4

FINAL
21:00 CEST
Surte Sisu HC
EV Duisburg

1-2

FINAL OT
20:30 CEST
Meisselit
Meisselit

2-1

FINAL OT
21:00 CEST
EV Duisburg
KulmalaHengaus

1-2

FINAL
21:00 CEST
Polarbears HC
Polarbears HC

3-1

FINAL
21:30 CEST
KulmalaHengaus
Niederrhein Canucks

2-1

FINAL
21:00 CEST
Redlight Jokers
Redlight Jokers

4-1

FINAL
21:30 CEST
Niederrhein Canucks
UKnighted HC

2-1

FINAL
21:00 CEST
Overping Threshers
Overping Threshers

1-4

FINAL
21:30 CEST
UKnighted HC
Machines On Ice

2-1

FINAL
21:00 CEST
Motherfreakerz
Motherfreakerz

4-2

FINAL
21:30 CEST
Machines On Ice
AWAY Mon, May 4 2020 HOME
Lassen Lampaat

2-1

FINAL
19:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
ScandinavianFishingGroup

5-3

FINAL
19:30 CEST
Lassen Lampaat
Bauer Rangers GmbH

4-1

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

5-3

FINAL
20:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
Czechs Lions 20:30 CEST
CSSR Legends
Grilli Tulille

0-5

FINAL
21:00 CEST
Enkoping HKS
Enkoping HKS

2-3

FINAL OT
21:30 CEST
Grilli Tulille
AWAY Tue, May 5 2020 HOME
ScandinavianFishingGroup

5-0

PENDING
20:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

2-5

FINAL
20:30 CEST
ScandinavianFishingGroup
NHL4you Gaming

5-4

FINAL OT
20:00 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

2-3

FINAL
20:30 CEST
NHL4you Gaming
Gentlemen's Club

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
Taavetin Starat
Taavetin Starat

