AWAY Mon, Mar 30 2020 HOME
HC Snow Leopards

2-4

FINAL
19:00 CEST
SKA NEVA
SKA NEVA

2-3

FINAL OT
19:30 CEST
HC Snow Leopards
GENTLEMEN S CLUB

2-0

FINAL
19:00 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

0-3

FINAL
19:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB
HC BISONS

2-6

FINAL
19:00 CEST
Soviet Wings
Soviet Wings

2-1

FINAL OT
19:30 CEST
HC BISONS
HC Korobka

4-5

PENDING
19:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

5-1

FINAL
19:30 CEST
HC Korobka
RED MACHINES

2-1

FINAL
19:00 CEST
HC Kotlin
HC Kotlin

5-2

FINAL
19:30 CEST
RED MACHINES
Old Marshals

8-0

FINAL
19:00 CEST
HC Avtomobilist
HC Avtomobilist

1-3

FINAL
19:30 CEST
Old Marshals
Long Way

4-0

FINAL
19:00 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
EHC LADA TOGLIATTI

4-5

FINAL
19:30 CEST
Long Way
AWAY Tue, Mar 31 2020 HOME
HC Snow Leopards

5-1

FINAL
19:00 CEST
HC Kotlin
HC Kotlin

2-6

FINAL
19:30 CEST
HC Snow Leopards
RED MACHINES

3-2

FINAL
19:00 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Yaroslavl BEARS

7-1

FINAL
19:30 CEST
RED MACHINES
HC Avtomobilist

0-5

PENDING
19:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

3-2

FINAL OT
19:30 CEST
HC Avtomobilist
EASHL Russian

2-4

FINAL
19:00 CEST
Long Way
Long Way

2-1

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
Soviet Wings

2-3

FINAL OT
19:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka

4-1

FINAL
19:30 CEST
Soviet Wings
HC BISONS

5-0

WALK OVER
19:00 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
EHC LADA TOGLIATTI

0-5

WALK OVER
19:30 CEST
HC BISONS
GENTLEMEN S CLUB

1-2

FINAL
19:00 CEST
SKA NEVA
SKA NEVA

3-2

FINAL
19:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB
AWAY Thu, Apr 2 2020 HOME
EHC LADA TOGLIATTI

5-2

FINAL
19:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka

5-3

FINAL
19:30 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
Old Marshals

2-0

FINAL
19:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

5-2

FINAL
19:30 CEST
Old Marshals
HC Snow Leopards

9-1

FINAL
19:00 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Yaroslavl BEARS

1-6

FINAL
19:30 CEST
HC Snow Leopards
EASHL Russian

2-1

FINAL
19:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-2

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
HC Kotlin

0-5

FINAL
19:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

7-2

FINAL
19:30 CEST
HC Kotlin
Soviet Wings

4-2

PENDING
19:00 CEST
HC Avtomobilist
HC Avtomobilist

7-3

FINAL
19:30 CEST
Soviet Wings
Long Way

4-0

FINAL
19:00 CEST
SKA NEVA
SKA NEVA

3-4

FINAL OT
19:30 CEST
Long Way
AWAY Mon, Apr 6 2020 HOME
HC BISONS

1-2

FINAL
19:00 CEST
SKA NEVA
SKA NEVA

3-0

PENDING
19:30 CEST
HC BISONS
HC Kotlin

0-1

FINAL OT
19:00 CEST
Long Way
Long Way

4-3

FINAL
19:30 CEST
HC Kotlin
HC Korobka

2-1

FINAL OT
19:00 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

2-7

FINAL
19:30 CEST
HC Korobka
Soviet Wings

2-1

FINAL
19:00 CEST
Old Marshals
Old Marshals

3-2

FINAL
19:30 CEST
Soviet Wings
HC Yaroslavl BEARS

1-5

PENDING
19:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

2-0

FINAL
19:30 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Avtomobilist

8-7

FINAL OT
19:00 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
EHC LADA TOGLIATTI

2-4

FINAL
19:30 CEST
HC Avtomobilist
RED MACHINES

1-11

FINAL
19:00 CEST
HC Snow Leopards
HC Snow Leopards

5-1

FINAL
19:30 CEST
RED MACHINES
AWAY Tue, Apr 7 2020 HOME
Soviet Wings

2-6

FINAL
19:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

4-2

FINAL
19:30 CEST
Soviet Wings
EHC LADA TOGLIATTI

2-4

FINAL
19:00 CEST
Old Marshals
Old Marshals

1-2

FINAL
19:30 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
GENTLEMEN S CLUB

13-0

FINAL
19:00 CEST
RED MACHINES
RED MACHINES

1-11

FINAL
19:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB
HC BISONS

5-4

FINAL OT
19:00 CEST
HC Kotlin
HC Kotlin

3-5

FINAL
19:30 CEST
HC BISONS
HC Korobka

4-3

FINAL OT
19:00 CEST
SKA NEVA
SKA NEVA

4-2

FINAL
19:30 CEST
HC Korobka
HC Yaroslavl BEARS

3-2

FINAL OT
19:00 CEST
Long Way
Long Way

5-8

FINAL
19:30 CEST
HC Yaroslavl BEARS
EASHL Russian

2-4

FINAL
19:00 CEST
HC Avtomobilist
HC Avtomobilist

6-3

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
AWAY Thu, Apr 9 2020 HOME
SKA NEVA

4-2

FINAL
19:00 CEST
HC Avtomobilist
HC Avtomobilist

0-2

PENDING
19:30 CEST
SKA NEVA
Long Way

14-1

FINAL
19:00 CEST
RED MACHINES
RED MACHINES

0-8

FINAL
19:30 CEST
Long Way
EASHL Russian

3-2

FINAL
19:00 CEST
Old Marshals
Old Marshals

0-3

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
HC BISONS

2-3

FINAL
19:00 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Yaroslavl BEARS

6-3

FINAL
19:30 CEST
HC BISONS
HC Snow Leopards

3-2

FINAL
19:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

4-1

FINAL
19:30 CEST
HC Snow Leopards
HC Kotlin

1-3

FINAL
19:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka

3-4

FINAL
19:30 CEST
HC Kotlin
HC Wild Hogs

3-6

FINAL
19:00 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
EHC LADA TOGLIATTI

9-2

FINAL
19:30 CEST
HC Wild Hogs
AWAY Mon, Apr 13 2020 HOME
EHC LADA TOGLIATTI

2-0

FINAL
19:00 CEST
Soviet Wings
Soviet Wings

2-3

FINAL OT
19:30 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
HC Yaroslavl BEARS

3-7

FINAL
19:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka

2-3

FINAL
19:30 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Avtomobilist

1-6

FINAL
19:00 CEST
HC Kotlin
HC Kotlin

2-4

FINAL
19:30 CEST
HC Avtomobilist
RED MACHINES

3-5

FINAL
19:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

6-1

FINAL
19:30 CEST
RED MACHINES
HC Snow Leopards

2-4

FINAL
19:00 CEST
Long Way
Long Way

1-3

FINAL
19:30 CEST
HC Snow Leopards
Old Marshals

0-1

FINAL
19:00 CEST
SKA NEVA
SKA NEVA

2-0

FINAL
19:30 CEST
Old Marshals
EASHL Russian

2-1

FINAL OT
19:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

2-6

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
AWAY Tue, Apr 14 2020 HOME
HC Korobka