6-4

FINAL
20:30 CEST
Gentlemen's Club
Redlight Jokers

2-4

FINAL
20:30 CEST
Evolution HC
Evolution HC

2-0

FINAL
21:00 CEST
Redlight Jokers
UKnighted HC

2-0

FINAL
21:00 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys

3-2

PENDING
21:30 CEST
UKnighted HC
AWAY Wed, May 6 2020 HOME
Bauer Rangers GmbH

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
Bull Dozer
Bull Dozer

3-4

FINAL OT
20:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
Jarnkaminerna

7-0

FINAL
20:00 CEST
HC Hybridi
HC Hybridi

1-11

FINAL
20:30 CEST
Jarnkaminerna
Czechoslovakia skillers

0-8

FINAL
20:00 CEST
CaeSarS
CaeSarS

6-5

FINAL
20:30 CEST
Czechoslovakia skillers
Czechs Lions

1-13

FINAL
20:00 CEST
Ringette HC
Ringette HC

14-7

FINAL
20:30 CEST
Czechs Lions
CZ JDOUCI NA SMRT SK

2-7

FINAL
20:00 CEST
SLOVAK VETERANS
SLOVAK VETERANS

4-2

FINAL
20:30 CEST
CZ JDOUCI NA SMRT SK
Asgard prospects

6-2

FINAL
20:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

4-1

PENDING
20:30 CEST
Asgard prospects
HC Grizzlies

5-2

FINAL
20:00 CEST
ALLSTAR TAMPERE
ALLSTAR TAMPERE

5-6

FINAL
20:30 CEST
HC Grizzlies
Thunder United

5-3

FINAL
20:00 CEST
Latvian Warriors
Latvian Warriors

1-5

FINAL
20:30 CEST
Thunder United
TeamHazard

6-2

FINAL
20:00 CEST
Golden Warriors HC
Golden Warriors HC

1-9

FINAL
20:30 CEST
TeamHazard
BurritoBrothers

5-1

FINAL
20:00 CEST
Territorio Hockey
Territorio Hockey

1-2

FINAL
20:30 CEST
BurritoBrothers
NAGANO DREAM TEAM

4-3

FINAL
20:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

5-4

FINAL OT
20:30 CEST
NAGANO DREAM TEAM
Dompa Poppers

2-6

FINAL
20:00 CEST
Honeypunch
Honeypunch

1-2

FINAL
20:30 CEST
Dompa Poppers
HC BISONS

2-5

FINAL
20:00 CEST
Good Fellas
Good Fellas

5-2

FINAL
20:30 CEST
HC BISONS
Black Ice Guards

2-5

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

6-1

FINAL
20:30 CEST
Black Ice Guards
Red Devils HC 20:00 CEST
Weedemboys
Weedemboys

2-7

FINAL
20:30 CEST
Red Devils HC
EV Duisburg

4-3

FINAL
20:00 CEST
Morganchipsen HC
Morganchipsen HC

1-0

PENDING
20:30 CEST
EV Duisburg
Veikkolan Veikot

5-0

WALK OVER
20:00 CEST
Overping Threshers
Overping Threshers

0-5

WALK OVER
20:30 CEST
Veikkolan Veikot
Taavetin Starat

5-0

FINAL
20:00 CEST
KulmalaHengaus
KulmalaHengaus

0-6

FINAL
20:30 CEST
Taavetin Starat
Vemppaosasto

13-3

FINAL
20:00 CEST
Surte Sisu HC
Surte Sisu HC

1-6

FINAL
20:30 CEST
Vemppaosasto
Motherfreakerz

2-6

FINAL
20:00 CEST
Otukset
Otukset

7-0

FINAL
20:30 CEST
Motherfreakerz
Grilli Tulille

2-1

FINAL
20:00 CEST
Uudenmaan Oilers
Uudenmaan Oilers

1-7

FINAL
20:30 CEST
Grilli Tulille
Support Linne

5-3

FINAL
20:30 CEST
Swiss Senior eSports
Swiss Senior eSports

4-5

FINAL
21:00 CEST
Support Linne
Machines On Ice

4-5

FINAL
21:00 CEST
Varissuon Toverit
Varissuon Toverit

8-4

FINAL
21:30 CEST
Machines On Ice
Niederrhein Canucks

7-1

FINAL
21:00 CEST
CSSR Legends
CSSR Legends

0-7

FINAL
21:30 CEST
Niederrhein Canucks
FARMERS EASPORT TEAM

0-11

FINAL
21:00 CEST
Hirviklubi
Hirviklubi

7-1

FINAL
21:30 CEST
FARMERS EASPORT TEAM
HC Berlin Eagles

2-4

FINAL
21:00 CEST
Polarbears HC
Polarbears HC

2-0

FINAL
21:30 CEST
HC Berlin Eagles
Blue Pioneers

3-8

FINAL
21:15 CEST
Fearless Knights
Fearless Knights

8-1

FINAL
21:45 CEST
Blue Pioneers
MAXIMUM EFFECT

1-3

FINAL
21:20 CEST
Masiina
Masiina

1-0

FINAL
21:50 CEST
MAXIMUM EFFECT
AWAY Thu, May 7 2020 HOME
Varissuon Toverit

3-8

FINAL
20:00 CEST
Bahamas Mamas
Bahamas Mamas

10-3

FINAL
20:30 CEST
Varissuon Toverit
AWAY Sun, May 10 2020 HOME
Morganchipsen HC

4-3

PENDING
20:00 CEST
HC Grizzlies
HC Grizzlies

0-3

FINAL
20:30 CEST
Morganchipsen HC
EBR eSports NEO

1-2

FINAL
20:00 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys

4-1

FINAL
20:30 CEST
EBR eSports NEO
Honeypunch

2-3

FINAL
20:00 CEST
Thunder United
Thunder United

0-1

FINAL OT
20:30 CEST
Honeypunch
Bull Dozer

2-4

FINAL
20:00 CEST
Enkoping HKS
Enkoping HKS

3-5

FINAL
20:30 CEST
Bull Dozer
CSSR Legends

0-5

WALK OVER
20:00 CEST
Ringette HC
Ringette HC

5-0

WALK OVER
20:30 CEST
CSSR Legends
Puliveivarit

3-4

FINAL
20:00 CEST
NHL4you Gaming
NHL4you Gaming

5-4

FINAL
20:30 CEST
Puliveivarit
CaeSarS 20:00 CEST
Grilli Tulille
Grilli Tulille 20:30 CEST
CaeSarS
Arctic Blaze

3-5

FINAL
20:00 CEST
Meisselit
Meisselit

2-1

FINAL OT
20:30 CEST
Arctic Blaze
EIS Force Hockey

2-1

FINAL OT
20:00 CEST
Lassen Lampaat
Lassen Lampaat

4-5

FINAL
20:30 CEST
EIS Force Hockey
Hirviklubi

1-3

FINAL
20:00 CEST
Bahamas Mamas
Bahamas Mamas

7-3

FINAL
20:30 CEST
Hirviklubi
KulmalaHengaus

1-2

FINAL
20:00 CEST
Polarbears HC
Polarbears HC

4-3

FINAL
20:30 CEST
KulmalaHengaus
Evolution HC

7-3

FINAL
20:00 CEST
Dompa Poppers
Dompa Poppers

1-5

FINAL
20:30 CEST
Evolution HC
Bauer Rangers GmbH

4-2

FINAL
20:00 CEST
Gentlemen's Club
Gentlemen's Club

2-1

FINAL OT
20:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
Charleswood Chiefs

2-1

PENDING
20:00 CEST
Oulunsalon Pallo
Oulunsalon Pallo

4-3

FINAL
20:30 CEST
Charleswood Chiefs
Charleswood Chiefs

6-2

FINAL
21:00 CEST
Oulunsalon Pallo
CZ JDOUCI NA SMRT SK

1-4

FINAL
20:00 CEST
UKnighted HC
UKnighted HC

3-0

FINAL
20:30 CEST
CZ JDOUCI NA SMRT SK
Redlight Jokers

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
Savo Bears
Russian Lightning

5-0

WALK OVER
20:00 CEST
SLOVAK VETERANS
SLOVAK VETERANS

0-5

WALK OVER
20:30 CEST
Russian Lightning
Eituumielee

1-4

FINAL
20:00 CEST
EV Duisburg
EV Duisburg

4-0

FINAL
20:30 CEST
Eituumielee
Asgard prospects

1-3

FINAL
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

6-4

FINAL
20:30 CEST
Asgard prospects
Niederrhein Canucks

4-0

FINAL
20:30 CEST
HC Hybridi
Red Devils HC

1-2

FINAL
20:30 CEST
Masiina
Masiina

5-1

FINAL
21:00 CEST
Red Devils HC
Red Devils HC

1-3

FINAL
21:30 CEST
Masiina
AWAY Mon, May 11 2020 HOME
HC Berlin Eagles

2-5

FINAL
19:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
ScandinavianFishingGroup

2-4

FINAL
19:30 CEST
HC Berlin Eagles
HC Berlin Eagles

0-8

FINAL
20:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
ScandinavianFishingGroup

4-2

FINAL
20:30 CEST
HC Berlin Eagles
Support Linne

1-13

FINAL
19:00 CEST
Pahat Pommittajat
Pahat Pommittajat

13-0

FINAL
19:30 CEST
Support Linne
Support Linne

1-13

FINAL
20:00 CEST
Pahat Pommittajat
Black Ice Guards

1-2

FINAL
19:00 CEST
Suomen Dynamo
Suomen Dynamo

3-2

FINAL OT
19:30 CEST
Black Ice Guards
Black Ice Guards

4-6

FINAL
20:00 CEST
Suomen Dynamo
Savo Bears

1-2

FINAL
19:30 CEST
Redlight Jokers
Puliveivarit 20:30 CEST
NHL4you Gaming
NHL4you Gaming

7-2

FINAL
20:00 CEST
Puliveivarit
Oulunsalon Pallo

1-2

FINAL
20:00 CEST
Charleswood Chiefs
Charleswood Chiefs 20:30 CEST
Oulunsalon Pallo
AWAY Tue, May 12 2020 HOME
Bonusambers

1-7

FINAL
20:00 CEST
Jarnkaminerna
Jarnkaminerna

11-1

FINAL
20:30 CEST
Bonusambers
Bonusambers

2-10

FINAL
21:00 CEST
Jarnkaminerna
Latvian Warriors

3-7

FINAL
20:00 CEST
Veikkolan Veikot
Veikkolan Veikot

3-5

FINAL
20:30 CEST
Latvian Warriors
Asgard prospects

4-5

FINAL
20:30 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks 21:00 CEST
Asgard prospects
ALLSTAR TAMPERE