3-0

FINAL
19:00 CEST
RED MACHINES
RED MACHINES

1-6

PENDING
19:30 CEST
HC Korobka
HC Kotlin

1-3

FINAL
19:00 CEST
Old Marshals
Old Marshals

0-3

FINAL
19:30 CEST
HC Kotlin
HC Yaroslavl BEARS

0-1

FINAL
19:00 CEST
HC Avtomobilist
HC Avtomobilist

5-6

FINAL OT
19:30 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC BISONS

1-4

FINAL
19:00 CEST
HC Snow Leopards
HC Snow Leopards

4-1

FINAL
19:30 CEST
HC BISONS
EASHL Russian

4-1

FINAL
19:00 CEST
Soviet Wings
Soviet Wings

6-3

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
GENTLEMEN S CLUB

2-3

FINAL OT
19:00 CEST
Long Way
Long Way

3-5

FINAL
19:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB
HC Wild Hogs

0-2

FINAL
19:00 CEST
SKA NEVA
SKA NEVA

3-1

FINAL
19:30 CEST
HC Wild Hogs
AWAY Thu, Apr 16 2020 HOME
SKA NEVA

4-5

FINAL
19:00 CEST
Soviet Wings
Soviet Wings

2-4

FINAL
19:30 CEST
SKA NEVA
EHC LADA TOGLIATTI

9-8

FINAL OT
19:00 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

4-2

FINAL
19:30 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
HC BISONS

0-5

FINAL
19:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

10-3

FINAL
19:30 CEST
HC BISONS
HC Snow Leopards

2-3

FINAL
19:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka

5-2

PENDING
19:30 CEST
HC Snow Leopards
HC Wild Hogs

4-3

FINAL
19:00 CEST
HC Kotlin
HC Kotlin

1-0

FINAL
19:30 CEST
HC Wild Hogs
HC Avtomobilist

1-0

FINAL
19:00 CEST
RED MACHINES
RED MACHINES

4-1

FINAL
19:30 CEST
HC Avtomobilist
Old Marshals

3-2

FINAL
19:00 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Yaroslavl BEARS

5-3

PENDING
19:30 CEST
Old Marshals
AWAY Mon, Apr 20 2020 HOME
HC Snow Leopards

4-2

FINAL
19:00 CEST
HC Avtomobilist
HC Avtomobilist

3-4

FINAL OT
19:30 CEST
HC Snow Leopards
RED MACHINES

0-2

FINAL
19:00 CEST
Old Marshals
Old Marshals

8-3

FINAL
19:30 CEST
RED MACHINES
HC Yaroslavl BEARS

5-2

FINAL
19:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

1-3

FINAL
19:30 CEST
HC Yaroslavl BEARS
SKA NEVA

5-3

FINAL
19:00 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
EHC LADA TOGLIATTI

2-4

FINAL
19:30 CEST
SKA NEVA
HC Korobka

4-5

PENDING
19:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

7-3

FINAL
19:30 CEST
HC Korobka
HC Kotlin

1-4

FINAL
19:00 CEST
Soviet Wings
Soviet Wings

1-3

FINAL
19:30 CEST
HC Kotlin
HC BISONS

3-2

PENDING
19:00 CEST
Long Way
Long Way

3-2

FINAL
19:30 CEST
HC BISONS
AWAY Tue, Apr 21 2020 HOME
EASHL Russian

0-1

FINAL
19:00 CEST
SKA NEVA
SKA NEVA

2-3

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
HC Korobka

1-4

FINAL
19:00 CEST
Long Way
Long Way

6-2

PENDING
19:30 CEST
HC Korobka
HC Yaroslavl BEARS

0-2

FINAL
19:00 CEST
Soviet Wings
Soviet Wings

4-7

FINAL
19:30 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Avtomobilist

1-2

FINAL
19:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

10-3

FINAL
19:30 CEST
HC Avtomobilist
EHC LADA TOGLIATTI

7-4

FINAL
19:00 CEST
HC Kotlin
HC Kotlin

3-2

PENDING
19:30 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
Old Marshals

5-1

FINAL
19:00 CEST
HC Snow Leopards
HC Snow Leopards

4-2

FINAL
19:30 CEST
Old Marshals
RED MACHINES

1-4

FINAL
19:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

7-1

FINAL
19:30 CEST
RED MACHINES
AWAY Thu, Apr 23 2020 HOME
HC Snow Leopards

0-3

FINAL
19:00 CEST
HC Wild Hogs
HC Wild Hogs

1-4

FINAL
19:30 CEST
HC Snow Leopards
HC Yaroslavl BEARS

0-6

FINAL
19:00 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
EHC LADA TOGLIATTI