5-1

FINAL
21:15 CEST
Fearless Knights
Fearless Knights

1-8

FINAL
20:30 CEST
ALLSTAR TAMPERE
ALLSTAR TAMPERE

5-1

FINAL
21:45 CEST
Fearless Knights
AWAY Wed, May 13 2020 HOME
Suomen Dynamo 19:00 CEST
Black Ice Guards
Black Ice Guards 19:30 CEST
Suomen Dynamo
Vemppaosasto

4-2

FINAL
19:00 CEST
Wolfsrudel HC
Wolfsrudel HC

2-4

FINAL
19:30 CEST
Vemppaosasto
TeamHazard

5-4

FINAL
20:00 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT

3-2

FINAL OT
20:30 CEST
TeamHazard
EIS Force Hockey 20:00 CEST
Lassen Lampaat
Lassen Lampaat 20:30 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

3-2

PENDING
21:00 CEST
Lassen Lampaat
CaeSarS 20:00 CEST
Grilli Tulille
Grilli Tulille 20:30 CEST
CaeSarS
CaeSarS 21:00 CEST
Grilli Tulille
Morganchipsen HC

6-4

PENDING
20:00 CEST
HC Grizzlies
HC Grizzlies 20:30 CEST
Morganchipsen HC
Morganchipsen HC 21:00 CEST
HC Grizzlies
Bull Dozer

1-4

FINAL
20:00 CEST
Enkoping HKS
Enkoping HKS

3-6

FINAL
20:30 CEST
Bull Dozer
Bull Dozer

3-2

FINAL OT
21:00 CEST
Enkoping HKS
Honeypunch

2-4

FINAL
20:00 CEST
Thunder United
Thunder United

3-2

FINAL
20:30 CEST
Honeypunch
Honeypunch 21:00 CEST
Thunder United
Arctic Blaze

3-2

PENDING
20:00 CEST
Meisselit
Meisselit

3-4

PENDING
20:30 CEST
Arctic Blaze
Arctic Blaze

4-3

PENDING
21:00 CEST
Meisselit
EBR eSports NEO

2-4

FINAL
20:00 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys 20:30 CEST
EBR eSports NEO
EBR eSports NEO 21:00 CEST
Beastie Boys
KulmalaHengaus

2-3

FINAL
20:00 CEST
Polarbears HC
Polarbears HC 20:30 CEST
KulmalaHengaus
KulmalaHengaus 21:00 CEST
Polarbears HC
Hirviklubi

0-4

FINAL
20:00 CEST
Bahamas Mamas
Bahamas Mamas 20:30 CEST
Hirviklubi
Hirviklubi 21:00 CEST
Bahamas Mamas
Evolution HC

7-3

FINAL
20:00 CEST
Dompa Poppers
Dompa Poppers 20:30 CEST
Evolution HC
Evolution HC 21:00 CEST
Dompa Poppers
CSSR Legends

0-5

WALK OVER
20:00 CEST
Ringette HC
Ringette HC 20:30 CEST
CSSR Legends
CSSR Legends 21:00 CEST
Ringette HC
Bauer Rangers GmbH

2-3

FINAL
20:00 CEST
Gentlemen's Club
Gentlemen's Club

0-1

FINAL
20:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
Bauer Rangers GmbH

6-1

FINAL
21:00 CEST
Gentlemen's Club
Varissuon Toverit

0-12

FINAL
20:00 CEST
Otukset
Otukset

21-0

FINAL
20:30 CEST
Varissuon Toverit
CZ JDOUCI NA SMRT SK

3-8

FINAL
20:00 CEST
UKnighted HC
UKnighted HC 20:30 CEST
CZ JDOUCI NA SMRT SK
CZ JDOUCI NA SMRT SK 21:00 CEST
UKnighted HC
Eituumielee

2-5

FINAL
20:00 CEST
EV Duisburg
EV Duisburg 20:30 CEST
Eituumielee
Eituumielee 21:00 CEST
EV Duisburg
Russian Lightning

5-0

WALK OVER
20:00 CEST
SLOVAK VETERANS
SLOVAK VETERANS 20:30 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning 21:00 CEST
SLOVAK VETERANS
Latvian Warriors