4-8

FINAL
19:30 CEST
HC Yaroslavl BEARS
GENTLEMEN S CLUB

2-0

FINAL
19:00 CEST
Old Marshals
Old Marshals

1-5

FINAL
19:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB
HC BISONS

1-4

FINAL
19:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka

3-2

FINAL OT
19:30 CEST
HC BISONS
HC Kotlin

0-9

FINAL
19:00 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

4-0

FINAL
19:30 CEST
HC Kotlin
Long Way

1-4

FINAL
19:00 CEST
HC Avtomobilist
HC Avtomobilist

1-5

FINAL
19:30 CEST
Long Way
RED MACHINES

1-7

FINAL
19:00 CEST
Soviet Wings
Soviet Wings

5-0

PENDING
19:30 CEST
RED MACHINES
AWAY Mon, Apr 27 2020 HOME
HC Snow Leopards

2-3

PENDING
07:00 CEST
Soviet Wings
Soviet Wings

5-6

FINAL OT
19:30 CEST
HC Snow Leopards
SKA NEVA

2-1

FINAL
19:00 CEST
HC Kotlin
HC Kotlin

4-3

FINAL OT
19:30 CEST
SKA NEVA
Old Marshals

3-4

FINAL
19:00 CEST
Long Way
Long Way

1-4

FINAL
19:30 CEST
Old Marshals
EASHL Russian

3-4

FINAL OT
19:00 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Yaroslavl BEARS

2-3

PENDING
19:30 CEST
EASHL Russian
HC BISONS

3-5

FINAL
19:00 CEST
HC Avtomobilist
HC Avtomobilist

2-3

FINAL OT
19:30 CEST
HC BISONS
HC Wild Hogs

1-7

FINAL
19:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

2-1

FINAL
19:30 CEST
HC Wild Hogs
RED MACHINES

2-3

FINAL
19:00 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
EHC LADA TOGLIATTI

16-3

FINAL
19:30 CEST
RED MACHINES
AWAY Tue, Apr 28 2020 HOME
Soviet Wings

2-1

FINAL
19:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

5-0

FINAL
19:30 CEST
Soviet Wings
EHC LADA TOGLIATTI

6-5

FINAL
19:00 CEST
HC Snow Leopards
HC Snow Leopards

5-3

FINAL
19:30 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
HC Korobka

1-2

FINAL
19:00 CEST
HC Avtomobilist
HC Avtomobilist

2-4

FINAL
19:30 CEST
HC Korobka
Old Marshals

9-2

FINAL
19:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

1-6

FINAL
19:30 CEST
Old Marshals
EASHL Russian

10-1

FINAL
19:00 CEST
RED MACHINES
RED MACHINES

1-5

FINAL
19:30 CEST
EASHL Russian
HC Wild Hogs

2-4

FINAL
19:00 CEST
Long Way
Long Way

3-2

FINAL
19:30 CEST
HC Wild Hogs
SKA NEVA

2-1

FINAL OT
19:00 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Yaroslavl BEARS