3-6

FINAL
20:00 CEST
Veikkolan Veikot
BurritoBrothers

4-3

FINAL
20:30 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders

10-1

FINAL
21:00 CEST
BurritoBrothers
Fearless Knights 20:30 CEST
ALLSTAR TAMPERE
ALLSTAR TAMPERE 21:00 CEST
Fearless Knights
Pahat Pommittajat 20:30 CEST
Support Linne
Support Linne 21:00 CEST
Pahat Pommittajat
Masiina 20:30 CEST
Red Devils HC
Red Devils HC 21:00 CEST
Masiina
HC Hybridi

0-6

FINAL
21:00 CEST
Niederrhein Canucks
Niederrhein Canucks 21:30 CEST
HC Hybridi
Puliveivarit

4-3

FINAL
21:00 CEST
NHL4you Gaming
HC Berlin Eagles 21:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
Asgard prospects 21:00 CEST
The Mighty Skunks
AWAY Thu, May 14 2020 HOME
Redlight Jokers

4-2

FINAL
19:30 CEST
Savo Bears
Savo Bears

1-3

FINAL
20:00 CEST
Redlight Jokers
Redlight Jokers 20:30 CEST
Savo Bears
Jarnkaminerna 20:00 CEST
Bonusambers
Bonusambers 20:30 CEST
Jarnkaminerna
Varissuon Toverit

2-38

PENDING
20:00 CEST
Otukset
Otukset 20:30 CEST
Varissuon Toverit
Varissuon Toverit 21:00 CEST
Otukset
BurritoBrothers

4-7

FINAL
20:30 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders

3-2

FINAL
21:00 CEST
BurritoBrothers
HC Hybridi

1-5

FINAL
20:30 CEST
Niederrhein Canucks
HC Hybridi 21:00 CEST
Niederrhein Canucks
AWAY Fri, May 15 2020 HOME
TeamHazard

1-3

FINAL
19:00 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT

5-1

FINAL
19:30 CEST
TeamHazard
TeamHazard 20:00 CEST
MAXIMUM EFFECT
Territorio Hockey

0-2

FINAL
20:00 CEST
Taavetin Starat
Taavetin Starat

8-0

FINAL
20:30 CEST
Territorio Hockey
Territorio Hockey

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
Taavetin Starat
Taavetin Starat 20:30 CEST
Territorio Hockey
Territorio Hockey 21:00 CEST
Taavetin Starat
BurritoBrothers 21:00 CEST
Wisby Islanders
AWAY Sat, May 16 2020 HOME
Veikkolan Veikot

5-2

FINAL
20:00 CEST
Latvian Warriors
Latvian Warriors 20:30 CEST
Veikkolan Veikot
AWAY Sun, May 17 2020 HOME
Vemppaosasto

1-4

FINAL
19:00 CEST
Wolfsrudel HC
Wolfsrudel HC

6-2

FINAL
19:30 CEST
Vemppaosasto
Vemppaosasto

4-0

FINAL
20:00 CEST
Wolfsrudel HC
AWAY Mon, May 18 2020 HOME
The Mighty Skunks

2-3

FINAL
20:00 CEST
NHL4you Gaming
NHL4you Gaming

1-5

FINAL
20:30 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks

2-5

FINAL
21:00 CEST
NHL4you Gaming
AWAY Tue, May 19 2020 HOME
NHL4you Gaming

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
The Mighty Skunks
The Mighty Skunks 20:30 CEST
NHL4you Gaming
Russian Lightning

0-2

FINAL
20:30 CEST
Otukset
Otukset

3-2

FINAL
21:00 CEST
Russian Lightning
Charleswood Chiefs

4-3

PENDING
20:30 CEST
Veikkolan Veikot
Veikkolan Veikot

4-0

FINAL
21:00 CEST
Charleswood Chiefs
Charleswood Chiefs

0-2

FINAL
21:30 CEST
Veikkolan Veikot
AWAY Wed, May 20 2020 HOME
Bauer Rangers GmbH

0-1

FINAL
19:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
ScandinavianFishingGroup

8-3

FINAL
19:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
Bauer Rangers GmbH

2-4

FINAL
20:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
ScandinavianFishingGroup 20:30 CEST
Bauer Rangers GmbH
Morganchipsen HC

1-2

FINAL
20:00 CEST
Jarnkaminerna
Jarnkaminerna

2-1

FINAL
20:30 CEST
Morganchipsen HC
Arctic Blaze

4-8

FINAL
20:00 CEST
Ringette HC
Ringette HC

3-2

FINAL OT
20:30 CEST
Arctic Blaze
Redlight Jokers

2-4

FINAL
20:00 CEST
Taavetin Starat
Taavetin Starat

2-3

FINAL
20:30 CEST
Redlight Jokers
Evolution HC

3-2

FINAL OT
20:00 CEST
Bahamas Mamas
Bahamas Mamas

5-2

FINAL
20:30 CEST
Evolution HC
EIS Force Hockey

6-3

FINAL
20:00 CEST
Grilli Tulille
Grilli Tulille 20:30 CEST
EIS Force Hockey
ALLSTAR TAMPERE

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
Pahat Pommittajat
Pahat Pommittajat

11-0

FINAL
20:30 CEST
ALLSTAR TAMPERE
UKnighted HC

1-2

FINAL
20:00 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders

4-3

FINAL OT
20:30 CEST
UKnighted HC
Vemppaosasto

2-1

FINAL
20:00 CEST
Suomen Dynamo
Suomen Dynamo

6-1

FINAL
20:30 CEST
Vemppaosasto
Vemppaosasto

3-5

FINAL
21:00 CEST
Suomen Dynamo
Beastie Boys

2-4

FINAL
20:00 CEST
EV Duisburg
EV Duisburg

2-3

FINAL OT
20:30 CEST
Beastie Boys
Bull Dozer

2-4

FINAL
21:00 CEST
Polarbears HC
Polarbears HC

3-5

FINAL
21:30 CEST
Bull Dozer
Bull Dozer

5-4

FINAL OT
22:00 CEST
Polarbears HC
MAXIMUM EFFECT

5-4

FINAL OT
21:00 CEST
Niederrhein Canucks
Niederrhein Canucks

1-2

FINAL
21:30 CEST
MAXIMUM EFFECT
AWAY Thu, May 21 2020 HOME
Suomen Dynamo

4-3

FINAL
19:00 CEST
Vemppaosasto
Vemppaosasto 19:30 CEST
Suomen Dynamo
Russian Lightning

2-0

FINAL
20:30 CEST
Otukset
Otukset

4-3

FINAL OT
21:00 CEST
Russian Lightning
Russian Lightning 21:30 CEST
Otukset
AWAY Fri, May 22 2020 HOME
Thunder United

0-2

FINAL
20:00 CEST
Masiina
Masiina

1-4

FINAL
20:30 CEST
Thunder United
Thunder United

2-3

FINAL
21:00 CEST
Masiina
AWAY Sun, May 24 2020 HOME
EIS Force Hockey

2-0

FINAL
20:00 CEST
Grilli Tulille
Grilli Tulille 20:30 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

5-4

FINAL OT
21:00 CEST
Grilli Tulille
Morganchipsen HC 20:00 CEST
Jarnkaminerna
Jarnkaminerna

6-1

FINAL
20:30 CEST
Morganchipsen HC
Morganchipsen HC 21:00 CEST
Jarnkaminerna
Arctic Blaze 20:00 CEST
Ringette HC
Ringette HC 20:30 CEST
Arctic Blaze
Arctic Blaze 21:00 CEST
Ringette HC
Redlight Jokers

4-3

FINAL OT
20:00 CEST
Taavetin Starat
Taavetin Starat

6-0

FINAL
20:30 CEST
Redlight Jokers
Redlight Jokers

1-2

FINAL
21:00 CEST
Taavetin Starat
Evolution HC

3-2

FINAL
20:00 CEST
Bahamas Mamas
Bahamas Mamas

1-6

FINAL
20:30 CEST
Evolution HC
Evolution HC 21:00 CEST
Bahamas Mamas
Beastie Boys

2-1

FINAL
20:00 CEST
EV Duisburg
EV Duisburg

0-3

FINAL
20:30 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys 21:00 CEST
EV Duisburg
ALLSTAR TAMPERE

0-6

FINAL
20:00 CEST
Pahat Pommittajat
Pahat Pommittajat 20:30 CEST
ALLSTAR TAMPERE
ALLSTAR TAMPERE 21:00 CEST
Pahat Pommittajat
UKnighted HC