2-4

FINAL
19:30 CEST
SKA NEVA
AWAY Thu, Apr 30 2020 HOME
SKA NEVA

7-0

FINAL
19:00 CEST
RED MACHINES
RED MACHINES

0-4

FINAL
19:30 CEST
SKA NEVA
Long Way

6-1

FINAL
19:00 CEST
Soviet Wings
Soviet Wings

1-3

FINAL
19:30 CEST
Long Way
HC Snow Leopards

2-1

FINAL
19:00 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

2-3

FINAL
19:30 CEST
HC Snow Leopards
HC Wild Hogs

3-2

FINAL OT
19:00 CEST
HC BISONS
HC BISONS

3-8

FINAL
19:30 CEST
HC Wild Hogs
EHC LADA TOGLIATTI

1-6

FINAL
19:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

4-3

FINAL OT
19:30 CEST
EHC LADA TOGLIATTI
HC Korobka

5-8

FINAL
19:00 CEST
Old Marshals
Old Marshals

2-5

FINAL
19:30 CEST
HC Korobka
HC Kotlin

0-4

FINAL
19:00 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Yaroslavl BEARS

6-2

FINAL
19:30 CEST
HC Kotlin
AWAY Mon, May 4 2020 HOME
EASHL Russian

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
SKA NEVA
SKA NEVA

6-2

PENDING
20:30 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

2-3

FINAL OT
21:00 CEST
SKA NEVA
HC Yaroslavl BEARS

2-1

FINAL OT
20:00 CEST
Long Way
Long Way

0-5

FINAL
20:30 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Yaroslavl BEARS

0-8

FINAL
21:00 CEST
Long Way
Old Marshals

1-3

FINAL
20:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

1-0

FINAL
20:30 CEST
Old Marshals
Old Marshals

0-4

FINAL
21:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
HC Korobka

1-5

FINAL
20:00 CEST
HC Snow Leopards
HC Snow Leopards

1-6

FINAL
20:30 CEST
HC Korobka
HC Korobka

6-3

FINAL
21:00 CEST
HC Snow Leopards
AWAY Tue, May 5 2020 HOME
HC Snow Leopards

2-3

FINAL OT
20:00 CEST
HC Korobka
Long Way

4-0

FINAL
20:00 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Yaroslavl BEARS

2-1

FINAL
20:30 CEST
Long Way
GENTLEMEN S CLUB

3-1

FINAL
20:00 CEST
Old Marshals
Old Marshals 20:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB
SKA NEVA

3-4

FINAL OT
20:00 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian

1-4

FINAL
20:30 CEST
SKA NEVA
AWAY Thu, May 7 2020 HOME
SKA NEVA 20:00 CEST
EASHL Russian
EASHL Russian 20:30 CEST
SKA NEVA
Long Way

3-0

FINAL
20:00 CEST
HC Yaroslavl BEARS
HC Yaroslavl BEARS

0-3

FINAL
20:30 CEST
Long Way
GENTLEMEN S CLUB 20:00 CEST
Old Marshals
Old Marshals 20:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB
AWAY Tue, May 12 2020 HOME
HC Korobka

5-4

FINAL OT
20:30 CEST
HC Snow Leopards
HC Snow Leopards 20:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka 20:30 CEST
HC Snow Leopards
AWAY Wed, May 13 2020 HOME
Long Way

1-2

FINAL
20:00 CEST
SKA NEVA
SKA NEVA

4-0

FINAL
20:30 CEST
Long Way
Long Way

2-3

FINAL OT
21:00 CEST
SKA NEVA
HC Korobka

1-0

FINAL OT
20:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

3-1

PENDING
20:30 CEST
HC Korobka
HC Korobka

1-2

FINAL
21:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
AWAY Thu, May 14 2020 HOME
SKA NEVA

2-3

FINAL
20:00 CEST
Long Way
Long Way

2-1

FINAL OT
20:30 CEST
SKA NEVA
GENTLEMEN S CLUB

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka

1-2

FINAL
20:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB
AWAY Sun, May 17 2020 HOME
SKA NEVA

1-2

FINAL
20:00 CEST
Long Way
Long Way

2-1

FINAL
20:30 CEST
SKA NEVA
GENTLEMEN S CLUB

3-1

PENDING
20:00 CEST
HC Korobka
HC Korobka 20:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB
AWAY Mon, May 25 2020 HOME
Long Way

1-2

FINAL OT
20:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
GENTLEMEN S CLUB

3-1

FINAL
20:30 CEST
Long Way
Long Way

3-2

FINAL OT
21:00 CEST
GENTLEMEN S CLUB
AWAY Tue, May 26 2020 HOME
GENTLEMEN S CLUB

3-1

FINAL
20:00 CEST
Long Way
Long Way

4-3

FINAL
20:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB
AWAY Thu, May 28 2020 HOME
GENTLEMEN S CLUB

4-1

FINAL
20:00 CEST
Long Way
Long Way 20:30 CEST
GENTLEMEN S CLUB