0-4

FINAL
20:00 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders 20:30 CEST
UKnighted HC
UKnighted HC 21:00 CEST
Wisby Islanders
MAXIMUM EFFECT

0-2

FINAL
20:00 CEST
Niederrhein Canucks
Niederrhein Canucks

1-3

FINAL
20:30 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT 21:00 CEST
Niederrhein Canucks
Masiina

6-2

FINAL
20:00 CEST
Thunder United
Thunder United 20:30 CEST
Masiina
Veikkolan Veikot

10-3

FINAL
20:30 CEST
Charleswood Chiefs
Charleswood Chiefs 21:00 CEST
Veikkolan Veikot
Polarbears HC

5-1

FINAL
20:30 CEST
Bull Dozer
Bull Dozer

2-7

FINAL
21:00 CEST
Polarbears HC
Bauer Rangers GmbH 21:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
AWAY Mon, May 25 2020 HOME
NHL4you Gaming

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
Veikkolan Veikot
Veikkolan Veikot

3-9

FINAL
20:30 CEST
NHL4you Gaming
NHL4you Gaming

1-6

PENDING
21:00 CEST
Veikkolan Veikot
Veikkolan Veikot

9-4

PENDING
21:30 CEST
NHL4you Gaming
NHL4you Gaming 22:00 CEST
Veikkolan Veikot
Otukset

4-0

FINAL
20:30 CEST
Polarbears HC
Polarbears HC

2-9

FINAL
21:00 CEST
Otukset
Otukset

4-1

FINAL
21:30 CEST
Polarbears HC
AWAY Tue, May 26 2020 HOME
Polarbears HC 20:30 CEST
Otukset
Otukset 21:00 CEST
Polarbears HC
AWAY Wed, May 27 2020 HOME
Wisby Islanders

2-0

FINAL
20:00 CEST
Suomen Dynamo
Suomen Dynamo

0-1

FINAL
20:30 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders

1-3

FINAL
21:00 CEST
Suomen Dynamo
Evolution HC

2-1

FINAL
20:00 CEST
Pahat Pommittajat
Pahat Pommittajat

4-0

FINAL
20:30 CEST
Evolution HC
Evolution HC

5-4

FINAL OT
21:00 CEST
Pahat Pommittajat
EIS Force Hockey

1-4

FINAL
20:00 CEST
Ringette HC
Ringette HC

4-2

FINAL
20:30 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey

3-4

PENDING
21:00 CEST
Ringette HC
MAXIMUM EFFECT

2-3

FINAL OT
21:00 CEST
Jarnkaminerna
Jarnkaminerna

5-2

FINAL
21:30 CEST
MAXIMUM EFFECT
AWAY Thu, May 28 2020 HOME
Pahat Pommittajat 19:30 CEST
Evolution HC
Evolution HC

1-0

PENDING
20:00 CEST
Pahat Pommittajat
Beastie Boys

1-2

PENDING
21:00 CEST
Taavetin Starat
Taavetin Starat

6-0

PENDING
21:30 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys

2-4

PENDING
22:00 CEST
Taavetin Starat
AWAY Fri, May 29 2020 HOME
Taavetin Starat 21:00 CEST
Beastie Boys
Beastie Boys 21:30 CEST
Taavetin Starat
AWAY Sun, May 31 2020 HOME
Masiina

3-7

PENDING
17:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
ScandinavianFishingGroup

4-2

PENDING
17:30 CEST
Masiina
Masiina

0-7

PENDING
18:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
ScandinavianFishingGroup 18:30 CEST
Masiina
Masiina 19:00 CEST
ScandinavianFishingGroup
Ringette HC 20:00 CEST
EIS Force Hockey
EIS Force Hockey 20:30 CEST
Ringette HC
Suomen Dynamo

1-3

FINAL
20:00 CEST
Wisby Islanders
Wisby Islanders 20:30 CEST
Suomen Dynamo
MAXIMUM EFFECT

0-6

PENDING
20:00 CEST
Jarnkaminerna
Jarnkaminerna 20:30 CEST
MAXIMUM EFFECT
MAXIMUM EFFECT 21:00 CEST
Jarnkaminerna